Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Sanırım orada bir yanlış anlaşılma olmuş, Kuma ışık hızında yollamıyor, ışık hızında tepki veriyor patileri. Eğer basınçla yolladığı şeyler ışık hızında gitse Luffy'nin adaya varması 3 gün 3 gece sürmezdi. "reflecting things at lightspeed" demiş. Ben de yanlış anlıyor olabilirim tabii.
Olabilir. Cnet'in çevirisinden baktın dimi?

Knk adam istediği kadar değişebiliyor izlemedin mi hiç Zoronun her saldırısı arasında 1cm bile mesafe olmamalı ama bunuda yapamaz katakuri anlar ve yapmadan zoroyu durdurur
İşte öyle bir saldırı yapmalı ki Katakuri geleceği görse bile kaçamamalı.Yoksa zaten her türlü Katakuri alır.Bunu tartışmıyorum.

Tartıştığım şey Zoro ne yaparsa Katakuri'yi alabilir?

İşte öyle bir saldırı yapmalı ki Katakuri geleceği görse bile kaçamamalı.Yoksa zaten her türlü Katakuri alır.Bunu tartışmıyorum.

Tartıştığım şey Zoro ne yaparsa Katakuri'yi alabilir?
İki şekilde alabilir ilki ya Zoro katakuriden daha iyi gözlem hakisine sahip olacak yada echiro odadan katakuri yi yenerken çizmesini istiyecek.baska türlü imkansız

Hatırlarsanız bir filmde amiral Fujitora korsanların üstüne meteor düşürüyordu,Zoro da meteoru kesebilmesine rağmen yine de meteor korsanların üstüne düşecekti.(Stampede)

Mihawk'ta tek bir hareketle meteoru parçalara ayırarak meteorun düşmesini engellemişti.

Bunu niye anlattım:Çünkü Zoro'nun saldırı gücünden bağımsız olarak yaptığı saldırılar tek bir noktaya yapıyor.

Mihawk ise birden çok noktaya yapabiliyor.

İşte Katakuri'yi de yenmenin formülü hız değil,birden çok noktaya saldırı yaparak saldırının etki alanını genişletmek.

Böylece katakuri görse bile kaçamaz.

İnşallah doğru düşünüyorumdur.

@Smoker
Katakuri'ye vurmanın iki yolu var; ya onun hızını aşacaksın ya da dikkatini dağıtacaksın. Başka türlü hiçbir şekilde vuramazsın.

Ashura, Denjiro ve Kawamatsu saldırıya hazır gibi bakıyorlar. Diğerleri dediğin gibi şansa kurtulmuş olabilirler tabi. Biraz gözlem bilen herhangi biri yemez muhtemelen o saldırıyı.
Denjiro'nun kafasının orada yıldız gibi bir şey çıkıyor bak işaretledim. Bu genelde bir şey fark ettiğinde/ona benzer durumlarda çıkan bir efekttir. Buradan saldırıyı sonradan fark ettiğini anlıyoruz.

Bu sadece Zoro için değil bu animede şu yetenek kombinasyonları çok sıkıntı
Logia+gözlem paramecia+silahlanma+gözlem
uyanmış Zoan+silahlanma
Bunlar yenmesi çok zor kombinasyonlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık