Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] S1B1. Maceranın Şafağı

Bölümü Beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 32 54.2%
  • İdare eder

Kullanılan: 21 35.6%
  • Olmamış

Kullanılan: 6 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    59
Çıplak Helmeppo ve Zoro karşılaşması acaba bir Netflix şakası mıydı? İlk gördüğümde "Lan yoksa!?" diye içimden geçirmedim değil.
Çıplak olmasa Zoro seni öldürmeyeceğim dediğinde akla gelen tek şey "saçını keseceği" olurdu. Seyirciye "acaba" dedirtmek istemişler : P

Beckmann inanılmaz gülünç olmuş gerçekten ya.

Roger da aynı şekilde pek ciddiye alınabilir değil.

Beklenenden iyi, hayalleri süsleyenden kötü, izlenir bir yapım.
Roger'i ben beğendim açıkçası. Mangadaki cüsse vs. yok adamda ama tavır ve oyunculuğunu çok beğendim. İdam edilme sahnesi vs. de kötüydü. Ama adamın oyunculuğunu gerçekten beğendim.

Shanks tayfası ise ibretlik.

Garp'ı Rıza Baba'ya çevirmişler, Narkotikten Teröre, Hırsızlıktan Cinsele bütün suçlara Garp bakıyor, Roger'ın kankası Garp idamında Roger kötülüyor, Baroque Worksla alakası olmayan Garp örgüt faaliyetlerini yakından izliyor, GL haritası diye saçma bir şey var, çalındığını duyunca harekete geçiyor vs. Garp'ı saçma sapan bir hale sokmuşlar. Garp gibi umursamaz bir karakterin dışına aşırı fazla çıkılmış. Hükümet Köpeği olmasına vurgu yapılmak istenmiş kanımca ama olmamış yani Garp Hükümet Köpeği ama dizideki adam Garp değil.

Garp'ı Rıza Baba'ya çevirmişler, Narkotikten Teröre, Hırsızlıktan Cinsele bütün suçlara Garp bakıyor, Roger'ın kankası Garp idamında Roger kötülüyor, Baroque Worksla alakası olmayan Garp örgüt faaliyetlerini yakından izliyor, GL haritası diye saçma bir şey var, çalındığını duyunca harekete geçiyor vs. Garp'ı saçma sapan bir hale sokmuşlar. Garp gibi umursamaz bir karakterin dışına aşırı fazla çıkılmış. Hükümet Köpeği olmasına vurgu yapılmak istenmiş kanımca ama olmamış yani Garp Hükümet Köpeği ama dizideki adam Garp değil.
Garp haritayı takmıyor, hırsızlıkları, terörü vb sucları takmıyor. Önüne gelen sucluysa cezasını veriyor. Sadece bir umut torununu korsan olmaktan vazgeçirmeye çalışıyor. Bir denizcileri bir luffyleri göstermesi gereksiz olmuş. Denizcileri komple kaldırıp don crieg dövüşünü koysaydılar daha iyi olurdu.

Coby'i canlandıran çocuk çok hoşmuş ya, beğendim kendisini. Mackenyu'nun performansı da diğer oyunculara nazaran daha ilgi çekici geldi bana. Cast seçimleri de karakterlerle uyumlu - fiziksel görünüş - olmuş , ama bu pozitif yanları seriyi sıkıla sıkıla izlememi engelleyemedi ya.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık