Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Cavendish

Sonuç ne olur?

• Zoro (rahatça)

Kullanılan: 93 45.1%
  • Zoro (orta zorlukta)

Kullanılan: 68 33.0%
  • Zoro (zorlanarak)

Kullanılan: 33 16.0%
  • Berabere

Kullanılan: 2 1.0%
  • Cavendish (zorlanarak)

Kullanılan: 13 6.3%
  • Cavendish (orta zorlukta)

Kullanılan: 9 4.4%
  • Cavendish (rahatça)

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    206
Senaryoyu yazıyorum arkadaşlar;

Zoro baştan Cavendishin saldırılarını kolayca durdurur. Bu mu felan der. Cavendish yine boş konuşur yok benim ünvanımı aldınız felan

Sonra özel bir saldırı yapar Zoro şaşırır ama yine durdurur. Bi kaç kez keser Cavendishi sonra Hakuba çıkar. Zoro afallar, Hakuba tarafından kesilir.

Sonra tek bir hareketle bitirir.

Orta zorlukta Zoro alır. Basitçe alması Cavendish için hakaret, adamda boş değil.

luffysam

Delinger arenada tek yiyen ideoyu indirdi. Süleymani indirdi. Belamyi dövdü. Delingerin indirdiklerinin hepsi daha önce baskasindan tek yemiş karakterler. Zoro delingeri kaale almayıp tekme atiyor. Gerçekten güçlü olsa ciddiye alırdı.

Hakubanin delingeri kesmesi önemli degil. Zoro da tekler delingeri. Koka kaplı pikayi kesmiş adam delingeri mi indiremez? Ki delinger, pikaya abi çekiyor :)

cavendish hızlı evet ama hız herşey değil. Kaku da hızlıydı ama zoro ayak uydurdu. Kuma daha da hızlıydı, ama zoro ölü haliyle darbe bile almadı.

Kizaru da en hızlı ama rayleigh durdurdu.

Cavendishin çok güçlü devasa saldırılarını görmedik. Zoro da gorduk.

Cavendish tatsumakinin içinden mi geçecek? 1080p slas mi atacak? Rebekanin kaskını kesemiyor :)

hepsini geçtim eski bir supernova diye zoroyu alabiliyorsa gitsin luffyi de alsın :) bu nasıl argüman.

Birisi luffynin sağ kolu, diğeri luffynin 1. Tümen komutanı. Yancisi da süleyman :)

bizim tayfaya veya tümenlere zorodan güçlü bir adam gelmeyecektir. Wbnin müttefiklerinden birinin marcodan güçlü olduğunu düşünebilen var mi?

Delinger arenada tek yiyen ideoyu indirdi. Süleymani indirdi. Belamyi dövdü. Delingerin indirdiklerinin hepsi daha önce baskasindan tek yemiş karakterler. Zoro delingeri kaale almayıp tekme atiyor. Gerçekten güçlü olsa ciddiye alırdı.

Hakubanin delingeri kesmesi önemli degil. Zoro da tekler delingeri. Koka kaplı pikayi kesmiş adam delingeri mi indiremez? Ki delinger, pikaya abi çekiyor :)

cavendish hızlı evet ama hız herşey değil. Kaku da hızlıydı ama zoro ayak uydurdu. Kuma daha da hızlıydı, ama zoro ölü haliyle darbe bile almadı.

Kizaru da en hızlı ama rayleigh durdurdu.

Cavendishin çok güçlü devasa saldırılarını görmedik. Zoro da gorduk.

Cavendish tatsumakinin içinden mi geçecek? 1080p slas mi atacak? Rebekanin kaskını kesemiyor :)

hepsini geçtim eski bir supernova diye zoroyu alabiliyorsa gitsin luffyi de alsın :) bu nasıl argüman.

Birisi luffynin sağ kolu, diğeri luffynin 1. Tümen komutanı. Yancisi da süleyman :)

bizim tayfaya veya tümenlere zorodan güçlü bir adam gelmeyecektir. Wbnin müttefiklerinden birinin marcodan güçlü olduğunu düşünebilen var mi?
Eline sağlık :)

:hhh: Adam yoldaki taş muamelesi yapmış resmen.

Cavendish alır diyenlere sadece bir şey soracağım ama kendinize karşı dürüst olmanızı rica ediyorum;

Zoro'nun 2 yıllık eğitimden sonra gösterdiklerini baştan sona düşünün. Sonra Zoro'nun bunları gösterirken karşısındaki rakipleri ve Zoro'nun bu rakipleri ne kadar ciddiye aldığını, bu rakipler karşısında ne kadar zorlandığını hatırlayın.

Bunları yaptıktan sonra Zoro'nun ölümüne zorlandığı bir savaşta gösterebileceklerini düşünün. Yeni tekniği olmadığını dahi düşünsek henüz göstermediği Rashomon, Ashura gibi iki teknik var. Şuanki Zoro'nun Ashura yaptığını ve Cavendish'in kazandığını düşünebiliyor musunuz?

Adam 2 yıl Mihawk'tan eğitim aldı, Yeni Dünya'ya girdiğinden beri kendisini zorlayacak bir rakip bulamadı.( Öyle ki Zoro'nun çok güçlü olduğunu değil, rakiplerinin çok güçsüz olduğunu düşündürttü bazılarına. Gerçekten öyle mi acaba?) Biz Zoro Shogun'a dalacak derken, siz Cavendish'e kaybettiriyorsunuz. Beyler bu adam 2. grubun lideri olarak gitti Wano'ya. Farkında mısınız?

Eğer Cavendish'in kazandığını ve Zoro'nun yerde yattığını hayal edebiliyorsanız size sadece saygı duyuyorum. Uzun uzun tartışmaya gerek yok. Çünkü siz sadece Zoro'yu değil, Zoro'yla birlikte tüm tayfayı yerin dibine sokmuş oluyorsunuz.:respect:

Robin için hızın önemi yok diyenler Robin'in durdurmasını sadece hız bakımından yorumluyorlar. Robin'in fiziksel gücünün Hakuba'yı durdurmaya yettiğini unutuyorlar. Aynı Robin'in Thriller Bark'ta Zoro'nun zombisini tutmaya gücü yetmemişti. Zaman atlamasından sonra Robin güçlendi itirazı gelebilir. Zoro da güçlendi arkadaşlar. Hem de çok ;) Ashura kullanır mı kısmını konuşmuyoruz bile mesela.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık