Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Scratchmen Apoo

Kim Kazanır?

• Zoro

Kullanılan: 102 70.3%
  • Apoo

Kullanılan: 41 28.3%
  • Berabere

Kullanılan: 2 1.4%

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eşit demedim ki :) öyle bir ifade hiç kullanmadım. O yorumdan sadece Mihawk kısmına cevap vermende ayrı güzel olmuş. Görüş Hakisi bile kullanamayan Ace'in Yc3 olduğuna kimse inandıramaz beni
Kimse inandıramazsa baştan görüşünün değişmeyeceği bir tartışmaya girmek, alıntılayıp iddiada bulunmak manasız. Ki inandırma gibi bir çabam da yok, Ace yc10'da çıkabilir şu noktada. Ace'in aktif olduğu sıralar haki diye bir kavram yoktu, onu zaten söylemiştim inadına bu konuyu devam ettirmen senin sorunun.

Olduğunu anlamak için görmeme gerek yok. Big Mom'un Tatlı komutanları dışında bile var biri sürü Haki kullanıcısı ama Ace'de görüş hakisi yok.
Aynısını neden Ace'in için düşünmüyorsun dostum.Çaylak haliyle Jinbe'yi yenmiş,WB'nin tümen komutanı olmuş bir adamın hakiye sahip olmaması mümkün mü sence ?

Aynısını neden Ace'in için düşünmüyorsun dostum.Çaylak haliyle Jinbe'yi yenmiş,WB'nin tümen komutanı olmuş bir adamın hakiye sahip olmaması mümkün mü sence ?
Mümkün. Karakterlerin aktif olduğu dönem farklı, haki olayı daha önceden tasarlansa bile işleniş şekli net retcon. Ace yeni dünyada ortaya çıkan bir karakter olsaydı bilirdi tabii.

Kimse inandıramazsa baştan görüşünün değişmeyeceği bir tartışmaya girmek, alıntılayıp iddiada bulunmak manasız. Ki inandırma gibi bir çabam da yok, Ace yc10'da çıkabilir şu noktada. Ace'in aktif olduğu sıralar haki diye bir kavram yoktu, onu zaten söylemiştim inadına bu konuyu devam ettirmen senin sorunun.
Ace'in olduğu dönemde haki kavramının olmadığına katılıyorum ama eski karakterler için de açıklandı kim hangi hakiyi kullanıyor diye Ace'in Silahlanma hakisi kullandığı söylenirken Görüş Hakisi kullandığının söylenmemesi her şeyi özetler nitelikte. Eğer Ace'in Bilinçsiz kullandığı Fatihin hakisi dışında diğer hakilerini bilmeseydik o zaman aramızdaki konuşmada sonuna kadar sen haklı olurdun.

Mümkün. Karakterlerin aktif olduğu dönem farklı, haki olayı daha önceden tasarlansa bile işleniş şekli net retcon. Ace yeni dünyada ortaya çıkan bir karakter olsaydı bilirdi tabii.
Ace zaten yeni dünyada olan karakterlerden biriyidi ama sadece biz görmedik onu o şekilde.%99 şekilde k.haki kullanıcısıdır bence Ace.

Kanka zaten haki kullanmıyor demiyorum Silahlanma kullanıyormuş ve söylenmiş ama Görüş hakisi için aynı şey geçerli değil. Diğer Jozu, Marco ve Vista üçlemesi iki haki kullanıcısı

Ace'in olduğu dönemde haki kavramının olmadığına katılıyorum ama eski karakterler için de açıklandı kim hangi hakiyi kullanıyor diye Ace'in Silahlanma hakisi kullandığı söylenirken Görüş Hakisi kullandığının söylenmemesi her şeyi özetler nitelikte. Eğer Ace'in Bilinçsiz kullandığı Fatihin hakisi dışında diğer hakilerini bilmeseydik o zaman aramızdaki konuşmada sonuna kadar sen haklı olurdun.
Demek istediğim şey haki olayı seriye Ace ilk gözüktüğünde olmayan bir şey.

Ace ile Smoker karşılaştığında "Sen ateşsin ben duman birbirimize zarar veremeyiz" muhabbeti dönüyordu yani sonradan çıkıp silahlanma hakisini açıklamak bu durumu yok saymıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık