Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Kaido hızlı değil yani Lütfü Snake Man falan yaparsa tepki veremez mi geleceği falan da görüyor, hiç dayak yemez o zaman o modda Kaido'dan ?

İddiasına girelim mi seninle ? Hızın çöp olup olmadığını da anlarsın xD
Ya bak hız ve patlama hızını hemen anlatıp geçicem tamam mı ?

Bak şimdi Kaido, Linlinle savaşırken tamamen fizik gücüne dayalı balyoz kılıç tokuşturması yaşanıyor iki cüsseli karakter üzerinden öyle hızla ön plana çıkan bir sahne yaşanmıyor ki kısa tutulmasa da pek fark yaratacağını düşünmüyorum. Çünkü Kaido, saldırı gücü olarak Linlinden iyiyken bir de hızda çok über olsa orada bir orantısızlık olmuş olurdu. Ama mesela, Linlinle, Borsalino, Kuzan savaşsa kesinlikle hız fark yaratır. Kaido'nun Zoro'nun bir anda sıçrayıp rakibe yarması, kafasına vurması falan karşısındakinden daha yavaş olsa da sağlam bir ani atakla cevap vermesini sağlıyor yani daha yavaş olan bir karakter, kendinden daha hızlı bir karaktere tepki veremeyeceği ani bir saldırı çıkarabilir ama bu o karakteri hızlı yapmaz. Mesela Marco, Queen ve King ayağa kalkmadan ikisine de ikişer defa vuruyor burada bildiğin bir hız farkı var. Ve bu gayet dövüşe etki ediyor Marco'nun daha rahat 2v1 atmasını sağlıyor. Ya da Borsalino'nun hızına G2 Luffy ayak uyduramazken Marco'nun uydurmasını sağlıyor. Yani Marco'nun Borsalino'ya ulaşabilmesi için aniden bir saldırıya çıkması gerekmiyor zaten onun hızına ayak uydurabiliyor. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Hız ve Patlama hızı benim uydurduğum kavramlar değil isim olarak daha iyi oturduğunu düşündüğüm için patlama hızı dedim siz başka bir isim verebilirsiniz :d

Kral Hakisi ile belki ama normal hakisi ile üstünlüğü bırak karşılayabileceğini bile düşünmüyorum Doflamingo ile savaşlarında Zoro, Doffy'nin sicillerini kesememişti haki kullansa bile ama Luffy G4 Hali ile O sicilleri parçalayabildi ve yine G4 Luffy'nin hakisi bile Kaku Mochi'nin çok daha altında bir seviyedeydi karşısında duramadı bile. Bu durumda Zoro'nun silahlanma hakisi bence Katakuri'den aşağı seviyededir.
Fuji de kesemedi. Dof'dan düşük mü hakisi bu adamın? Zoro orda kesmek istemedi zaten bilerek saldı Luffy'e. Silahlanma hakisi tayfada en yüksek Zoro'da var. Hadi dediğin gibi normalle durduramasa bile kral hakiyle her türlü durdurur. Kral hakinin normale göre illaki baya bir farkı var.

Kardeşim çek bakalım saldırı gücü olmayan Marco iki komutanı sıkarmış gibi çekkk
Kardeşim Bak Marcoyu dövüyorum kardeşim One Piece'teki ilk resmi darbem kesinlikle Queenin yarattığı açıktan dolayı değil kardeşimmm
Aaa Queen böbreğini kusmuş
Yat aşşa olum
Yat aşşaaa
Sen de git kardeşinin yanına
Kardeşim iki tane 1.3 belly balon döverken çek bakayımm :a:

Tuttum vur yavrum.

Hadi ben sana Manga Paneli attım bana King'in dövdüğünü kanıtlasana Marco'yu bir tane panel istiyorum o yerde yatan Marco'yu tek başına mı dövmüş Mr. Megafon King :d

Marco ve Jozu, King'e birlikte girse King ne olduğunu anlayamadan komalık olur.
2 3 tane saldırmış baya 2v1 olmuş he ahahahahah. Queen'ij dövüşle alakası yok gelmiş arada salça olmuş Marco. La Sanji girdi Chopper girdi araya. O arada kimle dövüştü de yere yapıştı Marco?

2 3 tane saldırmış baya 2v1 olmuş he ahahahahah. Queen'ij dövüşle alakası yok gelmiş arada salça olmuş Marco. La Sanji girdi Chopper girdi araya. O arada kimle dövüştü de yere yapıştı Marco?
Lan dövüş ilk aktarıldığında Marco zaten yorgun nefes nefese ya.. Marco Choppero koruyor işte o ikisinden.. kendin çalıp kendin oynuyor nere marco salça olmuş iki tane 1+ adamdan koruması kolay değil diyor işte.

Kızma ama kaçmaya çalışsa da kaçamazdı zaten. :D Parmağımı havaya kaldırayım da ışınlanayım dese balyoz parmağa denk geleceği için uzun süre orta parmak hareketi atamazdı.:hhh:
Yok neden kızayım. Curtain yapmak içinde elini kaldırıp sağdan sol yanına doğru indirmesi gerekiyor. Perde çekiyor önüne. Bunu yapan bir parmak mı şıklatamayacaktı.

Edit: Doğru bilgi olması açısından baktım. Kolunu önünde yatay uzatarak çekme hareketi yapıyormuş. Yazdığıma engel teşkil edecek bir şey yokta sonuç olarak elini yine kullanıyor yani. Ha shamblesla elini yuvarlamış ha curtain için elini yatay çekmiş. :D Bence kaçardı yani. Bunu yapan onu da yapar.

Son düzenleme:
Ağzını açan gözlem diyor. Zoro'nun dövüş içerisindeki gözlem hakisi Tüm Kek Luffy'ye kadar herkesten iyiydi. Biliyorsunuz gözlem haki de kendi içinde 2-3 kulvara ayrılır. Hani Luffy olağan gözlem hakisinden Kata seviyesi gözlem hakiye çıkmış da Zoro çıkamaz gibi yorum yapmayın komik oluyor. Luffy Kata'nın 3/1'i kadar gözlem kullanırken Kata'yı aldı. Zoro'nun Kata'nın 3/1'i gözlem haki seviyesine ulaşması Luffy'den daha kolay olur. Zoro'nun radar tipi gözlem hakisi çok güçlü olmasa da algısal/sezgisel gözlem hakisi iyi seviyede. Dövüşlerinde canavar gibi çatır çutur gözlem kullanıyor. Hey yavrum heyyyy :artiz::hıh:

Lan dövüş ilk aktarıldığında Marco zaten yorgun nefes nefese ya.. Marco Choppero koruyor işte o ikisinden.. kendin çalıp kendin oynuyor nere marco salça olmuş iki tane 1+ adamdan koruması kolay değil diyor işte.
Bm kafasını az sıkınca nefes nefese kalmıştır ahahahahah.
Queen zaten Marco'yla ilgilenmiyor anlamıyorsun galiba. Adam ateşi atarken bile yandan atıyor Queen samuraylarla ilgilenirken. Salça oluyor yani onu diyorum. Queen'in ciddi anlamda saldırdığı tek an lazeri attığı an. Korumaya çalışıyor zaten tamam da adam ilgilenmiyor kendisiyle.

Ağzını açan gözlem diyor. Zoro'nun dövüş içerisindeki gözlem hakisi Tüm Kek Luffy'ye kadar herkesten iyiydi. Biliyorsunuz gözlem haki de kendi içinde 2-3 kulvara ayrılır. Hani Luffy olağan gözlem hakisinden Kata seviyesi gözlem hakiye çıkmış da Zoro çıkamaz gibi yorum yapmayın komik oluyor. Luffy Kata'nın 3/1'i kadar gözlem kullanırken Kata'yı aldı. Zoro'nun Kata'nın 3/1'i gözlem haki seviyesine ulaşması Luffy'den daha kolay olur. Zoro'nun radar tipi gözlem hakisi çok güçlü olmasa da algısal/sezgisel gözlem hakisi iyi seviyede. Dövüşlerinde canavar gibi çatır çutur gözlem kullanıyor. Hey yavrum heyyyy :artiz::hıh:
Ya gözlemi olmasa nolucak sanki bir gözlem farkına kaybedicekse zaten... Diğer her konuda üstün Kata'dan Zoro.

Bm kafasını az sıkınca nefes nefese kalmıştır ahahahahah.
Queen zaten Marco'yla ilgilenmiyor anlamıyorsun galiba. Adam ateşi atarken bile yandan atıyor Queen samuraylarla ilgilenirken. Salça oluyor yani onu diyorum. Queen'in ciddi anlamda saldırdığı tek an lazeri attığı an. Korumaya çalışıyor zaten tamam da adam ilgilenmiyor kendisiyle.
Çünkü lazer attıktan sonra tepki verebilecek bir anı bile olmuyor bu mu Marconun suçu xd Adam kalktıkça yerine montalıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 35)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık