Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Cavendish

Sonuç ne olur?

• Zoro (rahatça)

Kullanılan: 93 45.1%
  • Zoro (orta zorlukta)

Kullanılan: 68 33.0%
  • Zoro (zorlanarak)

Kullanılan: 33 16.0%
  • Berabere

Kullanılan: 2 1.0%
  • Cavendish (zorlanarak)

Kullanılan: 13 6.3%
  • Cavendish (orta zorlukta)

Kullanılan: 9 4.4%
  • Cavendish (rahatça)

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    206
Ben Cavendish'e şans veriyorum. Bastille bu adam için Kılıç Dehası gibi bir tabir kullandı. Adamın kılıç konusunda ne kadar yetkin olduğunu göremedik Dressrosa'da.

Ayrıca Robin sahnesi baz alınmamalı. Kadın kendi ağzı ile söylüyor zaten karşısındakinin ne kadar hızlı olduğunun önemli olmadığını.

Ben Cavendish'e şans veriyorum. Bastille bu adam için Kılıç Dehası gibi bir tabir kullandı. Adamın kılıç konusunda ne kadar yetkin olduğunu göremedik Dressrosa'da.

Ayrıca Robin sahnesi baz alınmamalı. Kadın kendi ağzı ile söylüyor zaten karşısındakinin ne kadar hızlı olduğunun önemli olmadığını.
Hızına ulaşması değil de yakalanması absürt.Bir de Arenada Rebecca savuşturmuştu bunun saldırıyı.Hakuba formunun daha güçlü olduğunu düşünerek yapıyorum bu yorumu.

Zoro alır dediysek Cabej boş adam değil. Robin vakası kontrolsüz hiç güç değildir olayının canlı kanıtı. Cabej Hakuba'yı kontrol edebilir ve birlikte hareket edebilirlerse sağlam olur baya. Şu an bile Tamago, Pedro civarlarında biri bence.

Lakin bu seride kılıç söz konusu ise kılıcın efendisi, kılıcın A'sı B'si, kılıcın soyu sopu olan adam Zoro. Cabej'in talihsizliği kılıcın Tanrısı ile karşılaşmış olması. Yapacak bir şey yok :fool:

luffysam

Bir tayfada kimse kaptandan güçlü değildir. Tümenlerden de hiç birisi sağ koldan güçlü olamaz. One piece'in mantığına aykırı bu.

Ek olarak zoronun kılıçustalığı da cavendishten aşağı değil. Ayrıca elinde de durandaldan daha iyi bir kılıç taşıyor: hazan suyu.

Cavendishin bildiğimiz tek şeyi hızlı olması. Koka görmedik. Gözlem haki görmedik. Üst düzey teknik görmedik. Gördüğümüz tek şey barto ile kavga etmesi.

Yav yancı olarak kendine süleymanı almış bir adam ne kadar güçlü olabilir?

Kılıcın A'sı B'si, kılıcın soyu sopu olan adam Zoro. Cabej'in talihsizliği kılıcın Tanrısı ile karşılaşmış olması. Yapacak bir şey yok :fool:
Kılıcın Tanrısı? Zoro'nun kılıç ustalığının estetikten yoksun olduğunu seri boyunca gördük ve Dressrosada vakıf bir kılıçustası diyebileceğimiz Fujitora bunu doğruladı. Zoro'nun tekniğinin yüzde 90ı falan fiziksel güce dayalı, elinde kılıç değil boru olsa hemen hemen aynı performansı çıkarır. :D
Zoro Berserk'ün Guts'ıdır bunu Wano'da net şekilde göreceğiz bence. Zoro tabiki de güçlü ama kılıçustası olarak incelikten yoksun. O da eğitimini tamamlamadan denize açılıp fizksel güce fazla yoğunlaşmasından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık