Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Magellan

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    200
Arttırıyorum.Zoro vs shanks konusu açılsa muhtemelen shanks burun farkıyla falan kazanır neden çünkü elinde kılıç olanların allahı zoro olucak.
Meyvesiz Teach Shanks'ın gözünü çizmişti gardını almışken ama düşük zorlukta Ace'e falan yenilmişti büyük ihtimal millet Teach yara açtıysa Zoro ikiye yarar der.

Ortalık ''kim daha çok abartır'' yarışmasına dönmüş. Ne Magellan yoldan geçerken güle oynaya Zoro'yu alır, ne Zoro rahatlıkla parçalar. Seviyelendirme klişesini hiç sevmem ( Çünkü yetenekler, ortam ve gücün etkisi karşındaki kişiye göre büyük oranda değişir) ama Magellan'ın seviyesinin güçlü bir Yc2 oduğunu düşünüyorum. Zoro zorlanarak, ölüm döşeğine gelerek ve dövüş içerisinde P-up alarak kazanan taraf olur diye düşünüyorum.
Dışaridaki vs nin sonunda ağır hasar almış ama ayakta zar zor durup giden Zoro görürüz (Zoro kazanır)
ID'daki dövüşte de Magellan'ı devirdikten hemen sonra yere yığılan ve ölüm döşeğinde panzehir, ilk yardım bekleyen Zoro görürüz.

Görüşücez müdür Allaaaaa emanet :byee:

Neymiş venom Pica'nın taşlarını çürütürmüş. Zaten Pica gibi devasa bir yaratığın taşlarını çürütmek 5 saniyelik iş. Magellan'ın o kadar büyük bir kütleyi etkileyecek ne saldırı gücü ne meyve gücü var. O taş etkilenene kadar Pica o devasa form içinde bir gece bir gündüz uykusu yapar.
Çok okumadım ama pica daha mı güçlü diyorsun ? Tamam Pica güçlü.Zoro da Magellan'ı enma ile alır ama Magellan aşağı yukarı 1. komutan ayarı bir adam.Shiryuu ile denk biri.Mum Venom formu karşısında işe yaramıyor yani golem de yaramaz.Pica epey güçlü ama Magellan onun kalemi değil.

Abi seri onaylıyorr seri alooo Galdino diyorki artık ne mum ne de taş işe yarar zehir karşısında diye ne Picaymış arkadaş Venom Denom yerden yere vurur işte.. Impel Down'da adamın icratleri belli

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık