Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Cavendish

Sonuç ne olur?

• Zoro (rahatça)

Kullanılan: 93 45.1%
  • Zoro (orta zorlukta)

Kullanılan: 68 33.0%
  • Zoro (zorlanarak)

Kullanılan: 33 16.0%
  • Berabere

Kullanılan: 2 1.0%
  • Cavendish (zorlanarak)

Kullanılan: 13 6.3%
  • Cavendish (orta zorlukta)

Kullanılan: 9 4.4%
  • Cavendish (rahatça)

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    206
Yere basıyor olsaydı yerden güç alırdı ve Robin tutamazdı mı diyorsun :S Yere basmış olsaydı da bu sefer bedeni kitledikten sonra yerden yükseltirdi dev elleriyle Robin. Luffy'i de bir dev avcunun içine alırsa kurtulması sıkıntı mesela Dressrosa'dan ayrılırken Hajrudin'in tutması. G4 falan açıp yarar belki bilemem.

Bu seride iple bağlanan ve kurtulmak için zaman harcayan üst düzey karakterler var...

Neyse zaten ben arkadaşın verdiği örneğin şu an geçersiz olduğunu söylüyorum. Zoro'nun gölgesi konmuş zombi Hakuba'dan daha mı güçlüdür şu an diyorsunuz ne diyorsunuz ben anlamamak :S
Dediğim şey gayet anlaşılır zannediyordum. Hakuba Robin'den kurtulsa direk olarak uçurumdan aşağıya düşerdi. Hakuba dikkat edersen Sanji gibi uçmuyor, duvardan hızlıca koşarak tırmanıyor, haliyle o pozisyonda Robin'den kurtulsa yere çakılacaktı bu sebeple Robin'den kurtulmaya da çalışmıyor zaten.

Dediğim şey gayet anlaşılır zannediyordum. Hakuba Robin'den kurtulsa direk olarak uçurumdan aşağıya düşerdi. Hakuba dikkat edersen Sanji gibi uçmuyor, duvardan hızlıca koşarak tırmanıyor, haliyle o pozisyonda Robin'den kurtulsa yere çakılacaktı bu sebeple Robin'den kurtulmaya da çalışmıyor zaten.
Kurtulmaya çalışmıyor muydu :S

Bana gorede zoro alır. Cavendishin zoroya fazla zarar verbilceiği zannetmiyorum ama gene orta zorlukta alır,ama cavendih hakuba kontrol edebilirse iş değisir zorlanarak gene zora alır ama bu sefer cavendishin sansı olur.Beni yanlış anlamayn ama hakuba kontrol edilemeyen kana susumaş canavar gibi bilinçli olsaydı iş değirdi

Yere çakılmaktansa evet orada asılı kalmayı tercih etti.
Hakuba kurtulmayı deniyor debeleniyor Cavendishle. Fakat Cavendish kontrolü alınca beni bırakabilirsin diyor sakince Robine. Sonrasında yarısını kontrol etme olayı giriyor vs. Hakubanın yüksekten korktuğunu düşünmek ne bileyim. Fantastik bi seri, herif duvarı tırmanıyor koşarak. O kadar yüksekten düşse çok da bişey olmaz be. Hem düşeceği ne malum. Durandalı kafa dedeye saplarken gördük, sağlam bi kılıç. Haki etleyip yere düşerken sırık gibi kullanabilir. İvmeyi yönlendirir xD

Cavendish güçsüz biri değil. Adam şu an kötü jenerasyondan 3-4 kişinin ödülü kadar ödül almış. Lakin Zoro çok daha üst düzey biri. Cabej Hakuba'yı kontrol altına aldığında Zoro'yu zorlar ancak. Öteki türlü fıs :)

Neyse zaten ben arkadaşın verdiği örneğin şu an geçersiz olduğunu söylüyorum. Zoro'nun gölgesi konmuş zombi Hakuba'dan daha mı güçlüdür şu an diyorsunuz ne diyorsunuz ben anlamamak :S
Anlamayacak bir şey yok. Robin Zoro'yu da tutardı demiş arkadaş ben de Zoro'dan güçsüz olan zombisini tutamadığını söylemişim. Robin iki yılda kendini geliştirmiştir. Zoro da Robin'le paralel olarak gelişti ise bile Robin yine tutamaz Zoro'yu bu kadar basit. Kaldı ki Zoro daha hızlı bir güç gelişimi göstermiştir Robin'den. Zoro'nun gölgesi konmuş zombi Hakuba'dan güçlüdür gibi bir şey demedim. Zaten o olay iki yıl önce yaşanmış bir şey. Çarpıtmaya gerek yok.

Anlamayacak bir şey yok. Robin Zoro'yu da tutardı demiş arkadaş ben de Zoro'dan güçsüz olan zombisini tutamadığını söylemişim. Robin iki yılda kendini geliştirmiştir. Zoro da Robin'le paralel olarak gelişti ise bile Robin yine tutamaz Zoro'yu bu kadar basit. Kaldı ki Zoro daha hızlı bir güç gelişimi göstermiştir Robin'den. Zoro'nun gölgesi konmuş zombi Hakuba'dan güçlüdür gibi bir şey demedim. Zaten o olay iki yıl önce yaşanmış bir şey. Çarpıtmaya gerek yok.
Robin Zoro'yu tutar.

Meh.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık