Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi
Bence de lakabı olan Greenbull gibi bir Zoan çıkacak yeni Amiralimiz ...Kimden esinlendi bilmiyorum ama Kung fu pandadan olabilir mi bilmiyorum .Çünkü oradaki karakterde de Boğa ve Yeşil tarzı karakterin özelliğiydi.Hatta yeşil renkli kolyeden yayılan güç nedeniyle kılıcıda yeşil oluyordu yada ole birşeydi sanırım

Son düzenleme:
Bence de lakabı olan Greenbull gibi bir Zoan çıkacak yeni Amiralimiz ...Kimden esinlendi bilmiyorum ama Kung fu pandadan olabilir mi bilmiyorum .Çünkü oradaki karakterde de Boğa ve Yeşil tarzı karakterin özelliğiydi.Hatta yeşil renkli kolyeden yayılan güç nedeniyle kılıcıda yeşil oluyordu yada ole birşeydi sanırım

One piece dinamiklerinde çok iyi olur bu görüntü

Boga yeniden dogusu yada baslangici simgelermis. Yesil boga, dogayla alakali bir meyve cikacaktir, toprak,agac yada bitki ortusu gibi. Fairy tail de Irene belserion diye bir karakter vardi. Yanlis hatirlamiyorsam bulundugu bolgenin cografik durumunu degistirebiliyordu, aynilari olmasa da bu saydiklarimin kivaminda birsey cikacaktir.

Kum ve çamurdan sonra toprak logiası ve mitolojik zoan minotor.

Üstteki iki seçenek genel olarak beklenilen şeyler. Ama bence meyvesiz tek amiral olabilir. Rokushiki+haki de ustalaşmıştır diye düşünüyorum.

Zoansa boğa veya benzeri bir hayvan dışında bir hayvan zoanı çıkarsa çok saçma olur, sonuçta bir gorile ya da gergedana neden yeşil boğa lakabını takarsın ki?
Paramecia çıkar umarım, şimdiye kadar çıkan zoanlardan Chopper ve Marco' nunkiler dışındakilerin hiçbirini beğenmedim; hepsi ayıboğana dönüşüyor, hele Lucci :(.
Bir de beğendiğim Jack var tabi, ona ayıboğanlık yakışıyor çünkü.

Kesin zoan turu bak aha yaziyorum. Paramecia amiral cikti,logia amiral cikti simdi sira zoan da . Bakalim bir zoan nasil bu kadar guclu olabilir .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık