Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Ağır Zorocular bile Ace diyor, bir düşünmek lazım. Ace bize kendini tam gösteremedi. Haki ruh gücü değil mi, Mf de ruhu çökmüştü. Ona göre değerlendirmek lazım. Kata falan dinlemez yakar geçerdi. Wb'nin 2.bölük komutanı.
Ağır Zoro'cu kim Ace demiş açalım böyle şeyleri, vallahi adını fabrikatör koymalılarmış Selim çok sağlam üretiyorsun :D
WB'nin ikinci bölüm komutanı diyorsun hala, Vista Thatch'den önde, sıralama olarak geride, tayfada Teach varken boş koltuğu vermişler hala onla övülüyor. Ödülü 550.000.000 WB'ye girince donmuştur diyordunuz, o da patladı elinizde, ne olacak bu Ace fanlarının hali?

Geleceği görmesinin konumuzla bir alakası yok. Sen Ace Akainu’dan tek yedi, Luffy yemezdi dedin. Ben de dövüş içerisinde yediği bir darbe yüzünden ölmediğini, Luffy’yi korumak için bilerek araya girip öldürücü darbeyi yediğini söyledim. Sonra da, Luffy de mecburen öyle bir durumun içine girse ve darbeyi yese, o da ölürdü dedim. Ace’in sırtını haki ile kapladığını da sanmıyorum. Son anda yetişebildi zaten.

Bilmem. Ace hala dövüşün devam edeceğini düşünüyordu. Akainu Luffy’ye döndüğünde şaşkına dönmüştü hatta. Belki bir süre daha dayanabilirdi. Adam direk etten duvar olmak zorunda kaldı.

Arada mesafe vardı. Kurşunun önüne geçer gibi araya girdi. Anlık bir olaydı. Jinbe’nin bulunduğu durum ve konumu saldırıyı karşılamak için daha elverişliydi. Şu şöyle yapsaydı, bu böyle yapsaydı dersek sabaha kadar konunun içinden çıkamayız. Zaten tartışığımız konunun da bununla alakası yoktu. Ha karşılaştırdığın Jinbe ile denk dövüşüyordu çaylak Ace. Unuttuysan hatırlatayım.
Dof suratına ışınlanan bondman tekmesine haki basıyor da Ace'in zamanı olmuyor öyle mi? :D Katakuri havada uçan, farkına varamadığı Snakeman yumruğuna mesela savunma amaçlı anında basabiliyor armamenti ama Ace efendi basamıyor. :D Lütfen ya lütfen.

Geleceği görmesinin konumuzla bir alakası yok. Sen Ace Akainu’dan tek yedi, Luffy yemezdi dedin. Ben de dövüş içerisinde yediği bir darbe yüzünden ölmediğini, Luffy’yi korumak için bilerek araya girip öldürücü darbeyi yediğini söyledim. Sonra da, Luffy de mecburen öyle bir durumun içine girse ve darbeyi yese, o da ölürdü dedim. Ace’in sırtını haki ile kapladığını da sanmıyorum. Son anda yetişebildi zaten.
Haki kaplamak anlık bir şey zaten. Yukarıda açıklamışlar zaten. Ayrıca o dövüşü iyi hatırla. Ace önceden de Akainu'nun darbeleri ile yere falan düşüyordu. Dediğim gibi Ace her türlü iki yiyecekti zaten.

Luffy aynı şekilde araya girmiş olsa bile anında dönüp jinbei gibi darbeyi avuçlar. Onu da yapamıyorsa sırtını haki ile kaplar. Ağır yaralanır belki ama ölmez.

Kararsız kaldım açıkçası.Ace'ye Dof'un az altı gözüyle bakıyordum ama bi ihtimal Dof'a denk olma ihtimali var.Dof'a denkse Ace alır muhtemelen.Dof'un az altındaysa iki tarafta alabilir.

Haki kaplamak anlık bir şey zaten. Yukarıda açıklamışlar zaten. Ayrıca o dövüşü iyi hatırla. Ace önceden de Akainu'nun darbeleri ile yere falan düşüyordu. Dediğim gibi Ace her türlü iki yiyecekti zaten.

Luffy aynı şekilde araya girmiş olsa bile anında dönüp jinbei gibi darbeyi avuçlar. Onu da yapamıyorsa sırtını haki ile kaplar. Ağır yaralanır belki ama ölmez.
Ace niye iki yesin?
O kadar mesafeyi kapatıyor adam saniyelik anda. Kendisine yapılan saldırıdan daha kolay sıyrılacak.

Ace, Akainu'ya kaybetti diye güçten falan mı düştü hayırdır? Ace'in Katakuri gibi 5 saniye ilerisini görmesine gerek de yok. Adam logia zaten. Öyle benim hakim var deyip cart curt girişebileceğin birisi değil Ace.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık