Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Bence senin gibi objektif zoro fanı az sıkıntı ordan kaynaklanıyor
Sağol hacı.:) Ya illaki abarttığını düşündüğünüz fanlar vardır.Bu çoğu fan grubunda olan bir şey.Ha Zoro fanların da bu durumun biraz daha fazla olduğunu düşünüyorsanız bir şey diyemem tabii.Ama dediğim gibi sırf troll amaçlı ya da Zoro fanlarını karalama amacıyla yapanlarda yok değil.

@Çörekçioğlu Luffy Senin mantığında bir sıkıntı var. Sadece gösterdiğine bakarsak Zoro için sadece Pica ayarında adamları alabileceğini söyleyebiliriz. Daha üstünü söyleyemeyiz. Bunu da tartışma konusu yapmak anlamsız olur.

@Çörekçioğlu Luffy Senin mantığında bir sıkıntı var. Sadece gösterdiğine bakarsak Zoro için sadece Pica ayarında adamları alabileceğini söyleyebiliriz. Daha üstünü söyleyemeyiz. Bunu da tartışma konusu yapmak anlamsız olur.
Zaten Zoro'yu Pica seviyesinde tutsak listedeki çoğu kişiyi alamqz deriz. Snack, Oven, Daifuku ve Perospero: Pica üstü adamlar zaten. Ama bunları alabilir diyoruz. Ama kalkıp Zoro'nun daha göstermediği şeyler var deyip ya da Zoro ile Luffy arasında seviye farkı var deyip üç komutandan birisini aldırmak abartı bence.

Zaten Zoro'yu Pica seviyesinde tutsak listedeki çoğu kişiyi alamqz deriz. Snack, Oven, Daifuku ve Perospero: Pica üstü adamlar zaten. Ama bunları alabilir diyoruz. Ama kalkıp Zoro'nun daha göstermediği şeyler var deyip ya da Zoro ile Luffy arasında seviye farkı var deyip üç komutandan birisini aldırmak abartı bence.
Senin dediğine göre onları da alamaması lazım diyorum. Pica seviyesinin üstünü göstermedi çünkü. Beklentileri işin içine katmayacaksak, Pica ve altı seviyesindekileri alabilir sadece.

Tam gücünü gösteren bir Zoro'nun ne kadar güçlü olabileceği üzerine yorum yapıyoruz hepimiz. Tahmine giriyor yani tamamen. Taş çatlasa 4. komutan Zoro'nun sınırıdır diyorum çünkü Luffy+Nami'nin 11 saatte indirdiği Cracker'ı Zoro'nun indirmesi söz konusu değildir benim açımdan. Snack dövüşü de baya baya kanlı geçer. Zoro'nun limitlerinin sonuna kadar dövüşmesi gerekir hani, hatta limitlerinin üstüne çıkması da gerekebilir.

Dövüş içinde p-up alabilir diyenler olacaktır belki ama vs konuları p-up alabilir mantığıyla tartışılmaz. Mevcut gücü neyse ona göre yorum yapmak gerekir. Wano'da p-up alırsa o zaman ona göre yorum yaparız.

Senin dediğine göre onları da alamaması lazım diyorum. Pica seviyesinin üstünü göstermedi çünkü. Beklentileri işin içine katmayacaksak, Pica ve altı seviyesindekileri alabilir sadece.
Zoro Pica ile kafa kafaya gitseydi o mantık doğru olurdu fakat şimdi değil.Çünkü Momun tayfasında Picayı o hale sokacak 10un üstünde adam var.Yakın oldukları için varsayıma girilebilir.

Zoro Pica ile kafa kafaya gitseydi o mantık doğru olurdu fakat şimdi değil.Çünkü Momun tayfasında Picayı o hale sokacak 10un üstünde adam var.Yakın oldukları için varsayıma girilebilir.
Ben de ondan bahsediyorum. Beklentileri işin içine katmayalım diyen herkes aslında kendi beklentilerini yazıyor. Beklentilerini yazmayacaksan, sadece görüneni yazacaksan Pica üstünü yazmayacaksın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık