Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Vs konuları karakterlerin o zamana kadar gördüğümüz güçlerine göre değerlendirilir, element uydurarak değerlendirilmez. Hani görmediğimiz karakterler olsa neyse de Zoro'yu da Kata'yı da yeterince gördük ve buna göre bir değerlendirme yapıyoruz. Zoro'nun şuan kazanma ihtimalinin 0 olduğu vsleri say desen sağ kollardan sadece Katakuri girer bu listeye. William'ın dediği gibi yarın öbür gün wano sonu Zoro'da çok yüksek hız veya k.haki gibi etmenler görürüz o zaman oturur tekrar düşünürüz ama şuan ki hâliyle bu anketin 100-0 bitmesi lazım.

Ayrıca Kata güçlü adam görmemiş deniliyor, Kata vs Sakazuki olsa Kata dövüş içinde gelişip alır.

Niye çok kasıyorsunuz ))) mevcut koşullardan ne Luffy ne Zoro yenebilir , bizim Zoro yener dememiz Luffy gelişiyor ve geleceği görüyorsa Zoro da gelişim gösterip geleceği görebilir , ankette gelişim yok İse Luffy ve Zoro berber girse yine yenemez.

galiba Şöyle düşünülüyor , Zoro dokunamaz nasıl yenecek.Cevap basit hiç bir etken devreye girmeyecekse Yenemez. Luffy dokunamıyorsa kendi söylüyor. Ben senin yenilmez olduğunu düşündüm taki Katakuri sinirlenip Ona dokunana kadar , burada da durum aynı hiçbir koşulda durum değişmeyecekse imkansız yenmesi.
biz bizim tayfa üzerinden yola çıkıyoruz. BimMom‘un mekanına amirle gitse ölüsü çıkar ama bizimkiler güle oynaya çıkıyor.

yeni bir anket açılsın Luffy geleceği göremeden gelişim olmadan Katakuri‘ sinirlendirmedin Yani oda dokunamadan dövüşse yenebilir mi? Eğer yener diyorsanız buradaki Zoro yener tayfasından farkınız olmayacak )))
Şunu söyleyen birine zaten lafımız olmaz :good:

Niye çok kasıyorsunuz ))) mevcut koşullardan ne Luffy ne Zoro yenebilir , bizim Zoro yener dememiz Luffy gelişiyor ve geleceği görüyorsa Zoro da gelişim gösterip geleceği görebilir , ankette gelişim yok İse Luffy ve Zoro berber girse yine yenemez.

galiba Şöyle düşünülüyor , Zoro dokunamaz nasıl yenecek.Cevap basit hiç bir etken devreye girmeyecekse Yenemez. Luffy dokunamıyorsa kendi söylüyor. Ben senin yenilmez olduğunu düşündüm taki Katakuri sinirlenip Ona dokunana kadar , burada da durum aynı hiçbir koşulda durum değişmeyecekse imkansız yenmesi.
biz bizim tayfa üzerinden yola çıkıyoruz. BimMom‘un mekanına amirle gitse ölüsü çıkar ama bizimkiler güle oynaya çıkıyor.

yeni bir anket açılsın Luffy geleceği göremeden gelişim olmadan Katakuri‘ sinirlendirmedin Yani oda dokunamadan dövüşse yenebilir mi? Eğer yener diyorsanız buradaki Zoro yener tayfasından farkınız olmayacak )))
Kimse bunu yazmıyor ama Luffy yarım tayfasıyla Bm'nin adasına gidiyor,Cracker'i alıyor üstüne Kata'yı.Bm'ye de postayı koyup dönüyor.
Bunu bir amiral yapamaz la.

Bana kalırsa ilginç bir olay aslında.

Kimse bunu yazmıyor ama Luffy yarım tayfasıyla Bm'nin adasına gidiyor,Cracker'i alıyor üstüne Kata'yı.Bm'ye de postayı koyup dönüyor.

Zaten sorun burada , ayna dünyasına Nami girse ölür mü dersek. Cevap basit. Bu tayfada olduğu İçin oradan canlı bir şekilde çıkacak. Bu anket konusundan anlamam ben yorumlarınızı okurum genelde , ama anket açarken belki gelişim olmadan bu kişi bu kişiyi yener mi diye açılmalı. ,yoksa sadece Luffy dövüş içine gelişir diğerleri Mevcut haliye yenemez dersek olmaz. Yenemez tabi. Gelişim göstermemen Yense anlamı olmaz kendinden güçsüz demektir. Tayfa nasıl gelişecek ?

Olay şöyle gelişiyor genelde Luffy işte böyle ilginç gelecek olaylar yapıyor ondan sonra da bu olaylardan övünen x şahısların x dediğime bakmayın düpedüz @Raiden'den bahsediyorum işte böyle şahısların diğer karakteri Luffy ile kıyaslayıp bizimki bunları bunları yaptı aaa ne haber demeleri. Adama diyorsun ki güzel kardeşim Luffy de yapamazdı eğer o şekilde olacaksa başkaları neden yapamasın bu sefer de Luffy'i gömüyormuşuz :oleyo2: Luffy tarzı vs attırdığımızda da yani dövüş içerisinde gelişir vesaire bu sefer de öyle vs mi atılır diyorlar, atılıyor çok da güzel oldu diyordunuz niye şimdi mi atılmıyor :gamyon:

Olay şöyle gelişiyor genelde Luffy işte böyle ilginç gelecek olaylar yapıyor ondan sonra da bu olaylardan övünen x şahısların x dediğime bakmayın düpedüz @Raiden'den bahsediyorum işte böyle şahısların diğer karakteri Luffy'i ile kıyaslayıp bizimki bunları bunları yaptı aaa ne haber demeleri. Adama diyorsun ki güzel kardeşim Luffy de yapamazdı eğer o şekilde olacaksa başkaları neden yapamasın bu sefer de Luffy'i gömüyormuşuz :oleyo2: Luffy tarzı vs attırdığımızda da yani dövüş içerisinde gelişir vesaire bu sefer de öyle vs mi atılır diyorlar, atılıyor çok da güzel oldu diyordunuz niye şimdi mi atılmıyor :gamyon:

Bak bakalım tee 2017'de ne yazmışım. :artiz: O mesajı Luffy ve Kata ayna dünyasına girince, yani Luffy vs Kata'nın gerçekleşeceği kesinleştikten sonra yazmışım. Ayna dünyasına girmeden olaysız bir şekilde adadan ayrılsaydı power up alır falan demez Kata kazanır derdim, ki zaten mesajımda da benzer bir çıkarım söz konusu.

Zaten sorun burada , ayna dünyasına Nami girse ölür mü dersek. Cevap basit. Bu tayfada olduğu İçin oradan canlı bir şekilde çıkacak. Bu anket konusundan anlamam ben yorumlarınızı okurum genelde , ama anket açarken belki gelişim olmadan bu kişi bu kişiyi yener mi diye açılmalı. ,yoksa sadece Luffy dövüş içine gelişir diğerleri Mevcut haliye yenemez dersek olmaz. Yenemez tabi. Gelişim göstermemen Yense anlamı olmaz kendinden güçsüz demektir. Tayfa nasıl gelişecek ?
Aksi belirtilmemişse sadece karakterlerin mevcut yeterliliklerini hesaba katmak gerekir. Gelişimden bahsedilecekse konuyu açan kişinin belirtmesi lazım.

Arkadaş niye bir karakter gelişince diğeri de otomatik olarak gelişiyor ya? Özellikle Zoro.:D Ulan Luffy bir şeyi yapsa hemen Zoro da yapar mantığı kadar saçma bir mantık yok. Bunun bir benzeri Mihawk-Shanks olayında var. Oda, WB'nin ağzından "Eskiden tıfıldın, sonra hızla yükseldin." falan filan diyor, hemen Shanks yükseldiyse Mihawk da yükselmiştir falan.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık