Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Önceden snack’e oy atmamışım. Muhtemelen onu alacak güçteydi ama göstermemişti. Artık enma’yla gönlüm rahat onu alır derim.

smoothie’yi bilemem ama cracker’i hala alamaz. İsimli saldırıyla bisküvileri parçalasa da hemen birleşiyorlar ve 10 tane falan var. Hepsinden birden kurtulsa bile cracker’in kendisi pica gibi karşı karşıya geldiğin an indirebileceğin biri değil.

enma’sız haliyle bisküvileri geçemez. Enma’yı da sürekli kullanabileceğini sanmıyorum. Eğer luffy gibi yorulmayıp 10 saat full enma’lı saldırılar atabilecekse cracker’i alabilir. Öyle olduğunu da sanmıyorum.

Katakuri dışında hepsini yenebilir. Katakuri'nin, Luffy ile olan mücadelesi sonrası hayvan gibi seviye atlamıştır. Çünkü 12 saat boyunca haki ve meyve bazlı mücadele etti. Luffy'nin aksine daha fazla yoruldu. Şimdi en azından haki anlamında çok daha güçlenmiştir. Zoro'nun yenebilmesi hiç mümkün değil. Seri sonunda elbette geçebilir bu da mümkün.

Önceden snack’e oy atmamışım. Muhtemelen onu alacak güçteydi ama göstermemişti. Artık enma’yla gönlüm rahat onu alır derim.

smoothie’yi bilemem ama cracker’i hala alamaz. İsimli saldırıyla bisküvileri parçalasa da hemen birleşiyorlar ve 10 tane falan var. Hepsinden birden kurtulsa bile cracker’in kendisi pica gibi karşı karşıya geldiğin an indirebileceğin biri değil.

enma’sız haliyle bisküvileri geçemez. Enma’yı da sürekli kullanabileceğini sanmıyorum. Eğer luffy gibi yorulmayıp 10 saat full enma’lı saldırılar atabilecekse cracker’i alabilir. Öyle olduğunu da sanmıyorum.
Evet Cracker çok ters bir karakter. Yaptığı bisküvi klonlar da öyle kolay kırılan türden bisküviler değil. Big Mom Korsanları bana daha işlevsel geliyor Canavar korsanları fiziksel güç ve savunma bazlı korsanlar.

Kaido'nun korkup kaçtığı saldırıyı Cracker'e atsa Cracker bisküviye tövbe eder, sağlıklı beslenmeye başlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık