Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Doffy'e tam güç kullandı işte kafes kapanacaktı çünkü.Diğer rakiplerine tam güç mü o belirsiz ama bu net.

Tabii Ace yine tek yemez.Karasakal tek atamamış adama.Karasakalın o hali en az sağ kol vardı.Meyvesiz Shanks'i çizmişken birde üstüne meyve yemişti.Ve sanırım Shanks yediği meyveden habersiz beyazsakalı uyarıyordu düşün artık gücünü.Ondan tek yemeyen Ace'in tek yemesine ihtimal vermem. Luffy işte imparator seviyesine ulaşırsa o zaman tek yer ancak.
1- Shanks'ı ilk gördüğümüz'de 27 yaşındaydı, Yonko olmadan 6 sene önce, yarası vardı. O zaman bile yarası taze bir yaraya benzemiyordu:
Şimdi gelelim işin ilginç yerine, Shanks'ın 15 yaşındaki suratı sürekli gizleniyor:
Animede bile Yasop ile tanışışında, yaranın olduğu yer gizlenmiş vaziyette:
Mangada zaten direkt göstermiyor.
Yüzde 99 eminim ki Edd War'dan sonra, Yasopp'la tanışmadan önce aldı bu yarayı. Senin dediğine yaracak en iyi ihtimal,26 yaşındaki haline falan zarar verdi ki 26 yaşındaki Shanks ne kadar güç kıstası olur? Bilemiyorum.
Depremsiz, karanlık meyvesini daha yeni yemiş Teach ne kadar güçlüdür orası da tartışmalı. Bu adam One Piece evrenindeki en güçlü parameşa ile Yonko oldu, hem de parameşa değil ekstradan milleti yer çekimi üle üstüne çekebilir, saldırılarını tamamen emebilirken. Gidiş yolun, dalında sallanan elma misali, koptu kopacak.

1- Shanks'ı ilk gördüğümüz'de 27 yaşındaydı, Yonko olmadan 6 sene önce, yarası vardı. O zaman bile yarası taze bir yaraya benzemiyordu:
Şimdi gelelim işin ilginç yerine, Shanks'ın 15 yaşındaki suratı sürekli gizleniyor:
Animede bile Yasop ile tanışışında, yaranın olduğu yer gizlenmiş vaziyette:
Mangada zaten direkt göstermiyor.
Yüzde 99 eminim ki Edd War'dan sonra, Yasopp'la tanışmadan önce aldı bu yarayı. Senin dediğine yaracak en iyi ihtimal,26 yaşındaki haline falan zarar verdi ki 26 yaşındaki Shanks ne kadar güç kıstası olur? Bilemiyorum.
Depremsiz, karanlık meyvesini daha yeni yemiş Teach ne kadar güçlüdür orası da tartışmalı. Bu adam One Piece evrenindeki en güçlü parameşa ile Yonko oldu, hem de parameşa değil ekstradan milleti yer çekimi üle üstüne çekebilir, saldırılarını tamamen emebilirken. Gidiş yolun, dalında sallanan elma misali, koptu kopacak.

Güzel analiz.

Yani güçlü olmadığını yerinde saydığını düşünse niye gidip başka imparatoru uyarsın ki.Senin koltuğunu almaya gelecek diyor beyazsakala.Hani dediğin gibi Shanks ile veletken dövüşmüşlerse ve Shanks bu adamın hala o ayarlarda kaldığını düşünse zaten gidip uyarmaz.Ace güçlü biliyorum ama hayatta yetmez diyor kızıl düşün seviyeyi.O bakımdan ben güçlü olduğuna eminim.Shanks miçoyken iki tayfa kapışınca yara almış olabilir bu ihtimal daha yüksek.Ama eğer yonko olmaya yakın aldıysa da gücü tescillenir.Çünkü Shanks 6 sene önce yonko olsa bile 10 sene önce bir amirale yakın gücü vardır muhtemelen.

Ben luffy güçsüz demiyorum ki, ace güçlü diyorum. İki kişiye yenildiğini gorduk, biri beyazsakal (yonkou), diğeri karasakal (yonkou oldu) akainu yumruk tokuşturduğunda üstün geldi ace'e ona rağmen luffy'ye saldirdi. Çünkü üstün gelmek yetmiyor. O dövüş uzayacak. Logia adam güçlüyse eğer öyle haki biliyorum, teklerim olayi outmuyor. Katakuriyi gördük. Akainu'ya beyazsakal tayfasi tasar veremedi haki bilmelerine rağmen. Marineforddaki ace, zindandan çikmiş, tam kondisyonunda değildi. Luffy ne kadar potansiyelli ise ace de o kadar potansiyelliydi. Luffynin iki sene onundeydi, luffy (son power up'ı dahil etmiyorum) o gun ki ace seviyesine geldi. Zaten yenemez demedim, yenemeyebilir dedim. Oyle teklemek falan geçin bu işleri. Oyle bakarsak luffy de ada buyukluğunde ateş topunu beynine yerse ace de luffy'yi tekler.

Üye silindi 1004

Babasının hayatını mahvettiği adama baba diyecek kadar basiretsiz birisi Zoro'yu yenemez.

MuzluYulafEzmesi

Zaman atlamasından önce kullanılmış ve bir daha görünmeyecek karakterler hakkında güç tartışması yapmak çıkmaz sokak gibi . Hiçbir yere varmıyor tartışma :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık