Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Rurouni Kenshin

• Konbuyu başlatan Lycan
  • Başlangıç tarihi
Filler değil :/
4 Bölümlük Ovayı izledin sanırım ? İzlemiştirsin yani :/
Kenshinin Geçmişine gidildiği Ovalar.

Ondan sonra izleyeceğin , Rurouni Kenshin Seisou Hen
Neyse anlatmayayım ancak çizimleri harikadır. Ve dediğim gibi ağır ağır dram içeriyor.
İzledikten sonra RuRouni Kenshini sonlandıracaksın .

Kenshin fanlığımı körüklediniz lan :W
Tee ne zaman Kenshin hakkında bi yorum okumuştum "Seri sonunda Kenshin'in düştüğü haller bizleri çok üzdü..." falan gibi bir şeydi. Animede zaten bişey yok, Manga'nın da çevirisi tamamlanınca bi gazla onu da okuduydum ama korkulan olmadı ve içim rahatladıydı.. Senin yorumlar hiç olmadı şimdi. Arşive bile almıştım Ovayı, hazırdı ama manga da bişey olmayınca pek sallamadım. Başladım şimdi izlemeye.

Tee ne zaman Kenshin hakkında bi yorum okumuştum "Seri sonunda Kenshin'in düştüğü haller bizleri çok üzdü..." falan gibi bir şeydi. Animede zaten bişey yok, Manga'nın da çevirisi tamamlanınca bi gazla onu da okuduydum ama korkulan olmadı ve içim rahatladıydı.. Senin yorumlar hiç olmadı şimdi. Arşive bile almıştım Ovayı, hazırdı ama manga da bişey olmayınca pek sallamadım. Başladım şimdi izlemeye.
4 bölümlük Rurouni Kenshin Tsuioku hen de mi izlemedin ? :/
Yoksa Sadece Seisou Hen mi izlenmedi anlamadım olayı :/

Eğer ikisinide izlemediysen öncelik Tsuioku Hende tabiki. Onu bitir sonra Seisou Heni izleyip enfes olmuş deyip :/
Kenshin defterini kapat.

4 bölümlük olanı izledim, Seisou Hen kaldı sadece.
Güzel onuda bir ara izlersin . Biraz karışık gelebilir. Bir geçmişe bir geleceğe gidiliyor. :/
Kafan karışmasın. Çizimler farklıdır. Bazı karakterleri tanıyamazsın bile :/
Neyse böyle Kenshini izlemiş birilerini görünce hemşerimle karşılaşmışım gibi seviniyorum :(

Güzel onuda bir ara izlersin . Biraz karışık gelebilir. Bir geçmişe bir geleceğe gidiliyor. :/
Kafan karışmasın. Çizimler farklıdır. Bazı karakterleri tanıyamazsın bile :/
Neyse böyle Kenshini izlemiş birilerini görünce hemşerimle karşılaşmışım gibi seviniyorum :(
İzledim şimdi, vermişler duygusalı. Manga'dan daha net bir sonu var ama bu son Kenshin'in seri boyunca işlenen 'öldürmeme' yeminine ters düşüyor ama yine de çok manidar bir son. Asıl mesele bu son filler mı şimdi. Sonuçta manga böyle son bulmuyor, Ovaların olayını tam bilmiyorum gerçi. Sonunda Kenshin'e de böylelikle noktayı koyduk. Live Actionları da izleyince tam olur.

Ayrıca Oda'nın da Kenshin serisi ile munasebeti var, umarım Luffy için bu tarz bir son düşünmüyordur. Yeni teknik muhabbetinde de Enishi'nin kullandığı teknik bazı arkadaşların teorisine cuk oturuyor.

İzledim şimdi, vermişler duygusalı. Manga'dan daha net bir sonu var ama bu son Kenshin'in seri boyunca işlenen 'öldürmeme' yeminine ters düşüyor ama yine de çok manidar bir son. Asıl mesele bu son filler mı şimdi. Sonuçta manga böyle son bulmuyor, Ovaların olayını tam bilmiyorum gerçi. Sonunda Kenshin'e de böylelikle noktayı koyduk. Live Actionları da izleyince tam olur.

Ayrıca Oda'nın da Kenshin serisi ile munasebeti var, umarım Luffy için bu tarz bir son düşünmüyordur. Yeni teknik muhabbetinde de Enishi'nin kullandığı teknik bazı arkadaşların teorisine cuk oturuyor.
Kızıl saç ve yüzünde yara olan bir karakter olan Shanks orjinal mi sandın ? sandınız ? :)
Ovalar Fiiler sayılmıyor. Gerçek hikaye ile bağlantılı.
Bu ovayla zaten Kenshine noktayı çaktılar.

Sonu çok fena nan, acaip duygulanmıştım:ühü: Ovalar+film ve seri arasında biraz animasyon farklılıkları var ama alışıyorsunuz.

k8Triton

Selamlar,

Kenshin'in animesini izledim.Nereden devam etmemi tavsiye edersiniz?
Filmlerini izledim pek sarmadi.Karakterler falan degisik geldi biraz.Ovalari falan daha izlemedim ve mangayida daha okumadim.Sadece animesini izleyip bitirdim.

Selamlar,

Filmlerini izledim pek sarmadi.Karakterler falan degisik geldi biraz.Ovalari falan daha izlemedim ve mangayida daha okumadim.Sadece animesini izleyip bitirdim.
Eğer ikisinide izlemediysen öncelik Tsuioku Hende tabiki. Onu bitir sonra Seisou Heni izleyip enfes olmuş deyip :/
Kenshin defterini kapat.
:good:

Selamlar,

62. Bölümden sonrası Filler.

Manga 152. Bölümden devam ediyor seri.

164. Bölümü bitirince Tsuioku Hen Ovasını izle çok iyidir, 178. Bölüme kadar aynı olayı işliyorlar. Mangayı da oku bence, mangada Kenshin'in komik tarafını da ön plana çıkarıyor biraz.

Seriyi bitirince de Seisou Hen Ovasını izle. Bu ovanın bir kısmında, 152. Bölümden sonraki olayları çok çok yüzeysel bir şekilde işliyor ama mangayı okursan daha iyi olur.

Ovaların çizim tarzı farklı gelebilir ama ön yargılı davranma 2 Ovada çok sağlam, hele ki Tsuioku Hen..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık