Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Son sayıyla beraber Zoro'nun Ace'in seviyesine geldiğini söyleyebiliriz artık. Antisi niteliğinde bir tekniği de olunca sorunun cevabı Zoro olarak değişiyor.
Son p.up ile güncel hallerinde Zoro bence de öne geçti ama Ace ölmüş gitmiş bir karakter. Kral haki işlevi bile kaç sene sonra gün yüzüne çıktı. Bence Ace yaşasaydı, şimdiki Zoro'dan çok daha güçlü olurdu.

Son p.up ile güncel hallerinde Zoro bence de öne geçti ama Ace ölmüş gitmiş bir karakter. Kral haki işlevi bile kaç sene sonra gün yüzüne çıktı. Bence Ace yaşasaydı, şimdiki Zoro'dan çok daha güçlü olurdu.
Elbette olurdu ama Ace'in hayatı boyunca çıkabildiği seviyeyi göz önüne almak lazım.

Elbette olurdu ama Ace'in hayatı boyunca çıkabildiği seviyeyi göz önüne almak lazım.
Zaten öldüğü haliyle değerlendiriyorum. Bence o hali bile fazla hater gazabına uğrayan bir karakter. Adam WB'den deprem saldırısı yiyor çaylak haliyle, yine de düşmüyor. İnsanlar bunu bile Ace tek yedi diye getirip söylüyor. Bazılarına kalsa adamı Caribou yapacaklar.

Zamanında Ace'e oy vermişim. Şu an ise, artık ateş kesebildiği için Zoro diyorum. Ace salağı, laftan anlamaz bir kafasız olup ölmek yerine kendisini zaman atlaması sonrasına atabilseydi, power up üstüne power up alacaktı ama gitti öldü. :s

Zaten öldüğü haliyle değerlendiriyorum. Bence o hali bile fazla hater gazabına uğrayan bir karakter. Adam WB'den deprem saldırısı yiyor çaylak haliyle, yine de düşmüyor. İnsanlar bunu bile Ace tek yedi diye getirip söylüyor. Bazılarına kalsa adamı Caribou yapacaklar.
Bence bulunduğu 2. komutan konumunda bir karakter ama aynı Marco ve diğer tayfa arkadaşları gibi o konumundan da biraz fazlası var. Çünkü Beyazsakal Korsanları belli ki en güçlü tayfaymış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık