Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Magellan

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    200
Ben insanlar bunu yener, bunu yenemez dediği için dalga geçmiyorum ki. Mesela Sanji vs Magellan konusunda da Sanji yener dendiği için Magellan küçümseniyor diye laf atan ve tahminleri genelde çıkmayan birisine laf attım mesela. Ayrıca rahatsız olmadım tutumundan, sadece belirtmek istedim.
Eyvallah. Yani senin kararın tabi. Ama dediğim gibi mesajlarım genelden çok, 2-3 kişinin mesajlarına yönelik.

Olayın Zoro ile alakası yok ki şu an. Korkuyorum şeklinde laf ettirmedi zaten ama Magellan'dan çekindiği korktuğu için hapse girneyi kabul ettiği ve yine Teach gelince insan destek alarak Magellan'a karşı gelebildigi Manga ve Anime bölümleri arasına serpistirildi.
Konu Zoro konusu. Nasıl alakası yok? Shiryuu Magellan'dan korkuyor. Shiryuu Magellan'a denk değil. Zoro'nun nihai hedefi Shiryuu. Zoro Shiryuu'yu şimdi yenemez. Ondan güçlüsünü de yenemez.

Algoritma bu. Yani bilinçsiz yapıyorum diyorsan eyvallah. Ama bu forumun nasıl işlediğini biliyoruz az çok. Kırk dereden su getirmekten kastım bu. Burada sürüyle mantık hatası var yalnız. Yukarıdaki algoritma bir çok yerden yanlışlanabilir.

-Shiryuu korkak olabilir ama güçlüdür.
-Shiryuu Magellan'dan değil ID'nin tamamından çekinmiştir.
-Shiryuu ID'den kaçamayacağı için dövüşmemiştir.
-Oda denk değillerse o muhabbeti neden yazdı? Hiç yazmayabilirdi de.
-Magellan o zaman güçlü olsa bile onun üstüne çok zaman geçti. Shiryuu meyve yedi belki ileri seviye haki öğrendi. Sonuçta Karasakal tayfası ile yolculuk ediyor.
-Shiryuu Zoro ile dövüşeceği zamana kadar daha da güçlenebilir.
-Zoro'nun Shiryuu ile dövüşeceği kesin değil. Hikaye farklı ilerleyebilir.
-Zoro'nun nihai hedefi Shiryuu değildir. Im çıktığından beri son düşmanın Karasakal korsanları olmayacağı ihtimali kuvvetlendi.
-Zoro'nun son hedefi Mihawk olabilir. Gorosei'den biri olabilir. Fujitora olabilir. Bir sürü olasılık var.

Konu Zoro konusu. Nasıl alakası yok? Shiryuu Magellan'dan korkuyor. Shiryuu Magellan'a denk değil. Zoro'nun nihai hedefi Shiryuu. Zoro Shiryuu'yu şimdi yenemez. Ondan güçlüsünü de yenemez.

Algoritma bu. Yani bilinçsiz yapıyorum diyorsan eyvallah. Ama bu forumun nasıl işlediğini biliyoruz az çok. Kırk dereden su getirmekten kastım bu. Burada sürüyle mantık hatası var yalnız. Yukarıdaki algoritma bir çok yerden yanlışlanabilir.

-Shiryuu korkak olabilir ama güçlüdür.
-Shiryuu Magellan'dan değil ID'nin tamamından çekinmiştir.
-Shiryuu ID'den kaçamayacağı için dövüşmemiştir.
-Oda denk değillerse o muhabbeti neden yazdı? Hiç yazmayabilirdi de.
-Magellan o zaman güçlü olsa bile onun üstüne çok zaman geçti. Shiryuu meyve yedi belki ileri seviye haki öğrendi. Sonuçta Karasakal tayfası ile yolculuk ediyor.
-Shiryuu Zoro ile dövüşeceği zamana kadar daha da güçlenebilir.
-Zoro'nun Shiryuu ile dövüşeceği kesin değil. Hikaye farklı ilerleyebilir.
-Zoro'nun nihai hedefi Shiryuu değildir. Im çıktığından beri son düşmanın Karasakal korsanları olmayacağı ihtimali kuvvetlendi.
-Zoro'nun son hedefi Mihawk olabilir. Gorosei'den biri olabilir. Fujitora olabilir. Bir sürü olasılık var.
Bunları bir kere demedim. Zoro'nun nihai hedefi felan da değil Shiryu. Magellan işleniş itibariyle Shiryu'nun bile çekindiği isim olarak lanse edildi. Shiryu muhabbeti burada Zoro üzerinden onun lehine açıldığı için Shiryu konusuna girdim. Yoksa konu ile alakası yok.

Bunları bir kere demedim. Zoro'nun nihai hedefi felan da değil Shiryu. Magellan işleniş itibariyle Shiryu'nun bile çekindiği isim olarak lanse edildi. Shiryu muhabbeti burada Zoro üzerinden onun lehine açıldığı için Shiryu konusuna girdim. Yoksa konu ile alakası yok.
Shiryuu konuya bu şekilde sokuldu. Demek ki habersiz yapıyorsun. Ne diyeyim o zaman sıkıntı yok.

Shiryuu konuya bu şekilde sokuldu. Demek ki habersiz yapıyorsun. Ne diyeyim o zaman sıkıntı yok.
Ben tamamen Shiryu, Magellan'a denk lafı girdiğim için olaya girdim. Zoro ile alakalı bir şey yazmadım bu ikisini kiyaslarken de. Başkaları nasıl bağladı bilmiyorum beni ilgilendirmez de

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık