Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476

Kral hakili saldırı yedi eleman handikaplı tabi. 20-30 kemiği kırılmış Chopper'ın ilacı olmasa full sargılı yatması gereken eleman sağ kolla kapışıyor. King'i de ateşi kapalıyken kesti. King'e hiçmiş gibi davranıyorsunuz kesinlikle Kata gibi değildi ama boş beleş eleman da değildi Zoro fazla geldi. King Zoro'nun vurmasını falan beklemiyor. Zoro'nun King'in en güçlü saldırısını kesmesiyle King'i kesmesi de bir oluyor neredeyse o kısacık zaman diliminde de magma kadar sıcak olan ateşlerin kesilişini görüp şok oluyor.

King suratını değiştirene kadar saldırının bitiş noktasından kaynağına kadar kesiyor. Kral haki kaplamalı saldırı varken kondisyon falan hikaye G4 Snakeman'sız base Luffy'nin şu an Kaido'yla baş başa gitme sebebi kral haki kaplama. Ateşi kapalı hız modu açmış King'i gayet güzel kesti darbe alıp almaması bir şey değiştirmiyor yediği darbe sağlam olmadıkça yatmayacak ama Zoro'nun aksine Kata yediği gibi yatacak. Katakuri vurmayıp sabit duracak tadında bir şey de yazmadım ama Luffy'le yumruk çarpıştırdığı gibi Zoro'nun kılıcına çarpmaya kalkarsa Zoro Lütfü'ye benzemez o kolu kapar.
Bölümleri okumadın herhalde nasıl ayağa kalktığını hatırlıyor musun?

Kral hakili saldırı yedi eleman handikaplı tabi. 20-30 kemiği kırılmış Chopper'ın ilacı olmasa full sargılı yatması gereken eleman sağ kolla kapışıyor. King'i de ateşi kapalıyken kesti. King'e hiçmiş gibi davranıyorsunuz kesinlikle Kata gibi değildi ama boş beleş eleman da değildi Zoro fazla geldi. King Zoro'nun vurmasını falan beklemiyor. Zoro'nun King'in en güçlü saldırısını kesmesiyle King'i kesmesi de bir oluyor neredeyse o kısacık zaman diliminde de magma kadar sıcak olan ateşlerin kesilişini görüp şok oluyor.

King suratını değiştirene kadar saldırının bitiş noktasından kaynağına kadar kesiyor. Kral haki kaplamalı saldırı varken kondisyon falan hikaye G4 Snakeman'sız base Luffy'nin şu an Kaido'yla baş başa gitme sebebi kral haki kaplama. Ateşi kapalı hız modu açmış King'i gayet güzel kesti darbe alıp almaması bir şey değiştirmiyor yediği darbe sağlam olmadıkça yatmayacak ama Zoro'nun aksine Kata yediği gibi yatacak. Katakuri vurmayıp sabit duracak tadında bir şey de yazmadım ama Luffy'le yumruk çarpıştırdığı gibi Zoro'nun kılıcına çarpmaya kalkarsa Zoro Lütfü'ye benzemez o kolu kapar.
Dövüş sırasında handikapı yok ki. İlaç bir süre sonra iki misli şekilde acıyı geri getiriyor. O süre zarfında bir şey olmuyor diye biliyorum.

Bölümleri okumadın herhalde nasıl ayağa kalktığını hatırlıyor musun?
Dövüş sırasında handikapı yok ki. İlaç bir süre sonra iki misli şekilde acıyı geri getiriyor. O süre zarfında bir şey olmuyor diye biliyorum.
Chopper'ın ilacı olmasa 20-30 kemiği kırık sargılı yatıyordu yazdım. Dövüşün ortasındayken acının geri geldiğini söylemiyorum, diyorum ki ilaçla kaldırılsa bile King'e %100'ünü vermesi saçma Kaido'dan aldığı o darbeden sonra. Zaten özellikle timeskip öncesinde Oda'nın Zoro'yu handikaplı vsye sokma yönünde bir fetişi vardı. Arlong Park, Sabaody...

Chopper'ın ilacı olmasa 20-30 kemiği kırık sargılı yatıyordu yazdım. Dövüşün ortasındayken acının geri geldiğini söylemiyorum, diyorum ki ilaçla kaldırılsa bile King'e %100'ünü vermesi saçma Kaido'dan aldığı o darbeden sonra. Zaten özellikle timeskip öncesinde Oda'nın Zoro'yu handikaplı vsye sokma yönünde bir fetişi vardı. Arlong Park, Sabaody...
İlaç mucizevi ilaç diye geçiyor. Tamamen iyileşmiş kalktı yani. O yüzden şimdi 2 katını çekecek. Sen Manga bilgisini kabul etmiyorsan tartışılacak bir şey yok.

Arkadaş Queen'in Kata'yı kasmadan yeneceğini düşünen dünyadaki ender kişilerden birisi ondan dolayı.
Queen'i falan unutsunlar. Queen kim? Vegapunk bile benim gibi cyborg yapamaz dedikten sonra Judge'ı geçmek istediğini söyleyen mi? Queen dediğimiz kişi dövüş içinde King'i övsün, kız peşine düşsün anca. Smoothie'ye falan bile böyle sahne çizmemişti. Ki Kata nasıl saygı duydukları birisi.

Yonko ve üstü Kk tayfalarında bir isim öne çıkıyor, en azından gücünü bildiklerimizde öyle.

Roger-Ray. (Gaban'ın gücünü falan görmedik. Ray kadar önemli olmadı şu ana kadar.)
Wb-Oden ve Ace
Kaido-Yamato. Kaido'ya uysa öne çıkacak isim o olacaktı. Ace nasıl Kk yapılacaksa Yamato da Shogun olacaktı.
Big Mom-Kata.

Şimdi Wb'nin tayfasında hala Oden'in olduğunu düşünelim ve Big Mom'la savaştıklarını.

Wb-Bm
Oden-Kata
Marco-Smoothie
Jozu-Cracker
Vista-Peros

Bunun bir benzerini Yamato'nun olduğu Kaido tayafsı için de yapabiliriz. Marco ve King bu isimler gerçekten de güçlü isimler. Brisi ırkıyla diğeri de meyvesiyle ayrılıyor. Fakat, normal şartlarda Kaptanlarından sonraki asıl savaş güçleri olmayacaktı bu isimler. Farklarını da burada belli ediyorlar zaten. King, Kata'yı tutar, Marco belki de meyvesi sayesinde yenebilir. Ancak, denge için Kata'nın bu isimlerden güçlü olması gerek. Ki şimdi geçmişe bakınca Kata cidden farklı anlatırdı.

İlaç mucizevi ilaç diye geçiyor. Tamamen iyileşmiş kalktı yani. O yüzden şimdi 2 katını çekecek. Sen Manga bilgisini kabul etmiyorsan tartışılacak bir şey yok.
Vücudunun tamamen iyileşmediğini söylemiyorum genel hareket kabiliyeti olarak %100'ünü vermediğini söylüyorum. Vsleri bittikten sonra kalıcı darbe almasa bile Luffy de yoruluyor ve bu adamın vücudu lastikten. Zoro da Kaido'yla kapıştı bayağı uğraştı Luffy'e yardım edebilmek için. %100'ünü verseydi low diff atardı falan da demiyorum mesela gözlem kullanarak King'i kestiği yerde darbe almayabilirdi bunu söylüyorum. Hareket kabiliyeti yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık