Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Marco

Sabo vs Marco

• Sabo alır.

Kullanılan: 37 25.7%
  • Marco alır.

Kullanılan: 78 54.2%
  • Berabere

Kullanılan: 9 6.3%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 20 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdiki halleri için kesin bir şey diyemiyorum ama yakında Sabo toz yutturur Marco'ya. Potansiyel, misyon, konum, önem... Aklınıza gelebilecek her konuda Sabo daha önde.

Attığın adam KK ile baş başa gitmiş bir adam.
Bana göre zirve çağı yonkou. Ama yine de değişen bir şey yok. Mf'deki hali yine amiral gömerdi. Sabo İki sene sonra derdi dövüşmek olmayan bir amirale bile bir halt yapamadı. Magmaya, Kizaru'nun ışınlarına kafa atıp daha yok mu diyen adam Garp'ın yumruğunu yiyince magmadan daha çok etkileniyor. Bu adam Sabo'ya vursa feleği şaşar garibimin. Sanki herkes Garp'tan yumruk yiyip ayağa kalkabiliyormuş gibi su sahne atılmaz mı :oops:

Şimdiki halleri için kesin bir şey diyemiyorum ama yakında Sabo toz yutturur Marco'ya. Potansiyel, misyon, konum, önem... Aklınıza gelebilecek her konuda Sabo daha önde.
Sabo'nun olacağı en fazla amiral. Marco amiralden çok uzak bir karakter değil ki tozunu dumanını yutsun Sabo'nun ?

Üstelik Sabo'nun Luffy'nin abisi gibi takılmasından başka hiçbir misyonu ve önemi yok. Dragon olduğu sürece Sabo'nun esamesi bile okunmaz. Son savaşta da Luffy devrim ordusunu arkasına alınca Sabo'nun yancıdan bir farkı da kalmayacak. Adı var kendi yok. Ace'ten sonra çakma adidas gibi duruyor zaten. Boş adam.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık