Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Aramaki daha yeni girdi. İsteyen istediği gibi girip çıkıyor. Ne kalesi. Wano'nun sınırları açıldı da bizim mi haberimiz yok?
Sınırları yapılmış diyorum kale haline getirilmiş. Yani sadece Ryuma'nın ismiyle olacak iş değil bu ki o efsanede zaten Wano abartısı olduğu da açık.

Sen bence Kaido Ryuma kıyasında bariz bir hata yapıyorsun. Ryuma orada aynı zamanda Wano'yu da oranın Samuraylarini da temsil ediyor. Oradaki asıl olay bu tarz adamların her zaman Wano'da olabileceği ihtimali. Kaido ile yakından uzaktan alakası olmayan bir durum.

Normalde öyle bir şey olmaması lazım. Adam kendi mangasında en güçlü ile dövüşmek istiyordu, sonradan kendisinin en güçlü olduğunu öğreniyorduk. Joyboy işin içine girerse en güçlü olma işi yatar. Ryuma da bir nevi retcon yemiş gibi olur. Joyboy ve onu yenen kimse artık Im veya bir başkası en güçlü iki kişi olur. Ryuma geri plana düşer. Umarım dediğin gibi yapıp kirletmez.
Ryuma'nın, Kayıp Yüzyıl dönemlerinde yaşadığına eminim. Çünkü eski Wano'da yaşamış. O yüzden, JB dönemi olması muhtemel ama kesin değil tabii. Bakalım. :bilmem:

Sınırları yapılmış diyorum kale haline getirilmiş. Yani sadece Ryuma'nın ismiyle olacak iş değil bu ki o efsanede zaten Wano abartısı olduğu da açık.

Sen bence Kaido Ryuma kıyasında bariz bir hata yapıyorsun. Ryuma orada aynı zamanda Wano'yu da oranın Samuraylarini da temsil ediyor. Oradaki asıl olay bu tarz adamların her zaman Wano'da olabileceği ihtimali. Kaido ile yakından uzaktan alakası olmayan bir durum.
Çok güzel açıklamışsın. Ryuma gibi adamların olabileceği ihtimali bile dünya hükümetini yüzyıllarca korkuturken, Akainu nolur nolmaz diyip Kizaru'yu göndermezken, Kaido gibi adamların hatta Kaido'yu bizzat yenen adamın adada olması başka bir amiralin çekinmesine neden olmuyor. Ryuma büyük adam gerçekten.

Çok güzel açıklamışsın. Ryuma gibi adamların olabileceği ihtimali bile dünya hükümetini yüzyıllarca korkuturken, Akainu nolur nolmaz diyip Kizaru'yu göndermezken, Kaido gibi adamların hatta Kaido'yu bizzat yenen adamın adada olması başka bir amiralin çekinmesine neden olmuyor. Ryuma büyük adam gerçekten.
Zoro bunun mezarına gidecekti güya. Arada kaynatmasalar iyi.

Ryuma'nın, Kayıp Yüzyıl dönemlerinde yaşadığına eminim. Çünkü eski Wano'da yaşamış. O yüzden, JB dönemi olması muhtemel ama kesin değil tabii. Bakalım. :bilmem:
Bu Oda Zoro gibi Ryuma'yı da Joyboy'un sağ kolu yapar bu kafayla. Dediğin gibi dost olmaları daha iyi.
Zoro bunun mezarına gidecekti güya. Arada kaynatmasalar iyi.
Daha Oden'in diğer kılıcı ve Nidai Kitetsu muhabbetleri de var. Zoro'nun ailesi de açıklanmadı. Benzerlikler kurdu ama havada kaldı. Final sagaya girmişken bir şeyler açıklayacaktır diye düşünüyorum.

Ryuma mangasına bakarsak, kılık kıyafet şu zamanla benzer. 800 yılda değişmemiş ise OP de toplumlar 1 adım ileriye gitmemiş demektir ki bu da saçma. Bence 400 yıl kadar önce yaşadı monstar a bir daha bakmak lazım sbs de bununla alakalı açıklama var mıydı hatırlamıyorum.

Ryuma mangasına bakarsak, kılık kıyafet şu zamanla benzer. 800 yılda değişmemiş ise OP de toplumlar 1 adım ileriye gitmemiş demektir ki bu da saçma. Bence 400 yıl kadar önce yaşadı monstar a bir daha bakmak lazım sbs de bununla alakalı açıklama var mıydı hatırlamıyorum.
Monster'a o kadar detaylı bakmaya gerek yok bence. O kadar ayrıntı illaki retcon yiyecektir. Kaldı ki, eğer birden fazla kesmediyse, ejderha kesme efsanesi bile retcon yedi şimdiden. Monsters'ta, ejderha kestiği ülkenin Wano'yla alakası yok çünkü.
Hepsini geçtim, Ryuma döneminde Wano'nun kapalı olmadığı belli. Tüm dünya saldırıyormuş çünkü Wano'ya. Ve o dönem, Wano Altın Ülke olarak biliniyormuş. Bence bunların hepsi 800 yıl öncesini işaret ediyor. Zaten bu benim neredeyse 3 yıllık teorim. Bakalım...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık