Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Boa Hancock

Roronoa Zoro vs Boa Hancock

• Kullanılan toplam oy
    151
Zoro ve Sanji söz konusu oldu mu gorduklerime gore yorum yaparim diyen adamlar gelip:

Olm gösterdiklerinden fazlası vardır lan Hancock'ta düşünsene h.hakisi bilem var. Hancock tas eder xd diyor.

Aynı kafa yapısı, zamanında Luffy'de g4 yokken Luffy, Law'u alır diyordu :D

Ne Zoro-Sanji dusmanligiymis be.
Sanjinin böyle küçük hilelere gerek yok savunmak için.
Sanji bu forumda baya seviliyor.
Zoro ile alakası yok lütfen kendi adına konuş.

Zoroya takınılan tutumla Sanjinin arasında dağlar var. Sanjinin gözü kör yoldaşları yok belki bu aralar sen. Tek isim yüüznden de kimse Sanjiden soğumaz aslan gibi bir karakter aynı Zoro gibi.

Konusu geçmiş ben de şu anket konusuna bir açıklık getireyim. Konuyu açarken orada bir espiri katmak istemiştim. Millet hancock tek atar falan anlamış herhalde:)

Sanjinin böyle küçük hilelere gerek yok savunmak için.
Sanji bu forumda baya seviliyor.
Zoro ile alakası yok lütfen kendi adına konuş.

Zoroya takınılan tutumla Sanjinin arasında dağlar var. Sanjinin gözü kör yoldaşları yok belki bu aralar sen. Tek isim yüüznden de kimse Sanjiden soğumaz aslan gibi bir karakter aynı Zoro gibi.
Yav he he.

İkilemi de aciklayaydin madem.

Zoro-Sanji soz konusu oldu mu gostermedikleri ile yendiriyorlar xd Luffy de k olacak napam xd gibi saçma sapan seyler soyleyenler (biri de sen) ( burada kimse Zoro, Ray olacak seri sonunda mantığı ile iw yapmiyor, eski teknikle böyle ise... Mantığına gidiyor)

Hancock oldu mu bir güzel gostermediklerini hesaba katiyorsun.

Ben Sanji'nin gostermedikleri olugunu makul şekilde defalarca acikladim. Hiçbir zaman fanligimla iş yapmadım. Beni kendinle karistima sevgili Luffy fani.

Mihawk

Yav he he.

Zoro-Sanji soz konusu oldu mu gostermedikleri ile yendiriyorlar xd Luffy de k olacak napam xd gibi saçma sapan seyler soyleyenler (biri de sen) ( burada kimse Zoro, Ray olacak seri sonunda mantığı ile iw yapmiyor, eski teknikle böyle ise... Mantığına gidiyor)

Ben Sanji'nin gostermedikleri olugunu makul şekilde defalarca acikladim. Hiçbir zaman fanligimla iş yapmadım. Beni kendinle karistima sevgili Luffy fani.
Yav he he.

Yav he he.

Evet Luffy fanıyım :cool:

ama ben açıktanım reis öyle Sanji adına Luffy Big mama aldırmıyorum. Yahu Sanjinin yükselmesi için Luffyi Big mama aldırıyorsun sen benden daha çok seviyon Luffyi

Yahu Sanjiye örnek ver kimmiş aldırmadığımız yada benim.
Sadece algı yaratmak istiyorsun.

Hancock'u bir yonko ya da amiral dışında kimse yenemez ki bunlar bile kesin değil. Bu kadın korsanlar imparatoriçesi. Luffy bile kral olacak en fazla. İmparator>kral ve İmparatoriçe>kraliçe:p

Seri sonu dahi Zoro'nun zerre şansı yok Hancock'a karşı. Bu kadın Mihawk'tan bile daha çok küçümseniyor. Şu an bırakın Zoro'yu Luffy'i bile öper.

Evet Luffy fanıyım :cool:

ama ben açıktanım reis öyle Sanji adına Luffy Big mama aldırmıyorum. Yahu Sanjinin yükselmesi için Luffyi Big mama aldırıyorsun sen ben daha çok seviyon Luffyi

Yahu Sanjiye örnek ver kimmiş aldırmadığımız yada benim.
Sadece algı yaratmak istiyorsun.
Ben Luffy tek alacak demedim ki. En büyük isi o yapacak dedim :(

Hancock'u bir yonko ya da amiral dışında kimse yenemez ki bunlar bile kesin değil. Bu kadın korsanlar imparatoriçesi. Luffy bile kral olacak en fazla. İmparator>kral ve İmparatoriçe>kraliçe:p

Seri sonu dahi Zoro'nun zerre şansı yok Hancock'a karşı. Bu kadın Mihawk'tan bile daha çok küçümseniyor. Şu an bırakın Zoro'yu Luffy'i bile öper.
Hmmm...
Ne diyim ki :tmm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık