Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
nasıl bir mantık bu.. Sürekli Gear 4 kullanabilen bir Luffy Yc3ün çok net üzerinde, Dof ve Crackerda bu gücü sürekli kullanabilse çok rahatca ezecekti. Cracker sürekli spam yapabildiği için Luffye ters geliyordu. Her ters rakip seviye düşürtecekse karaktere.. işimiz var. Doffa Yc4 mü diyorsun bu arada .d
Sürekli kullanabilen... Kullanabilse... Mantık... Seviye düşürtmez zaten o seviyenin adamı olmadığını gösterir daha. Dof yc2-yc3 arası. Law'da vardı o dövüşte Nami'ye göre çok çok çok daha fazla iş yaptı.

Sürekli kullanabilen... Kullanabilse... Mantık... Seviye düşürtmez zaten o seviyenin adamı olmadığını gösterir daha. Dof yc2-yc3 arası. Law'da vardı o dövüşte Nami'ye göre çok çok çok daha fazla iş yaptı.
Law vardı evet yerde güzel yatıyordu. Sürekli kullanamıyorda adam kullandıktan sonra hakisiz kalıyor böyle birine seviye biçemezsinki..

Law vardı evet yerde güzel yatıyordu. Sürekli kullanamıyorda adam kullandıktan sonra hakisiz kalıyor böyle birine seviye biçemezsinki..
Law ciğerini deşti la Dof'un adam Luffy kadar iş yaptı nerdeyse o arc. Sürekli kullansın yav o zaman tutan mı var kullanamıyorsa ona göre değerlendirme yapıcaz sanki hep kullanıyor gibi mi bakıcaz. Kullansa derdim ki ha tamam yc2 seviyesi vardı orda. Kullanamıyordu Nami olmasa ölücekti. Demek ki yc3 seviyesinde değildi daha. Ya da Cracker seviyesinde değildi. Jack'i alabilirdi belki.

Law ciğerini deşti la Dof'un adam Luffy kadar iş yaptı nerdeyse o arc.
abartma
Law ciğerini deşti la Dof'un adam Luffy kadar iş yaptı nerdeyse o arc. Sürekli kullansın yav o zaman tutan mı var kullanamıyorsa ona göre değerlendirme yapıcaz sanki hep kullanıyor gibi mi bakıcaz. Kullansa derdim ki ha tamam yc2 seviyesi vardı orda. Kullanamıyordu Nami olmasa ölücekti. Demek ki yc3 seviyesinde değildi daha. Ya da Cracker seviyesinde değildi. Jack'i alabilirdi belki.
Luffy hakisi biter dolana kadar kaçar geri gelir bu da bir dövüşme şeklidir beğenip, beğenilmemesi önemli değil, gel kaç git kaç gear 4 luffy sağ kollar hariç tüm komutanlara kök söktürür

abartma

Luffy hakisi biter dolana kadar kaçar geri gelir bu da bir dövüşme şeklidir beğenip, beğenilmemesi önemli değil, gel kaç git kaç gear 4 luffy sağ kollar hariç tüm komutanlara kök söktürür
Abartma gibi bir şey söz konusu değil adam hakkını vermek lazım.
Cracker'da kaçamıcaktı net bir şekilde Nami olmasa. Dof halk yardım filan ettiler Kata'da Brulee sayesinde aynadan filan çıktı öyle kurtuldu. Benim için tekte alıyorsa tamamdır Luffy o seviye veya üstüdür yoksa yardım filan alıyorsa geç o işleri.

Zoro torpilli adam. Bu iş uzarsa kılıç canımı alacak dedi son atağı ile vurdu King'i indirdi.

Luffy de o rakip düşmez. Luffy hakisi biter rakip yine ayaktadır. Luffy uğraşmak zorunda kalır. Dof'a vurduğu Leo Bazooka çok güçlü bir saldırı idi. Onda düşmesini bekledi. Dusmedigini görünce son bir saldırı yapmak için yine üstüne gitti giderken hakisi bitti.

Aradaki fark rakip farkı torpil farkıdır.

Zoro torpilli adam. Bu iş uzarsa kılıç canımı alacak dedi son atağı ile vurdu King'i indirdi.

Luffy de o rakip düşmez. Luffy hakisi biter rakip yine ayaktadır. Luffy uğraşmak zorunda kalır. Dof'a vurduğu Leo Bazooka çok güçlü bir saldırı idi. Onda düşmesini bekledi. Dusmedigini görünce son bir saldırı yapmak için yine üstüne gitti giderken hakisi bitti.

Aradaki fark rakip farkı torpil farkıdır.
He canım he. Luffy düşük demiyor da. Demek ki Leo bazooka beklediğin kadar güçlü değilmiş öyle olsa düşerdi King gibi Dof'da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık