Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    331
Wano sonu bir bitsin daha anlaşılır olur. Çünkü tek baz alabileceğimiz kişi Sanji. Eğer Komutan alırsa Sanji, Zoro'da bir o kadar geliştiğini çıkarabilmek daha kolay olur; eğer Kaido ile komutanları arasında bariz fark yoksa.

Hala Sanji'yi referans almak mı? Açın son bölüm ne yaptığına bir daha bakın. O kadar kötü haldeyken, Kaido'yu counterlayıp hasar verdi. Bildiğin yara bıraktı. Zoro, Queen'i kaale bile almadı. Sağ kol ve üstünden başka bir kişiyi konuşmaya gerek yok.

Mücadele konularında karakterlerin hangi hali baz alındığı yazılmalı. Bu konu açıldığında bence en fazla Cracker derdim ki o da belki, şimdi Katakuri'de tereddütte kalıyorum. Başlıkta da belirtilebilir alınacak baz hal, aksi takdirde "biz demiştik" söylemi sürekli vuku bulur.

Tayfa içerisinde referans almak istersek tabii ki Sanji'yi ele almamız gerekir. Yazım dalga amaçlı değildi.
Ben de dalga amaçlı yazdın diye bir şey ima etmedim. Zoro ve Sanji farklı karakterler. Sanji'nin yenememiş olması Zoro'nun yenemeyeceği anlamına gelmiyor. Sanji'nin ödülü yokken Zoro'nun ödülü vardı, Sanji nova değilken Zoro nova oldu, Sanji en kötü nesilden değilken Zoro en kötü nesil'den idi. Zoro krla haki açmışken Sanji'den daha koka bile görmedik, Zoro Yonko keserken Sanji'nin 14 senedir dövüşü bile olamadı.

Nasıl bir baz oluyormuş bu? Aşırı desteksiz seriden alakasız yazdığın.

Katakuri dışında hepsini alır bence kata öyle bir işlendiki dostu düşmanı herkesin çekindiği övdüğü gücüne vurgu yaptıgı bir sağ kol imajıyla seride şuana kadar en iyi sağ kol işlenişi oldu kara kralın bile saygıyla bahsettigi bir adam . Güç olarak ta bence marcoya yakın yada denk diğer bilinen tüm komutanlardan güçlüdür (smothie kapalı kutu daha birşeyini görmedik o yorumsuz )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık