Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
O kargayı hafife alma derim. Zoro'ya tüm hasarını sıfırlayan bir iksir içecek duruma getirmek zorunda kaldı Oda. Böyle tokatlayacaksa King'i zaten daha baştan torpilli.
Tamamda King'e özel içirmediki. Kaldı ki ben kalkar kalkmaz King'e koşacağını sanmıyorum. Anca King Zoro'nun yoluna çıkarsa işte. Ben kargayı hafife almıyorum ama sen Roronoa Zoro'yu küçümsüyorsun sanki. Marco biraz hırpaladı diye King güçten düşmüş mü sayılacak? Torpil bu işin neresinde?

O kargayı hafife alma derim. Zoro'ya tüm hasarını sıfırlayan bir iksir içecek duruma getirmek zorunda kaldı Oda. Böyle tokatlayacaksa King'i zaten daha baştan torpilli.
King i sağkol yaparak Oda ona torpilin kralını yapmış zaten. Rezilliğini gördük hepimiz . Sağkol olmasına rağmen hem de solkoldan destek almasına rağmen sağlam dayak yedi Marco dan.

Tamamda King'e özel içirmediki. Kaldı ki ben kalkar kalkmaz King'e koşacağını sanmıyorum. Anca King Zoro'nun yoluna çıkarsa işte. Ben kargayı hafife almıyorum ama sen Roronoa Zoro'yu küçümsüyorsun sanki. Marco biraz hırpaladı diye King güçten düşmüş mü sayılacak? Torpil bu işin neresinde?
Kaç bölüm sargılarla dolaşan ayağa bile kalkamaz halde ki adamı King'e yürüyecek hale getirdi. Bu torpil değilde nedir?

King i sağkol yaparak Oda ona torpilin kralını yapmış zaten. Rezilliğini gördük hepimiz . Sağkol olmasına rağmen hem de solkoldan destek almasına rağmen sağlam dayak yedi Marco dan.
Marco karşısında zorlanmış olmak King'i rezil etmez. Queen orada etkisiz eleman gibiydi zaten fazla bir şey yapamadı.

kaido olayını unutun kendi söyledi luffy yenecek diye.kinge yürücek net bir şey.marco king sürtüşmesi hangi bahaneyle biticek o önemli.
Güzel bir bakış açısı. Evet bunun yerini yaptılar zaten Zoro aşağı inerken kaptanına olan güveniyle birlikte indi. Sanji'ye de bunu söyledi o da kaptanına olan inancıyla çatıya çıkmayı aklının ucundan geçirmedi. Bu saatten sonra çatıya çıkmaz. Çıkacak olan zaten şu anda çatıda Yamato ile birlikte Kaido'ya dalacaklar gibi. Bir yerden sonra hikaye sadece Luffy vs Kaido'ya döner. Marco'nun ben Law ve Kid'e yardıma gideceğini düşünüyorum en başından bu yana. Çünkü Law ve Kid yırtsalar Big Mom'u alamazlar ancak Oda'nın, Katakuri vs Luffy olayında olduğu gibi çok zorlama bir hikaye çıkarmasıyla bu mümkün olabilir. İkisi de Big Mom'u tutacak seviye bile değiller. Prometeus'u durduracak bir güç lazım. Zoro buraya gelemeyeceğine göre bir şekilde Zoro, Marco'ya King'i alabileceğini söyleyecektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık