Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 499 91.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 46 8.5%

• Kullanılan toplam oy
    544
Evet ölsen bile ölme demeyi unuttu. Çok ayıp etti. Öyle diyince Big Mom'ın insafına bırakabiliyorsun.
Zoro'nun sanji'ye tavrına haklı veya haksız demiyorum ama luffy'nin jinbei'yi orada bırakması yapılabilecek en mantıklı hamleydi. Çünkü kalsalardı onlara yük olmak harici hiçbir işe yaramayacaklardı.

Luffy fanları tarafından sövülen

Zoro fanları tarafından ise Luffy'e karşı öne çıkarılmaya çalışılan karakterdir.

Ama unutulmaması gereken şey şudur ki aslında kendisi gelmiş geçmiş en büyük Luffy fanıdır.

Zamanında Luffy'nin kellesi için gelindiğinde tereddüt etmeden benim kellemi alın onun yerine demiştir ve o korsanlar kralı olacak diye haykırmıştır.

Reisi buradaki bazı aşırıcı Zoro fanlarının gazıyla sevmeyen Luffy fanları kendine Luffy fanı demesin.

Ayrıca serideki ağır abi açığını kapatan nadir kişilerdendir.

Zoro'nun sanji'ye tavrına haklı veya haksız demiyorum ama luffy'nin jinbei'yi orada bırakması yapılabilecek en mantıklı hamleydi. Çünkü kalsalardı onlara yük olmak harici hiçbir işe yaramayacaklardı.
Olaya mantık açısından yaklaşıyor olsaydık güzelce tartışırdık. Alpamis'in niyeti belli aldığı cevap da ona göre.

Olaya mantık açısından yaklaşıyor olsaydık güzelce tartışırdık. Alpamis'in niyeti belli aldığı cevap da ona göre.
Alpamis'in yazdığını dahil etmeyerek yazdım zaten. Yoksa bence zoro'nun sanji'yi bırakalım demesi çok yanlış değildi. Sonuçta sanji'yi kurtarmaya gitmeselerdi çatıda tek yonkou ile uğraşacaklardı.

Alpamis'in yazdığını dahil etmeyerek yazdım zaten. Yoksa bence zoro'nun sanji'yi bırakalım demesi çok yanlış değildi. Sonuçta sanji'yi kurtarmaya gitmeselerdi çatıda tek yonkou ile uğraşacaklardı.
Ona cevap yazdığım için o şekilde yazdım. Çünkü aynı durumlar. Her iki olayda da sıkıntı yok. Adamlıklarını bozmaz. Bozuyorsa iki olayı aynı kefeye koyup Luffy de adam değil demek lazım.

Zoro orada Sanji'nin durumunu bilmiyordu. Yoksa iki yonkou olayına da takılacağını sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık