Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 191 40.2%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    475
Üstesinden gelecektir de 2 kat acı büyük bir dezavantaj küçümsenecek bir şey değil. Bu şekil de King'i yenecek adam, normal haliyle Kata'yıda yener.
Aldığı hasarlari 2 kat alacak gibi anlamadım ben. Günün sonunda aldığı hasarları 2 kat çekecek diye anladım.

Ama neresinden bakarsan bak önemi olmayan bir durum.

Sadece laf olsun torba dolsun.

Üstesinden gelecektir de 2 kat acı büyük bir dezavantaj küçümsenecek bir şey değil. Bu şekil de King'i yenecek adam, normal haliyle Kata'yıda yener.
King arc başından beri hayal kırıklığı. Tek güzel sahnesi Big Mom'ın gemisini düşürmesi. Çok bir beklentim kalmadı. Kata ters bir rakip bu arada. Gözlem ve meyvesi yüzünden Zoro'nun kazanma ihtimalini göremiyorum.

Şu an hala katakuri. Zoro'nun pili bitmeden indirebileceği seviyede değil katakuri. Her şeyden önce zoro'da henüz gözleme dair bir şey görmedik ki bu adamı çok üstün durumda değilsen gözlemsiz yenemezsin. Hatta Zoro king'i yense bile katakuriyi yenemeyebilir. Güç farkı olmasa bile tarz farkı önemli bir etken

Acıyı dövüş sırasında değil daha sonra çekecek.Çok çok kötü duruma düşmeden dövüşü kazanabilme ihtimali var bu yüzden.
Çok çok kötü duruma düşmeden kazanması Zoro'ya + yazar zaten. Zoro sağ kol eşiğine geldi bu saatten sonra o ligde ki herkesle savaşır. (Şuan için kaybedeceği sağ kollar var ama hepsini çok zorlar. Kolay kolay birine yenilmez.) Kata özel bir adam bu arada onu biliyorum. Ama Zoro daha da özel biri. Dövüşün başında doğru dürüst vuramaz bile ama buna dayanabileceğini, sonrasında da Kata'nın gözlemi azaldığında yeneceğini düşünüyorum ben. Ölüm kalım anına geldiğinde, Zoro şaşırtıcı derecede dayanıklı biri oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık