Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Knk Allah aşkına git bi tekrar bak nerede kaidonun hortumunu engelliyor luffy vs enel olayının aynısı arada en ufak bir fark yok emin olabilirsin.
Knk Allah aşkına git bi tekrar bak nerede kaidonun hortumunu engelliyor luffy vs enel olayının aynısı arada en ufak bir fark yok emin olabilirsin.
Gel sen tekrar bak bakalım. kaidonun kendisi söylüyor.

Ozaman bu adam luffye nasıl yenildi?
Veya neden yonkou seviyesi değil?
Çünkü Katakuri gibi geleceği görecek Kenbonshoku yeteneğine sahip ayrıca lastik olduğu için çok esnek. Savaşı bir kez daha aç izle Luffy'nin kazanmadığını aslında Katakuri'nin savaşı bıraktığını görebilirsin. Luffy'nin azmine hayran kalıyor. Yumruk yumruğa dövüşmeye başladıkları andan itibaren Kenbonshoku Hakisiz dövüşmeye başlıyor.

Hadi anketin ilk açıldığı zaman şuanki gördüklerimizi görmemiştik o yüzden Kata 10 tane Zoro falan alır diyenler vardı anladık.Yav şuan Zoro dediğimiz hayvan 2 yonkoya aynı anda gider yapıyor Kaido ile de birebir çok sırıtmadan kapışıyor.Üstelik Kata heybesinde ne varsa döktü ortaya Zoro'nun belkide sahip olduklarının yarısını bile göremedik yeni yeni gösteriyor sağolsun mangaka serinin esas oğlanının sağ kolunun sahip olduklarını.Arc sonunda Zoro Kaido'nun kellesini bile kesse sanıyorum Zoro vs x anketlerinde x kişisine oy atan bir hayli insan çıkacaktır.Kata Zoro'yu alır diyenlere saygı duyuyorum Kata'ya karşı hypelanmıştır seviyordur karakteri toz konduramıyordur sonuçta bu gözler Luffy aslında Kata'Yı yenemedi Kata başımın gözümün sadakası olsun al beni yendin deyip yere yattı diyenleri de gördü,ama şu Kata tekler,Kata 10 zoro'yu gene yener gibisinden yaklaşımları haterlık olarak görüyorum.

Luffy 12 dayak yedi meyvesi desen inanılmaz dayanıklılık veriyor 12 saat boyunca luffy ile dövüşürken luffy gözlem hakisinin kullandıkça zayıfladığını biliyor bu yüzden hep sadece kendi gözlem hakisini arttırmaya çalışıyordu bir noktadan sonra ikisininde gözlemi aynı seviyeye geldi luffy bu şekilde kazandı.sence Zoro 12 saat durabilir mi?yada gözlem hakisini o kadar güclendirebilir mi?
Amiral altı katayı yenebilecek tek karakterin marco olacağını emin bir şekilde söyleyebilirim
Zoro, dayanıklılık veriyor dediğin lastiğin aldığı tüm hasarı tek seferde alıp ayakta kalmış biri. Bunları sürekli hatırlatmak mı lazım arkadaşlar, lütfen..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık