Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Herkes Linlin tayfasının ne kadar zayıf olduğunun farkında. Ankete bak. :D

Kata bile Zoro’yu yenecek güveni verememiş okuyuculara. Jinbei’den çekindiği ortada yani düğünü gördük. Daha Sanji’yi vuramıyor Kata. Ayrıca Luffy nasıl avantajı kaldırdı? O gücü kullanmayı beceremiyor daha. Yalandan öğrendi bi iki kere kullandı.
Linlin'in tayfası zayıfsa diğer tayfalar nova tayfası falan herhalde :D Kata'nın Jinbei'den çekindiği falan yok.Sadece kendi gücünün açıklanmasını istemiyor adam.Zoro'yu tedirgin eden Carrot'a Kata ayağının tersiyle tek atıyor.Kata'nın ayağının tersi>Zoro mu diyeyim ben o zaman :D Sanji Kata'nın jelibonunu dodgeladıysa bu onun k.hakisinin iyi seviyede olduğunu gösterir.

Linlin'in tayfası zayıfsa diğer tayfalar nova tayfası falan herhalde :D Kata'nın Jinbei'den çekindiği falan yok.Sadece kendi gücünün açıklamasını istemiyor adam.Zoro'yu tedirgin eden Carrot'a Kata ayağının tersiyle tek atıyor.Kata'nın ayağının tersi>Zoro mu diyeyim ben o zaman :D Sanji Kata'nın jelibonunu dodgeladıysa bu onun k.hakisinin iyi seviyede olduğunu gösterir.
Evet, bunu gönül rahatlığı ile söylemen lazım aslında.

Zoro Wano arcında King'e rakip olacak bu adamlar şu anda ona rakip değil. Katakuri dışındakilerin hepsini yener. Katakuri zirvedir üç haki, meyve uyanışı, geleceği görme. Katakuri, Luffy'nin azmi için o savaşı bıraktı. Belki de bir yerde kardeşlerinden duymadığı saygıyı Luffy'de gördüğü için o savaşı verdi.

Üye silindi 1004

Linlin'in tayfası zayıfsa diğer tayfalar nova tayfası falan herhalde :D Kata'nın Jinbei'den çekindiği falan yok.Sadece kendi gücünün açıklanmasını istemiyor adam.Zoro'yu tedirgin eden Carrot'a Kata ayağının tersiyle tek atıyor.Kata'nın ayağının tersi>Zoro mu diyeyim ben o zaman :D Sanji Kata'nın jelibonunu dodgeladıysa bu onun k.hakisinin iyi seviyede olduğunu gösterir.
Kata beceriksiz değil de Sanji mi iyi seviye oluyor? Kata’nın k. hakisi zirve ötesi özel ve tanrısal değil mi? Sanji eziğini vuramaması onun mu iyi olduğunu gösteriyor. Luffylerin tayfası nova tayfası sayılır. Hatta tayfanın en tahrip gücü yüksek dört üyesi Robin, Franky, Zoro ve Usopp yoktu. Ona rağmen Linlin’in tayfasının maçası yetmedi nova tayfasına. Linlinler eksik adamlı nova tayfasını kontrole almaktan aciz.

Ayrıca kalbim kırıldı.

Kata beceriksiz değil de Sanji mi iyi seviye oluyor? Kata’nın k. hakisi zirve ötesi özel ve tanrısal değil mi? Sanji eziğini vuramaması onun mu iyi olduğunu gösteriyor. Luffylerin tayfası nova tayfası sayılır. Hatta tayfanın en tahrip gücü yüksek dört üyesi Robin, Franky, Zoro ve Usopp yoktu. Ona rağmen Linlin’in tayfasının maçası yetmedi nova tayfasına. Linlinler eksik adamlı nova tayfasını kontrole almaktan aciz.

Ayrıca kalbim kırıldı.
Neden kalbin kırıldı reis.Kötü bir şey yazmadım yav kusura bakma yine de :D Hadi senin için Zoro yensin Kata'yı.Jinbei'nin yenmesini kabul edemem ama maalesef :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 42)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık