Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319

Üye silindi 1004

Ace öldüğünde, Luffy'nin şu anki halinden 1.5 yaş büyüktü. Anlayacağın sandığın gibi höbeleh bi' gelişimi yok arkadaşın, özellikle de ateş meyvesiyle. Şu anki Luffy, Ace'e -bunu ciddi olarak söylüyorum- tek atabilir.
Lav meyvesine gerek bile kalmaz. G4 yumruğu yine Ace’i aynen öyle deler geçer.

Luffy ana karakter ama onu geç!! Her arc gelişen,öğrenen üzerine koyan Luffy var, tillahı gelse geçemez.
Ammaaa...
Eski Ace, eski ödül, eski güç ile Yeni Zoro, yeni ödül, yeni gücün karşılaştırması ne kadar doğru??

Ace yaşıyor olsaydı üstün gelişim gösterirdi demiyorum ama eski Ace-ödül-güçte olmazdı.
One Piece'de karakterler yavaş gelişim gösteriyor, bizim tayfa hariç herkes öyle. Buna Ace de dahil. Kocana'nın bile (Canavar olarak doğmuş) 30'luk haline daha bebeydi deniyor. Millet sanıyor ki Ace yaşasa sağ kol olacaktı, 26'sına varınca KK olacaktı. Roger'ın kendisi bile 40'ında olamamış KK, Ace nereye oluyor? Roger dediğin adam, düşman indirmek için denizcilerle bir olmuş, binaenaleyh sanmayın böyle şeyler, aşırı abartı duruyor çünkü :m
Gerçi bizim tayfa da öyle absürt bir şekilde güçlenmiyor 2 kişi dışında, millet Oda Sanji'yi gömüyor felan diyor ama, Sanji yaşıtlarına göre OP evrenindeki en güçlü kişilerden bidir. Karakter Luffy ve Zoro gibi güçlenmiyor diye güçlenmedi muamelesi görüyor.

Bunu bilerek yorum yapmak gerek.
Yaşıyor olsaydı Ace'ın ödülü de artardı.
Belki bazılarından çok daha fazla olurdu.

Eski Ace baz alıp şimdi ki Zoro ile konuşmak çok saçma geliyor bana.
Mace ne yapacak da ödülü artacak ? Önce karasakal sonra wevill musallat olmuş ellerinde ne ada kalmış ne müttefik.Kaçtı diye artış gösterirdi 550 den 700 olurdu en fazla.

Üye silindi 1004

Ben şaşırmıyorum artık. Ace vs Dof konusunda da Ace alır diyenler vardı.

Ben şaşırmıyorum artık. Ace vs Dof konusunda da Ace alır diyenler vardı.
Ace sana göre Snack hadi zorlarsak Cracker'a yakın ayarda biri gördüğüm kadarıyla. E Zoro sanki YC1 seviyesinde bir adam mı da Ace'i darmaduman edecek. Bence en fazla Ace ile eşittir şuan Zoro veya bir tık üstündedir. Kazanadabilir ama bu öyle basit olmaz sizin düşündüğünüz gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık