Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Lafı uzatmanın bir anlamı yok sonuç olarak luffy lanetlendi zoro laneti yendi.
Ahaha ben de anlayamadım nerede lanetlendi. Zoro nerede yendi. Birincisi Enma için lanetli kılıç lafını görmedim. İkincisi Zoro lanetli olduğu söylenen Nidai'yi eline almadı. Üçüncüsü Luffy nerede lanetlendi ne laneti oldu belli değil. Neye göre diyon anlamıyorum cidden.:(

Ahaha ben de anlayamadım nerede lanetlendi. Zoro nerede yendi. Birincisi Enma için lanetli kılıç lafını görmedim. İkincisi Zoro lanetli olduğu söylenen Nidai'yi eline almadı. Üçüncüsü Luffy nerede lanetlendi ne laneti oldu belli değil. Neye göre diyon anlamıyorum cidden.:(
Bak son kere anlatıyorum.
Tengu ne diyor kılıç seni lanetleyeceki, o-tama birşey olursa seni affetmem diyor sonra o-tama saldırıya uğruyor ağır yaralanıyor ,luffy tayfasınında öldüğünü düşünüyor.

2) Enma lanetli kılıç diye biliyorum ama daha önce lanetli kılıç olan sandai kitetsuyu kollu ile bahse girdi ve kılıç zarar vermedi.

Bak son kere anlatıyorum.
Tengu ne diyor kılıç seni lanetleyeceki, o-tama birşey olursa seni affetmem diyor sonra o-tama saldırıya uğruyor ağır yaralanıyor ,luffy tayfasınında öldüğünü düşünüyor.

2) Enma lanetli kılıç diye biliyorum ama daha önce lanetli kılıç olan sandai kitetsuyu kollu ile bahse girdi ve kılıç zarar vermedi.
Neyse boşver bizim hatlar aynı yerden gitmiyor şu an.

Yapmayın arkadaşlar gözünüzü seveyim, yapmayın etmeyin zoro daha o seviye de değil Allah aşkına luffy daha yeni zar zor yendi herifi, anlıyorum zoro enmayı aldı önüne geleni kesip doğrayıp parçalasın istiyorsunuz ama durun bir adam düzgün bir power up yapsın, alışsın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık