Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Kyros vs. Hakuba vs. Trébol

Kim kazanır?

• Roronoa Zoro

Kullanılan: 33 75.0%
  • Kyros

Kullanılan: 1 2.3%
  • Hakuba

Kullanılan: 7 15.9%
  • Trébol

Kullanılan: 3 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    44
:/
Denk olsalar Pica'yı küçük düşürücü o tip birşey yazmaz işte :/
Kaslarını esnetirken yanı ısınırken Pica şoka girdi tam anlamıyla girişse ne olur kim bilir.
Zoro her zaman öyle ki yani cümle ya da laf olarak Pica kısmı ise Zoro dan öyle atak beklememesi bence gene klasik küçümsemesinden kaynaklanıyor...

Zoro'yu ankete ekleyerek çok büyük hata ettim.Bir an zoro fanlarını unuttum galiba Zoro'yu eklerken.Halbuki karakterlerin güçleri birbirlerine çok denk.Düşününce anket güzel gibi geldi fakat bazı fanları unuttum :(
Fanlıkla alakası yok fanlarla olsaydı Law farkla yenemezdi.
Sadece karkaterler denk oldumu çoğu kişi Zoro alır diye düşünüyor.

Ama Zoro yerine Apoo,Killer,veya Hawkins'i koysaydın daha ii olurdu.
Zoro her zaman öyle ki yani cümle ya da laf olarak Pica kısmı ise Zoro dan öyle atak beklememesi bence gene klasik küçümsemesinden kaynaklanıyor...
Zaten ben E.oDa'nın yazdığı kas esnetme olayı için yazmıştım Zoro'nun dediklarini kastetmemiştim.
Misal Kaku ile dövüştü öyle bir yazı yok.
Bunun yanında yukarıda yazdıklarımı bilgi bolluğu olsun diye yazdığımı söyledim.
Taraf tutmuş gibi olmayım ama bilgi bolluğu açısından Zoro şöyle birşey diyor.

Zoro'yu ankete ekleyerek çok büyük hata ettim.Bir an zoro fanlarını unuttum galiba Zoro'yu eklerken.Halbuki karakterlerin güçleri birbirlerine çok denk.Düşününce anket güzel gibi geldi fakat bazı fanları unuttum :(
Denk oldukları hiç bir yerde geçmedi.Hakuba bu 4'lü arasında hele hiç şansı olmaz bana göre.

Fanlıkla alakası yok fanlarla olsaydı Law farkla yenemezdi.
Sadece karkaterler denk oldumu çoğu kişi Zoro alır diye düşünüyor.

Ama Zoro yerine Apoo,Killer,veya Hawkins'i koysaydın daha ii olurdu.
Niye bilmiyorum ama güncel karakterleri ele alayım dedim.:DDressrosa'daki karakterleri yani.Diamante ve Pica'yı bu karakterler kadar güçlü göremedim.O yüzden Zoro'dan başka adam bulamadım.

Niye bilmiyorum ama güncel karakterleri ele alayım dedim.:DDressrosa'daki karakterleri yani.Diamante ve Pica'yı bu karakterler kadar güçlü göremedim.O yüzden Zoro'dan başka adam bulamadım.
Trabol'u hiç bir şey yapmadan gördün.Pica o kadar şey yaptı göremedinmi at gözlügünü cıkarda bak seriye.

Unknown

Trabol'u hiç bir şey yapmadan gördün.Pica o kadar şey yaptı göremedinmi at gözlügünü cıkarda bak seriye.
Rakiplerine göre düşünmüştür. Trebol = Law / Zoro = Pica / Law > Zoro / Trebol > Pica diye düşünmüş olması bence gayet doğal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık