Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Bege dediğin adam Linlin'in Queen'i 1 darbede yarı baygın bıraktığı yerde 4,5 tane yumruğunu tanklamış birisi.Ömrünü verse Killer yenemez Bege'yi.
Big Momun vahşi yumruklarina dayanan adamla Zorodan tek yiyen adam da kiyaslanmaz o zaman reyiz. Her şey saldırı mı :T
Chopper bile dayanıyo o saldırıya usoppu bile yenebileceğinden şüpeliyim silah ateslemek ve kendini kaleye cevirmek dışında hicbir özelliği yok killer bundan buğlama yapar.

Chopper bile dayanıyo o saldırıya usoppu bile yenebileceğinden şüpeliyim silah ateslemek ve kendini kaleye cevirmek dışında hicbir özelliği yok killer bundan buğlama yapar.
Chopper güçten düşmüş Linlin'i tanklıyor.Bege ise normal gücündeki bir Linlin'i tanklıyor.Bege en az 3,4 tane atak tanklıyor.Aynı şey kesinlikle değil.

Chopper güçten düşmüş Linlin'i tanklıyor.Bege ise normal gücündeki bir Linlin'i tanklıyor.Bege en az 3,4 tane atak tanklıyor.Aynı şey kesinlikle değil.
Chopper direkt darbe alıyo bm den fiziksel olarak. Bege kendini kaleye cevirmiş bir şekilde yiyor o darbeleri direkt fiziksel olarak yese chopper gibi helvasını yiyorduk bege'in.

Drake zaten güçlü reis :D

:sapkali:Luffy bence bu yeni b.haki tekniğiyle Kid ile arasındaki fark azsa bile açmıştır artık diye düşünüyorum.
Luffy bi arc p-up aldı ama Kidd boş mu duracak sence? Meyve uyanışı bekliyorum bu arc Kidd'den. Hatta bence öyle isler yapacak ki hem bizim hem Luffy'nin agizi acik kalacak. Şahsen ben Wano'da asıl Kidd şov bekliyorum.

Gücünün yarısını ortaya koymadan ayak üstü 2 nova yamultan adamı nerelere koyuyorlar Allah'ım ?

Çektiğimiz çile yetmedi mi lanet Oda ? Şu adamı King'in önüne at artık!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık