Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Anlaşılan, Zoro ne kadar güçlense de, kaç arc geçse de, hiçbir şekilde Ace'den güçlü olamayacak. Luffy bir haki geliştirince herkesi alıyor ama Zoro, en son 800 yıl önce gösterilen karakteri bile alamıyor. Sonra biz ''fan'' oluyoruz. :flaugh:
Usta, Ace'i neyle değerlendireceğiz adam akıllı verisi yok ki. Luffy yonko ile başa baş dövüşüyor neredeyse Zoro da aynısını yapsa zaten Zoro alır deriz. O da enmayı kullanmayı öğrendiğinde olur. Ace'in karasakal dövüşü dışında adam akıllı çaylak olmayan haliyle var mı ki dövüşü? Karasakalın da tek meyve ile ne kadar güçlü olduğunu kestiremeyiz? Adam WB'den iki üç darbe alıyor, biri tam beynine bana mısın demiyor. Aynı şekilde Ace de beş günlük bir savaş sonrası WB'den saldırı yiyor yine dayanıyor yıkılmıyor. Çöp değil bu adam yani.

Usta, Ace'i neyle değerlendireceğiz adam akıllı verisi yok ki. Luffy yonko ile başa baş dövüşüyor neredeyse Zoro da aynısını yapsa zaten Zoro alır deriz. O da enmayı kullanmayı öğrendiğinde olur. Ace'in karasakal dövüşü dışında adam akıllı çaylak olmayan haliyle var mı ki dövüşü? Karasakalın da tek meyve ile ne kadar güçlü olduğunu kestiremeyiz? Adam WB'den iki üç darbe alıyor, biri tam beynine bana mısın demiyor. Aynı şekilde Ace de beş günlük bir savaş sonrası WB'den saldırı yiyor yine dayanıyor yıkılmıyor. Çöp değil bu adam yani.
Yamato ile yenişemiyorlar, yüksek ihtimalle aynı yaştalar. Üstüne Yamato meyve de yemiş lkajsdlkjasdlkj babası yüksek ihtimalle zorla bi antik meyve yedirdi garibe

Bu verisizlik olayı Zoro'da olduğunda yazılanlara karşı yazdım zaten bunu. Zoro dövüşmeyince; adam akıllı dövüşü yok, yenemez, deniyor. Sadece gösterdikleri üzerinden değerlendiriliyor. Konu başkası olunca, hemen her şey irdelenmeye başlanıyor.
Luffy ile Ace kıyaslanınca, Ace şimdiye kadar gösterdikleri üzerinden gömülüyor, Zoro ile kıyaslanınca potansiyeli devreye giriyor.

Gerçi bu çoğu konuda ve karakterde, farklı kişilerin uyguladığı bir şey. Ben anlık yükseldim sadece.

O çaylak Ace, 2. tümen olduktan sonraki hali değil ki.
Yamato yerinde mi sayıyor? Karı meyve yemiş la ondan sonra zoan, üstüne öyle götünün üstüne oturup sabit duran biri de değil, aralıksız dayak yemiş Kaido'dan aynı Ace'in WB'den yediği gibi. Paralelliği çok güzel vermiş vaziyette E. Oda zaten. Yavşak baba vs iyi baba.

Yamato yerinde mi sayıyor? Karı meyve yemiş la ondan sonra zoan, üstüne öyle götünün üstüne oturup sabit duran biri de değil, aralıksız dayak yemiş Kaido'dan aynı Ace'in WB'den yediği gibi. Paralelliği çok güzel vermiş vaziyette E. Oda zaten. Yavşak baba vs iyi baba.
Yamato değil ki mevzu sen çektin oraya şimdi. Ben Yamato yerinde sayar diye bir şey demedim yav allah allah. :hhh:

Ace patlatır. İki atak engelledi diye ne hype yapılmış yav. Yonkoular öyle mal tipler ki Brook'un Prometheus'u kestiği, Raizo'nun Boro Breath'i geri püskürttiğü yerde gelen ateşi kesmenin etkileyici bir yanı yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık