Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Magellan

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    200
Valla Vivre cardlarda çok önemli ve kayda değer bilgiler oluyor bunların dayanaksız olduğunu sanmıyorum
Bilemiyorum. Oda kendi dediğini bile değiştiren birisi. Güven vermiyor eskisi kadar bu serideki bilgiler.

Bu arada Magellan baya güçlü adam olması gerekiyor. Amiral gücünde de çıksa şaşırmam aşırı güçsüz bir şey çıksa da şaşırmam. Zoro'nun yenememesi ondan bir şey kaybettirmez. Yanında Reiju falan olsaydı keşke.

Bilemiyorum. Oda kendi dediğini bile değiştiren birisi. Güven vermiyor eskisi kadar bu serideki bilgiler.

Bu arada Magellan baya güçlü adam olması gerekiyor. Amiral gücünde de çıksa şaşırmam aşırı güçsüz bir şey çıksa da şaşırmam. Zoro'nun yenememesi ondan bir şey kaybettirmez. Yanında Reiju falan olsaydı keşke.
Zaten bende belirttim sıkıntı olan şeyi meyvesi aşırı derecede güçlü hani Zoro'yuda biliyorsun darbesiz geçirdiği dövüş yok genelde ve bağışıklık cart curt meselesi olmadığını düşününce çok zor bu dövüş.

WG'de çok ilginç bir konu açtım Bara Bara no mi'li Zoro vs Mihawk diye :hhh:Bakalım tutarsa bizim forumda da açılabilir ama Mihawk'ın seviyesini bilmiyoruz tabi.

Zaten bende belirttim sıkıntı olan şeyi meyvesi aşırı derecede güçlü hani Zoro'yuda biliyorsun darbesiz geçirdiği dövüş yok genelde ve bağışıklık cart curt meselesi olmadığını düşününce çok zor bu dövüş.
Öyle.

Bide Magellan'ın seviyesi belirsiz. Yc3 dense çok şaşırır mısın? O kadar kişi kaçıyor deniliyor da kaçan adamlardan birisi Jinbei şu an Yonko'ya karşı koyabiliyor. :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık