Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. En Kötü Nesil Korsanları

Zoro, en kötü nesil korsanlarından hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    155
  • Anket kapatılmış .
Ben ne demişim sen ne anlamışsın aman boş ver. Hiç uğraşamam senle. Bu arada ben 36 yaşındayım. Sen one piecein ne olduğunu bilmediğin dönemde biz okuyorduk bilesin. Ben burada dof bulutlara tutunup uçuyor dediğimde de, dof kendini iyileştirebilir dediğimde de senin gibi gülüyordu. Sonuç gene aynı olacak merak etme. Wano sonu görürsün ne olacağını.
Yav abi istersen 136 yaşında ol hiçbir önemi yok. Her şeyi işine geldiği gibi almışsın. Zoro iki İmparatorun saldırısına kafa attı ne oldu. Law ölmesin diye geri çekti, tüm kemikleri kırıldı. Tamamen mağruz kalsa ölme ihtimali bile varmış bildiğin.. gidip bunun üzerinden matematik kuruyorsun birde. Adam savaşbilsin diye Minkler'in Ivonkov'un marinefordda Luffye bastığı hormon gücü gibi bir şey ortaya çıktı. Ya o saldırıya biraz maruz kalmak bile bitirdi karakteri. Ve bu saldırıya dayanmış hala savaşıyor gibi yazıyorsun sonra Kid ve Law, bu kadar güçlü saldırı atabilir mi diyorsun yav o kadarına ne gerek var zaten o ikili İmparator saldırısı güç olarak Zoro'nun çok ötesindeymiş hep beraber gördük. Law ve Kid'in uyanışı Zoro'yu aşırı kötü duruma getirir özellikle Kid'in uyanışı Zoro'ya fena ters.

Ha önceden bildiğin şeylerden ötürü tebrik ederim demekki fanlık yapmadığında çok iyi bir yazarsın, objektifliğini bozduğunu kabul et.. ama seninle alakalı bir durum değil forumda özellikle sadece bir karakterle bağdaştırılan üyeler ister istemez fanlıktan dolayı kendi sevdikleri karakter hakkında objektif yorumlama yapamıyorlar

Yav abi istersen 136 yaşında ol hiçbir önemi yok. Her şeyi işine geldiği gibi almışsın. Zoro iki İmparatorun saldırısına kafa attı ne oldu. Law ölmesin diye geri çekti, tüm kemikleri kırıldı. Tamamen mağruz kalsa ölme ihtimali bile varmış bildiğin.. gidip bunun üzerinden matematik kuruyorsun birde. Adam savaşbilsin diye Minkler'in Ivonkov'un marinefordda Luffye bastığı hormon gücü gibi bir şey ortaya çıktı. Ya o saldırıya biraz maruz kalmak bile bitirdi karakteri. Ve bu saldırıya dayanmış hala savaşıyor gibi yazıyorsun sonra Kid ve Law, bu kadar güçlü saldırı atabilir mi diyorsun yav o kadarına ne gerek var zaten o ikili İmparator saldırısı güç olarak Zoro'nun çok ötesindeymiş hep beraber gördük. Law ve Kid'in uyanışı Zoro'yu aşırı kötü duruma götürür özellikle Kid'in uyanışı Zoro'ya fena ters.

Ha önceden bildiğin şeylerden ötürü tebrik ederim demekki fanlık yapmadığında çok iyi bir yazarsın, objektifliğini bozduğunu kabul et ama seninle alakalı bir durum değil forumda özellikle sadece bir karakterle bağdaştırılan üyeler ister istemez fanlıktan dolayı objektif yorumlama yapamıyorlar
Sen kidin uyanışını anlamamışsın. Kidin uyanışı senin mıknatıs yapar ama sen hareket edebilirsin. Law saldırmasaydı bigmom kaçabilirdi veya savunma yapabilirdi. Kadın ne olduğunu anlamadı. Zoro mıknatıs olsa, kid zaten enerjisi ciddi azalmış olarak orada kalacak bu bir. İkincisi de kid, senin mıknatıs yapmak istiyorsa sana dokunmak zorunda. Nasıl bir şans bulacak da dokunacak? Zoroya kolunu uzatsa kolu gider. Hadi dokundu mıknatıs yaptı. Zoro çok ani hızlanan birisi çat diye fırlayıp kidi kesebilir. Kid, zoronun saldırısını neyle durduracak? Herif kaidoyu kesiyor kidi mi kesemeycek? O kesme sonrası mıknatıslık mı kalır? Kendisi takip eden demirlere bir tatsumaki çaksa tamam. Sen sanıyorsun ki o demirler durdurulamaz. Lawın uyanışı da zoroyu 2 yonkouluk hale sokmaz sokamaz. Orada zoronun kaç saniye tuttuğu falan konu değil. Law 1 kaç saniyelik bir şok dalgası ile zoroyu o hale sokabilir mi? Sokamaz. O şok dalgası da bir kaç saniye sürdü. Diyelim ki o hale soktu. Zoro hala dövüşmeye devam edebilir halde olacak. Kidin ise enerjisi ciddi azalmış olacak. Ayrıca law da o tekinği yapmak için zoroya yaklaşmak zorunda. Zoroya yaklaştığı anda zoro salak gibi izlemez. Big mom da izlemezdi. Bigmom kide bakarken law arkasından gelip deldi. Yani arkadan saldırdı. Kid de arkadan saldırdı. Bigmom lawa bakarken gelip dokundu. Bunları görmüyorsun. Geliyorsun uyanıştan nasıl kaçacak diyorsun. Uyanışı nasıl uygulayacak zoroda? Esas cevap burada.

Sen kidin uyanışını anlamamışsın. Kidin uyanışı senin mıknatıs yapar ama sen hareket edebilirsin. Law saldırmasaydı bigmom kaçabilirdi veya savunma yapabilirdi. Kadın ne olduğunu anlamadı. Zoro mıknatıs olsa, kid zaten enerjisi ciddi azalmış olarak orada kalacak bu bir. İkincisi de kid, senin mıknatıs yapmak istiyorsa sana dokunmak zorunda. Nasıl bir şans bulacak da dokunacak? Zoroya kolunu uzatsa kolu gider. Hadi dokundu mıknatıs yaptı. Zoro çok ani hızlanan birisi çat diye fırlayıp kidi kesebilir. Kid, zoronun saldırısını neyle durduracak? Herif kaidoyu kesiyor kidi mi kesemeycek? O kesme sonrası mıknatıslık mı kalır? Kendisi takip eden demirlere bir tatsumaki çaksa tamam. Sen sanıyorsun ki o demirler durdurulamaz. Lawın uyanışı da zoroyu 2 yonkouluk hale sokmaz sokamaz. Orada zoronun kaç saniye tuttuğu falan konu değil. Law 1 kaç saniyelik bir şok dalgası ile zoroyu o hale sokabilir mi? Sokamaz. O şok dalgası da bir kaç saniye sürdü. Diyelim ki o hale soktu. Zoro hala dövüşmeye devam edebilir halde olacak. Kidin ise enerjisi ciddi azalmış olacak. Ayrıca law da o tekinği yapmak için zoroya yaklaşmak zorunda. Zoroya yaklaştığı anda zoro salak gibi izlemez. Big mom da izlemezdi. Bigmom kide bakarken law arkasından gelip deldi. Yani arkadan saldırdı. Kid de arkadan saldırdı. Bigmom lawa bakarken gelip dokundu. Bunları görmüyorsun. Geliyorsun uyanıştan nasıl kaçacak diyorsun. Uyanışı nasıl uygulayacak zoroda? Esas cevap burada.
Kid'in uyanışını çöpe çevirmişsin bir tatsumakiye halloluyor maşallah. Kid'in karşısında Zoro'nun kılıcını çok rahat savuramayacağı bariz. Juki juki no mi ye karşı savaşsa yüzde yüz bu durum vurgulanır dövüşte. Hele uyanış direkt Zoro'nun kılıçlarını kendisine tehdit haline getirir. Dev gibi metal robot yapabilen adam veya Zoro'nun kılıcını anlık olarak durdurbilecek birisi neden Zoro'ya dokunamasın.

Çok defa yazdım anlamak isteyene. Oda'nın kendisi bile bizim ittifakın gücüne göre rakip karşısına çıkarmış halen bunun aksini savunanlar var.

Luffy vs Kaido

Law ve Kid vs Big Mom

Zoro vs King

Sanji vs Queen

Nekomamushi vs Perospero

İnuarashi vs Jack

Jinbe vs Who's Who

Drake vs Apoo

Killer vs Hawkins

Franky vs Sasaki

Robin vs Black Maria

Nami vs Ulti

Usopp vs Page One

Oda'nın kendisi bile güç seviyelerine göre karşılarına rakipler çıkarmış. Halen Oda'ya rağmen Zoro'yu KK yapanlar var. Pes doğrusu!

Ben Sanji'yi savunuyorum ama yere her zaman 3. Adam olarak Zoro'nun arkasında olacak diyorum ama Zoro'cular, Kid ve Law'ı geçmiş Luffy'le kıyaslıyorlar.

Zoro her zaman serinin sonu da dahil Luffy>>>> Kid>= Law> üçlüsünün gerisinde kalacak.

Kid'in uyanışını çöpe çevirmişsin bir tatsumakiye halloluyor maşallah. Kid'in karşısında Zoro'nun kılıcını çok rahat savuramayacağı bariz. Juki juki no mi ye karşı savaşsa yüzde yüz bu durum vurgulanır dövüşte. Hele uyanış direkt Zoro'nun kılıçlarını kendisine tehdit haline getirir. Dev gibi metal robot yapabilen adam veya Zoro'nun kılıcını anlık olarak durdurbilecek birisi neden Zoro'ya dokunamasın.
Kidin karşısında kılıcını kolay savunur. Neden biliyor musun? Kidin meyvesi sadece metali kontrol ediyor. Fujininki ise tüm her şeyi. Ve zoro fujinin meyvesindeki yerçekimi kuvvetine rağmen kılıcını sallayıp karşı saldırı yaptı. Kid zoronun koluna bacağına baskı yapamaz. Zoro pek ala kidin manyetik kuvvetine karşı koyacak fizik güce sahip. Bunu fuji karşısında gösterdi. Ki fujininki daha beter bir durum. Ayrıca zoronun saldırıları devasa boyutta. Bir tanesi kide doğru gelse kid meyve kullanımını iptal etmek zorunda. Kısacası kidin meyvesi kılıç ustaları için problemdir ama zoro için değil. Yeterli fizik gücü olan herkes karşı koyabilir. Aşağıda yerçekimine karşı koyan zoroyu görüyorsun. Kide de böyle bir slash atacak. Gördüğün gibi fujiye hem de onu görmeden nokta atışı slash atabiliyor yerin altından. Kide neden atamasın? Kid fujiden güçlü mü?

Kidin karşısında kılıcını kolay savunur. Neden biliyor musun? Kidin meyvesi sadece metali kontrol ediyor. Fujininki ise tüm her şeyi. Ve zoro fujinin meyvesindeki yerçekimi kuvvetine rağmen kılıcını sallayıp karşı saldırı yaptı. Kid zoronun koluna bacağına baskı yapamaz. Zoro pek ala kidin manyetik kuvvetine karşı koyacak fizik güce sahip. Bunu fuji karşısında gösterdi. Ki fujininki daha beter bir durum. Ayrıca zoronun saldırıları devasa boyutta. Bir tanesi kide doğru gelse kid meyve kullanımını iptal etmek zorunda. Kısacası kidin meyvesi kılıç ustaları için problemdir ama zoro için değil. Yeterli fizik gücü olan herkes karşı koyabilir. Aşağıda yerçekimine karşı koyan zoroyu görüyorsun. Kide de böyle bir slash atacak. Gördüğün gibi fujiye hem de onu görmeden nokta atışı slash atabiliyor yerin altından. Kide neden atamasın? Kid fujiden güçlü mü?

Yok beni yanlış anladın. Zoro kılıcını doğru dürüst kullanamaz demiyorum zaman zaman Zoro'nun ani ataklarını kesebilir veya bazı anlarda kılıcını durdurabilir diyorum.

Yok beni yanlış anladın. Zoro kılıcını doğru dürüst kullanamaz demiyorum zaman zaman Zoro'nun ani ataklarını kesebilir veya bazı anlarda kılıcını durdurabilir diyorum.
Mümkün değil. Kendisinden çok daha üstte olan fujiye karşı koyan adam, kendisine denk olan kidde sıkıntı çekmez. Ayrıca kidin manyetizması nesne odaklı değil. Çevredeki tüm metalleri çekiyor. Ve görüyoruz ki bu çekim kuvveti ahım şahım değil. Bir tek mıknatıs güçlü. Onda da dokunman lazım. Kid zoronun dibine girdiği anda mefta olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık