Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro & Sanji vs. Donquixote Doflamingo & Charlotte Katakuri

Hangi takım kazanır?

• Zoro&Sanji parçalar

Kullanılan: 60 38.5%
  • Katakuri&Doflamingo inletir.

Kullanılan: 96 61.5%

• Kullanılan toplam oy
    156
Yav gurban olduğum önce bi konu tanıtımını okuyun nolur lütfen yalvarıyorum.
Ayrıca bana her şeyi de (aslında deme) ama Luffy fanı birinin Luffy'nin Zoro ve Sanjiye attığı farkı göstermek için açtığı bir anket deme!
Niye ya Luffy fanı değilsen gel katıl bize. Huzur burda bıyır.

Niye ya Luffy fanı değilsen gel katıl bize. Huzur burda bıyır.
Sağol canım almıyim , sonunda nolacağını bildiğin, sürekli kazandığın ve bu kadar kollandığını bildiğin, kahramanlaştırılmaya çalışılan ana karakterleri pek sevmiyorum. Hele ki ''seçilmiş'' olanları. Ama seni adam gibi adam (gibisi fazla) lobilerine davet ediyorum ;
Calgara
Zoro
Ace
Shiki

1 e 1 de asla R'ye taktıklarını görmezsin.
Ölüme kafa atarlar şerefsiz amirim

Sağol canım almıyim , sonunda nolacağını bildiğin, sürekli kazandığın ve bu kadar kollandığını bildiğin, kahramanlaştırılmaya çalışılan ana karakterleri pek sevmiyorum. Hele ki ''seçilmiş'' olanları. Ama seni adam gibi adam (gibisi fazla) lobilerine davet ediyorum ;
Calgara
Zoro
Ace
Shiki

1 e 1 de asla R'ye taktıklarını görmezsin.
Bu adamların lobisine gözü kapalı girerim. O konuda sorun yok. Shiki olmaz ama. İsme bak ya aklıma Şiki Şiki baba şarkısını getiriyor. Diğerlerinin ağırlığını bozuyor.

Zamanında demiştim. Yonkouları görmesek ve katakuri denen adam bize yonkou olarak gösterilse sesimiz çıkmazdı. Hakinin tüm renklerinde gayet iyi, kenbonshoku da en iyilerinden biri. Meyve kullanımı üst seviye, bir de üst düzey mızrak kullanım kabiliyetlerine sahip. Bu özellikleri kapatmaya verilen meyveler yetmeyeceği gibi, 1 ay gibi kısa sürede 3 tip hakiden herhangi birinde katakuriye yetişemezler idmanla. (tüm karakterleri şimdiye kadar gördüklerimiz üzerinden değerlendiriyorum. Göstermedikleri, sakladıkları güçlerini yeteneklerini vs. hesaba katmıyorum. Beklentiler üzerinden net sonuç belirlenemeyeceği için). Bir de üzerine doflamingo gibi bir hayvan var. K. Hakisi zayıf olsada b hakisi ve h. Hakisi oldukça yüksek seviyede ve meyve kullanımı konusunda top 10 da yer alabilecek bir karakter. Ve meyvesi de çok kullanışlı. Tek taraflı bir eşleşme olur. Ancak takımlar karılsa kata-sanji vs. Dof-zoro olsa ya da haki yatkınlıkları bakımından kata-zoro vs dof-sanji olsa (iki tarafa da k. hakisi iyi çevik bir karakter ve b. Hakisi iyi dayanıklı bir karakter gitmesi açısından) çok izlenesi seyir zevki yüksek bir dövüş olabilirdi.

Kata+sanji vs dof+zoro falan olsa neyse.

İstersen sanji’ye Kizaru’nun meyvesini, zoro’ya akainu’nun meyvesini ver. Yine yenilirler.

Kata Dof net alır. 2 tane uyanış açmış sağlam karakter Dof Sanji gibi haki konusunda bir tık zayıf kalıyor ama Meyve gücüyle o açığı kapatır. Katanın hakisi zaten ikisinide yeter :d

Zoro ne gösterdi ki bu adamlardan birini alsın yapmayın lütfen :hhh:verilen meyvelerinde bir anlamı yok bu meyveler kata ve doffa hiç birsey yapamaz. Doff bile sanji ve zoroyu alabilir tek bașına :hhh: yav zoro denen adam killer ile savașa girdikten sonra bayılan bir adam, beklenti filan yüksek ama bu adamları alacak güçte degil ikisi de daha. Doffynin ipleri jozu gibi bir adamı bile durdrabiliyorken zoro o iplerden kurtulabilecek mi gercekten buna inanan var mı :hhh: zoroyu beklentiye göre analiz edersek ișimiz yaș. "Reis onun sol gözü var daha, onu ciddi savașlara açacak zoro çok güçlü adam sol gözünü bile açmadan rakipleri iniyor reis bu adam boș değil..." zoroyu severim ama zorodan sürekli böyle abuk subuk beklentiler insanı soğutuyor. En karizmatik karakter eyvallah ama seviyesi ve çapı belli malesef fazla birșey beklemeyin :D

Benim gözümde Zoro ve Sanji'nin bu adamları şu an almaları imkansız. Yalnız bana göre bu arc yapacakları zorlu dövüşler sonucunda gelecekleri seviye ile bir sonraki arc bu adamları yine gelişim sağlayarak alabilecek seviyede olacaklar. Şimdi ölümüne dövüşmek yerine bu güç artışını meyve yiyerek ve 1 ay antreman yaparak sağladıklarını varsayalım bu vs çoğunuzun düşündüğü kadar imkansız olmaz bu durumda. Ben yine de emin değilim sonuç itibarıyla karşıdaki adamlar boru değil ama pek kestirip atılacak bir konu değil bence.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık