Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Çay içmeye gider, Zoro Ashura bitiyor der, Karpuz getirem yen mi der, Kalkmıyacak mısın ya diye trip atabilir, Zoro'nun ayağı falan kayarsa bana ne ben de düşecem benim de kayacak yapabilir. Katakuri bu, sen dur ben kendi kendimi döveyim bile diyebilir yani :oleyo2:

20 dakika önce ağzı göründü diye, tek işleri kendisine hizmet etmek olan fakir fukarayı öldüren elemanın yaptığı delikanlılıkla(Kendini deşmesi :oleyo2:) gözleri dolanlar oluyor ne anlatsak boş :hhh:
:ehe:

Adamlar yedikleri balı farklı kişilerle paylaşmayı bile düşünmüyorlar abi. Luffy'ye oldu ama başkasına olamaz. Balı kaymağı bir tek Luffy yer :fool:

Yiyin babam yiyin afiyet olsun :D

İyi de ben Fujitora Law'da da ciddi idi demedim. Fujitora istese Law'ı elinden de kaçırmazdı zaten. Zoro'yu da aynı şekilde orada gömerdi. Ama Law ile Zoro'yu kıyaslayacak olursak aradaki farklar da bahsettiğim şekilde.
Tamam canım, benim amacım Z ve L karakterini kıyaslamak değildi. Sen diyorsun da demek istemedim zaten. Orada iki canavar oluyor derken eleştirdiğim tutuma örnekti. Law'ın da mesela orada yaptıklarını küçümseyen oluyor.

Veyahut Law, Doflamingo'ya hasar verdi o yüzden Luffy karșısınnda tam gücünde çıkmadı deniliyor, ama mangada yazmasına rağmen atlanılan bir kısım var. O da Luffy'nin de hasar alması. Bunu diyen Dof hem.

:ehe:

Adamlar yedikleri balı farklı kişilerle paylaşmayı bile düşünmüyorlar abi. Luffy'ye oldu ama başkasına olamaz. Balı kaymağı bir tek Luffy yer :fool:

Yiyin babam yiyin afiyet olsun :D
Bu konuya bir düzenleme getirilmeli bence.

Mesela Sanji şunu alabilir mi diye bir soru sorarsın sonucunu kendince açıklarsın bir de Sanji şunu Luffy'nin almaları gibi alabilir mi diye sorar ona da cevabı verirsin.

Mesela ilkinin cevabı Sanji Vergo'yu yenemez ama ikincinin cevabı Sanji, Doflamingo'yu yener. Bu anket için de aynısı geçerli Luffy gibi alacaksa hepsini alır :bilmem:

Bu konuya bir düzenleme getirilmeli bence.

Mesela Sanji şunu alabilir mi diye bir soru sorarsın sonucunu kendince açıklarsın bir de Sanji şunu Luffy'nin almaları gibi alabilir mi diye sorar ona da cevabı verirsin.

Mesela ilkinin cevabı Sanji Vergo'yu yenemez ama ikincinin cevabı Sanji, Doflamingo'yu yener. Bu anket için de aynısı geçerli Luffy gibi alacaksa hepsini alır :bilmem:
Aynen kral.

Zaten Luffy fanları, Luffy Kata'yı hakkıyla almış gibi davranmasa sıkıntı yok. Bilmeyen görse diyecek ki kendi tuttuğu karakterleri 0 destek, 0 bal, 0 torpille rakibini indirmiş, Zoro'nun kucağına Brulee düşmüş, rakibi kendi kendini yaralamış da ortada bir adaletsizlik var falan :fool: Çık mertçe ve adilce, eşit şartlarda ne olurdu diye sor canımı ye. Ama yok.

Allahım gerçek hayatta bunların eline düşürmesin. Bu adalet anlayışıyla, bu bakış açısıyla masum adamı hapiste çürütür bunlar :artiz:

enmadan sonra montdora kadar olan kısmı tek slash ile alır, oven, daifuku ve perospero üçlüsüne de tek slash harcar, kalanlarını da ayrı ayrı slashlarla bitirir. bm ile karşılaşırsa üç kılıçla orta zorlukta alır, zaten bm çok yavaş ve sürekli darbe alıyor. bi kere karıyı şopar karşılıyor ya şopar, bm dahil tahfasını king tekliyo bi kere abi. zoro karşısına çıksa korkudan titreyip kendine kendine soracak hokus fokus, öl yada öl diye :S

Aynen kral.

Zaten Luffy fanları, Luffy Kata'yı hakkıyla almış gibi davranmasa sıkıntı yok. Bilmeyen görse diyecek ki kendi tuttuğu karakterleri 0 destek, 0 bal, 0 torpille rakibini indirmiş, Zoro'nun kucağına Brulee düşmüş, rakibi kendi kendini yaralamış da ortada bir adaletsizlik var falan :fool: Çık mertçe ve adilce, eşit şartlarda ne olurdu diye sor canımı ye. Ama yok.

Allahım gerçek hayatta bunların eline düşürmesin. Bu adalet anlayışıyla, bu bakış açısıyla masum adamı hapiste çürütür bunlar :artiz:
adamlar korsan değil olm :S neden mert, adil veya eşit bi kapışma olmak zorunda. yada herhangi bi dövüş neden eşit olmalı. aş bunları, kendini 2v1e sürükleyen zoro bayılınca üzülürsün sonra işte.

Bence bu arctan önce snacki alacağı mechuldü.
Bu arctan sonra smothie ile başabaş olur derim. Alır hatta sizi mi kırcam.
Gelecek arcta Luffy yonko kıvamına gelirken Zoro yonko aağ kolu kıvamına gelir.
Sonraki arc Luffy kk kıvamına gelirken Zoroda kk sağ kolu üstü kıvamına gelir. Oden gibi birşey olur

Bence bu arctan önce snacki alacağı mechuldü.
Bu arctan sonra smothie ile başabaş olur derim. Alır hatta sizi mi kırcam.
Gelecek arcta Luffy yonko kıvamına gelirken Zoro yonko aağ kolu kıvamına gelir.
Sonraki arc Luffy kk kıvamına gelirken Zoroda kk sağ kolu üstü kıvamına gelir. Oden gibi birşey olur
Canım ya sağol :artiz:

üç komutan ve oven dışında herkesi yener dedim.
Sen de zahmet etmişsin baya :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık