Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Magellan

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    200
Haklı olabilirsin de Vista'yı yenmek için yc1 ya da yc2 olmaya gerek olduğu kesin bir şey değil ki.Vista'nın kendi tayfasındaki en güçlü 3.komutan olduğu bile belli değil.Zaman atlaması öncesi her şey çelişkili takılmaya gerek yok ona.Alabastadaki Luffy'nin yumruklarına dayanamayıp O Luffy'ye yarım atacak Jozu'nun önemli atağından ciddi bir hasar almayan Croco da vardı.
O croco luffy nin madenlerde geliştiği gibi gelişti ama. Meyvesini değil vücudunu geliştirdi. Şuan luffy nin daha güçlü olma nedeni de bu. Ha kısa süre ama lastik hariç kas gelişti. Jozu da omuz vurdu pata küte dalmıyor o kadarına da dayansın kum adam.

Ben sadece Teach'in yediği yumrukla Magellan'ın savunulamayacağını söylüyorum. Ama o yumruğu yemesi benim gözümde Magellan'ı yerin dibine sokan bir olay, evet.
Bence kurduğun mantık çok yanlış. Mangadaki o bölüme yeniden bakmanı öneririm. Teach sadece acı çekmiyor, bildiğin uçuyor kanadı varmış gibi. Magellan Luffy karşısında daha sağlam duruyor. Acı çeken adam yerde kıvrılır, değil mi? Uçmak ise savunmayla alakalı.

O croco luffy nin madenlerde geliştiği gibi gelişti ama. Meyvesini değil vücudunu geliştirdi. Şuan luffy nin daha güçlü olma nedeni de bu. Ha kısa süre ama lastik hariç kas gelişti. Jozu da omuz vurdu pata küte dalmıyor o kadarına da dayansın kum adam.
Gelişti ya da kendine geldi.Herif logia sonuçta.Alabasta'da Luffy'yle karşılaşana kadar yıllarca belki de darbe yemedi.Uzun süre darbe yemeyen karakterlerin dayanıklılıkları da düşüyordur bence.En önemlisi şoka uğramaları tabi.Benzerini Kata da yaşamamıştı.

Bence kurduğun mantık çok yanlış. Mangadaki o bölüme yeniden bakmanı öneririm. Teach sadece acı çekmiyor, bildiğin uçuyor kanadı varmış gibi. Magellan Luffy karşısında daha sağlam duruyor. Acı çeken adam yerde kıvrılır, değil mi? Uçmak ise savunmayla alakalı.
Teach'ten tamamen bağımsız soruyorum, istersen sonra o konuya geri dönebiliriz. Luffy'nin o yumruklarını, Cracker ve Doflamingo'ya vurduğu hakili G2 ve G3 saldırılarıyla karşılaştırabilir misin? Bence arada yüzlerce kat güç farkı var.

Teach'ten tamamen bağımsız soruyorum, istersen sonra o konuya geri dönebiliriz. Luffy'nin o yumruklarını, Cracker ve Doflamingo'ya vurduğu hakili G2 ve G3 saldırılarıyla karşılaştırabilir misin? Bence arada yüzlerce kat güç farkı var.
Elbette Luffy'nin saldırıları güçlendi. Kaido'ya yapılanlardan sonra bir dövüşte hasara bakmak en mantıklısı. Sonuç olarak Luffy iki saldırı ile de bir şey elde edemedi. Oda'nın konuyu anlatma tekniklerine göre çizimler değişiyor.

Mangada haki tam oturmamıştı ki. Armament’in “sertleştirme” özelliği hiç yoktu hatta. Hakisiz luffy lig olarak o kadar aşağıda değildi o zamanlar.

Luffy buddha formundaki sengoku’yu tankladı. Garp’tan kan aldı. Kizarudan defalarca meyveli tekme yedi sadece geri uçtu. Şuanki hakili saldırılarla hakisizleri karşılaştırsan bi ton mantıksızlık var.

Rakamsal olarak luffy çok güçlendi. Ama mangadaki haki mantığı değişince tüm dünya da güçlendi. Koca wb tayfasında haki bilen 3-4 kişi vardı sen düşün. Big mom’ın çöpleri haki biliyor.

Gelişti ya da kendine geldi.Herif logia sonuçta.Alabasta'da Luffy'yle karşılaşana kadar yıllarca belki de darbe yemedi.Uzun süre darbe yemeyen karakterlerin dayanıklılıkları da düşüyordur bence.En önemlisi şoka uğramaları tabi.Benzerini Kata da yaşamamıştı.
Yok ace yaşadı. Mallaştı. Sonra şu çamur adam dili dışarda mal karakter. Katanın haki ile alakalı kaldı biraz.

Adamı idam edecektiler. Kısa süreliğine yardım etsin diye salarken bile affedileceği değil idamının erteleneceği sözü verildi.

Dövüşmeden hapse girdiyse bile bu ikisini denk gören kimse venom demon görmedi zaten. Hapisteki bi söylentiydi o ikisinin denkliği ve magellan hep normal zehir kullandı.
Ben ikisi denk ya da değil demedim ki. Dövüştüklerini iddia etmişsiniz. Yok öyle bir şey dedim.

Denklik konusuna gelince onu diyenin Magellan ve Shiryuu'nun her tekniğini görmesine gerek yok. Orada Oda mesaj vermek istemiş vermiş. Hikayenin içine girip kendi mi desin bu adamlar denk diye? Öyle bir algı oluşturmak istemeseydi o sözü hiç söyletmezdi yazar olur biterdi. Dur denk olmadıkları halde birine denk dedirteyim tartışsın dursunlar forumlarda nihahaha.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık