Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] S1B4: Korsanlar Geliyor

Bölümü Beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 8 72.7%
  • İdare eder

Kullanılan: 3 27.3%
  • Olmamış

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    11
Çocukların savaş sahnesi yetişkinleri aratmamış helal olsun
Dressrosadan beri doğru düzgün usopp sahnesi görmüyordm şu son 2 bölüm beni o kadar mutlu etti ki. Yapılan değişiklikleri de beğendim. Kayanın evi için ciddi emek harcanmış belli.

Bölümün sonlarına doğru adadan ilk ayrıldıklarında We Are uyarlamasını duymak güzeldi.

Zoro ve Kuina'nın çocuklukları görünüm olarak olmamış ama yetenekli çocuklar : ))

Bu bölümdeki Zoro ve Luffy'nin dövüşleri ise daha iyi olabilirdi.

One Piece'in benim için en önemli yanı duygusal yönüdür. Şuana kadar bunu çok çok az verdiler maalesef.
Diğer bölümlerde konuştuğumuz eksiklikler bu bölümde de var. Onun dışında izletiyor yine. Bu günlük bu kadar : ))

Zoro'nun anime manga dahil tüm dövüşleri arasında en epik olanıydı. Zekasını kullandı, olmadı; gücünü kullandı, olmadı; inatçılığını kullandı, yine olmadı... En sonunda Kuina'ya verdiği söze olan inancıyla tam yarım saatin ardından üstün gelmeyi başardı. "Absolute cinema."
VS

Zoro'nun anime manga dahil tüm dövüşleri arasında en epik olanıydı. Zekasını kullandı, olmadı; gücünü kullandı, olmadı; inatçılığını kullandı, yine olmadı... En sonunda Kuina'ya verdiği söze olan inancıyla tam yarım saatin ardından üstün gelmeyi başardı. "Absolute cinema."
VS
Bacaya sıkışıp kalan bir adam için sürpriz değil : P

Kuro o kadar hızlı hareket etti etti, bir de hızını kontrol edebiliyor. En sonunda dövüşürken dümdüz daldı ama. Bi anda arkasına geçip saldırsa, Luffy daha fazla hasar alsa, bir süre sonra hızına adapte olup yense kötü mü olurdu. Yani şu çektikler dövüşü izlemenin ne zevki var ki. Morgan dövüşüne daha fazla zaman ayırmışlar ya, çok kötüydü. Kuro böyle saldıracaksa ben de döverim Kuro'yu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık