Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Magellan

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    199
Çok uçuk bir düşünce mi ? Bu adamla savaşabilecek güçte denilen Shiryu, Katakuriyle aynı Ligin adamı hatta son düşmanın sağ kolu olabileceği için belki de daha güçlü. Şimdi 47 yaşındaki adamı Sabo ve Luffy gibi gelişti sanmıyorsun heralde
Zaten zoro>kata diyen adamlar var hacı burda. Söylediklerin bişey ifade etmiyor o yüzden :D

Bu seri için fazla mantıklısın Kardeş.
Mantık lazım. 2 yıl önceki Marcodaki donanıma bak bir de Katakuriye dağlar kadar fark var. Şimdi Kata, Marcoya yarım atar mı diyeceğiz. Magellan sağ kol veya sol kol ligi bir karakter hangisi olduğu tartışmaya açık. Ama bu adamın Komutan ligi olmaması imkansız

Mantık lazım. 2 yıl önceki Marcodaki donanıma bak bir de Katakuriye dağlar kadar fark var. Şimdi Kata, Marcoya yarım atar mı diyeceğiz. Magellan sağ kol veya sol kol ligi bir karakter hangisi olduğu tartışmaya açık. Ama bu adamın Komutan ligi olmaması imkansız
Çok hoş, çok mantıklı insanlarsınız ama Zoro'nun gücüne vakıf olamamışsınız daha :hıh:

Çok hoş, çok mantıklı insanlarsınız ama Zoro'nun gücüne vakıf olamamışsınız daha :hıh:
Zoroda temizinden bir Yk2 eder. Saldırı gücü herkese zarar vermeye müsait. Şu noktada Smoothie ve Crackerı yok eder ama Katakuri ters adam. Bir de alabasta neyse de.. Impel Downda şuanki Luffy bile yenemez belki.. adamın zehirli gazı savaşın daha başlarında Luffynin gözlerini mahvediyor. Magellan savuşturmasada adama bile tutturamıyor. Zehrini yememe şansında yok.

Ban yemişken Magellana atılmış mesajları okuyordum ilk sayfadan itibaren orada gücünü çok iyi kavradığını gösteren mesajların vardı bu benim içğn yeterli. Zoroyu ne kadar güçlü gördüğüne takılmıyorum :sapkali:

Eğer Shiryu bir gün Mihawk'ı yenerse şunun denmesinden korkuyorum:
Magellan>Shiryu>Mihawk>Amiral
Yanlız Sakazuki ve Kuzan, Mihawkı toktlar, nasıl Mihawk > Amiraller oluyor. Bir de gerçekleşmeyecek bir senaryo üzerinden kurgu yapmak saçma. Shiryu ve Magellan her zaman yakın güçte adamlar olacak. Bu mangakanın açık bir şekilde belirttiği bir şey bunu reddetmek mangayı keyfine göre yorumlamak oluyor. Ayrıca Shiryu, Magellanı şuan geçmiştir bence

Amiral > Mihawk > Shiryu => Magellan > ID Shiryu

Yaz o zaman Luffy, Ivankov zaman kazanma adına neden hayatlarını riske attı. Mr2'yi neden feda ettiler. Jimbei, Crocodile, Ivankov beraber savaşıp iki dakika aradan çıkarmaktan aciz mi ? Şimdi bu adamı 3v1 rahat yenecek güçleri olsa alıp. Rahat rahat kaçmak varken şu yaptıkları sana daha mantıklı geliyorsa bir şey diyemem. Crocodile bile asıl sorun Magellan diyor şu herkese racon kesen abimiz..

İyi değil, işime geldiği gibi yorumlamıyorum. Bir düzine yazı yazmışım katılmadığın yerlere parça parça yorum at. Bir satır bir şey yazmışsın ne cevap verme mi bekliyorusun ?
Mangayı okudun mu bilmiyorum. O bölümlerin animesini izlediysen görmüşsündür. Ace'in idamına 10 saat kaldı, 5 saat kaldı, 3 saat kaldı vs vs. Kaçılamayan hapishaneden kısıtlı bir sürede kaçmaları gerekiyor. Hanyabal bile bir sürü vakit kaybettirdi. Magellan'ı yenmek daha da çok vakit kaybettirir. Sonrasında bir de antidot arayacaklar falan.

Adamların niyeti ne bakalım.

Luffy: Ace'in idamına yetişmek istiyor.
Jinbe: Ace'in idamına yetişmek istiyor.
Croco: WB ile savaşmak istiyor.
Ivankov: Dragon'un oğlunu korumak istiyor.

Geride kalan kim? Ivankov. Çünkü niyeti Luffy'nin kurtulması. Gerekirse kendini feda edecekti bir şekilde kaçtı yine de.

Magellan yenilmesi gereken bir arc bossu olsaydı illa ki indirirlerdi. Ama ID zamanla yarışılan farklı bir arctı. Güzeldi de.

Eğer tüm bu adamlar birlik olsa yine yenezlerdi diyorsan Magellan en en en azından amiral etmeli. Magellan amiral diyorsan saygı duyarım ve devam etmem reis.
Çok uçuk bir düşünce mi ? Bu adamla savaşabilecek güçte denilen Shiryu, Katakuriyle aynı Ligin adamı hatta son düşmanın sağ kolu olabileceği için belki de daha güçlü. Şimdi 47 yaşındaki adamı Sabo ve Luffy gibi gelişti sanmıyorsun heralde
Franky, Brook, Urouge. Bunların yaşına bakmanı tavsiye ederim.

Mangayı okudun mu bilmiyorum. O bölümlerin animesini izlediysen görmüşsündür. Ace'in idamına 10 saat kaldı, 5 saat kaldı, 3 saat kaldı vs vs. Kaçılamayan hapishaneden kısıtlı bir sürede kaçmaları gerekiyor. Hanyabal bile bir sürü vakit kaybettirdi. Magellan'ı yenmek daha da çok vakit kaybettirir. Sonrasında bir de antidot arayacaklar falan.

Adamların niyeti ne bakalım.

Luffy: Ace'in idamına yetişmek istiyor.
Jinbe: Ace'in idamına yetişmek istiyor.
Croco: WB ile savaşmak istiyor.
Ivankov: Dragon'un oğlunu korumak istiyor.

Geride kalan kim? Ivankov. Çünkü niyeti Luffy'nin kurtulması. Gerekirse kendini feda edecekti bir şekilde kaçtı yine de.

Magellan yenilmesi gereken bir arc bossu olsaydı illa ki indirirlerdi. Ama ID zamanla yarışılan farklı bir arctı. Güzeldi de.

Eğer tüm bu adamlar birlik olsa yine yenezlerdi diyorsan Magellan en en en azından amiral etmeli. Magellan amiral diyorsan saygı duyarım ve devam etmem reis.

Franky, Brook, Urouge. Bunların yaşına bakmanı tavsiye ederim.
Alakasız örnekler. Bunları zaten biliyorum ben. Urouge 2 yıl önce Pasifistadan dayak yesede şimdi Tatlı Komutanı indiriyor. Fakat bu ne zaman yolculuğa çıktığıyla alakalı bir durum. Sen 40 yıl bir şey yapma denize açıl güçlenirsin tabi. Şimdi o zaman Amirallerde hayvan gibi güçleniyor hepsi, İmparator, İmparator üstü seviyelere mi çıkacak onlarda yaşlı değil yani. Urouge, Bege falan çaylak olarak tanıtılmış adam. Brooku şaka amaçlı yazdın heralde. Brooka yorumum yok.

Yenemezlerdi, en azındsn kolay olmayacağı için, kaçıyorlar ben de onu demek istiyorum. Bazıları 2 yıl önceki Luffyden hasar aldığı için gifter seviyesi görüyorda.. Dediğin gibi yetişmeleri gereken bir yer var ama birlikte kolaycs yenecekleri bir adam olsa Kaçmadan önce yok eder geçerler öyle olmuyor ama.. Amiral seviyesi olmadığı bariz fakat ID kendi alanı ve dar alanda normal seviyesinden çok daha güçlü. Dar alanda yenilmez neredeyse..D Dediğin kadro bence yenemezdi. Ha ID dışı olsa tartışmaya müsait fakat o kadar dar alanda Venom Demon açsa.. çok zor iş. Hapishanedeki binlerce mahkum ve Teachin adamlarının birlikte bıraktığı hasar belli adama. Fiziksel olarak zayıf falanda değil. Ayrıca Crocodile, Ivankov ve Jimbei'yi bir Amiral yok eder neden bunları almak Magellanı amiral yapsın ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık