Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 191 40.1%
  • Katakuri

Kullanılan: 298 62.6%

• Kullanılan toplam oy
    476
Sen harbiden yanlışlardasın. Queen kafa attıktan sonra Big mom uyuyakalıyor kalkamıyor ayağa, sonra bunu zincirleyip götürüyor.
Dediğim gibi bu benim aleyhime zaten. Queen Big Mom'ın kral hakili saldırısından 2 yedikten sonra bile ayağa kalkıyor. Kata'mı Zoro'nun kral hakili saldırısından tek yiyecek?

O zaman beni denize atma derdi olur biter. Kılıç ustası olmayan birine beni bari kılıçla öldür demesi ironik. Hemde King'in nasıl biri olduğunu da biliyor. Öyle birinden kılıç ustası onuruna zarar vermemesini istemek nedir ya?
İnsanlar mangayı hep yanlış yorumluyor, sonra bir efsane haline geliyor. Kılıççılarda da aynı terane karşılarındakilerde de yav. :D
Az önce yaptığın şey affedilemez diyor, King'in yaptığı şey neydi? Zoro'yu aşağıya atmak.

Zoro şuan ki seviyesiyle Katakuriyi yenemez. King'i yenerse doğal olarak o seviyeye gelecek ve yenme olasılığı artacaktır. Mantıklı düşünürsek Zoro, Luffy'nin yapmış olduğu Doflamingo, Cracker ve Katakuri dövüşlerinde kendisini geliştirecek ve üst seviyeye çıkaracak hiç bir rakiple karşılaşmadı. Şuan Zoro Katakuriyi alır demek 2yıl sonrası Zoro'nun Luffy'den güçlü olduğunu söylemekle aynı şey. O da imkansız, serinin mantığına ters.

Dediğim gibi bu benim aleyhime zaten. Queen Big Mom'ın kral hakili saldırısından 2 yedikten sonra bile ayağa kalkıyor. Kata'mı Zoro'nun kral hakili saldırısından tek yiyecek?
Queen'in dayanıklılığı Kata'yı beşe katlar zaten en baştan beri bunu söylüyorum.Seninki yersiz bir örnek oldu yine.Birde lehime diyeceğine aleyhime diyorsun ikidir. Senin türkçede sıkıntı var Raum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık