Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro & Sanji vs. Donquixote Doflamingo & Charlotte Katakuri

Hangi takım kazanır?

• Zoro&Sanji parçalar

Kullanılan: 60 38.5%
  • Katakuri&Doflamingo inletir.

Kullanılan: 96 61.5%

• Kullanılan toplam oy
    156
Kata & Dof ikilisi alır. Ama sanıldığı gibi ezemezler. Konu hikayesini geçtim, şimdiki hallerini bile ezemezler. Sağkollar özel isimler. Kata'yı da pratik bir dövüşte güçlü görüyorum. Doflamingo da bana kalırsa yk2 zirvesi bir adam, yk1'e yakın nitelikler barındırıyor. Zaten bu isimler tecrübe ile kazanır bu maçı. Arc sonunda da durum tecrübeden dolayı değişmeyebilir. ( Luffy ve tayfa balını egale ediyorum. ) Mekan ve eşleşme pratikleri önemli. Kata ve Dof açık alanda daha pasif meyvelere sahipler. Kuzan & Sakazuki savaş alanı daha uygun gibi.
Not: Lütfen bir daha Zoro'ya meyve yedirmeyin.

Sanji daha dress arcında doffye tek gitmeye yakındı ne ara o seviyelerin adamı oldu :D power rangers kostümü ile en fazla bir tık level atlamıştır. Zoro da o ligin adamı değil, wano sonunda olurlar ancak. Kata ve doff meyve uyandırsalar korkudan sanji moonwalk yaparak gökyüzüne doğru yol alır zoro da tornado yaparak kendini uzaklara atar :D

Wano sonrası ağır mağlubiyet yerine daha hafif mağlubiyetle kaybederler.Sanji ve Zorro yeni powerup larına alışmış olurlar.

Wano sonrası ağır mağlubiyet yerine daha hafif mağlubiyetle kaybederler.Sanji ve Zorro yeni powerup larına alışmış olurlar.
Sanji ve Zoro beraber hareket ederlerse uyumları çok üst düzey olur. O yüzden duruma göre şansları olur ama tabi burada Katakuri çok büyük bir sorun. Herif her şeyiyle farklı bir yerde.
Zoro ve Sanjiye verilen meyve güçlerine baktım da Wanodan sonra kazanır bu ikili.

Sanji ve Zoro beraber hareket ederlerse uyumları çok üst düzey olur. O yüzden duruma göre şansları olur ama tabi burada Katakuri çok büyük bir sorun. Herif her şeyiyle farklı bir yerde.
Zoro ve Sanjiye verilen meyve güçlerine baktım da Wanodan sonra kazanır bu ikili.
Dof gibi muazzam bir meyveye ve güce sahip kişiyi devre dışı bırakmak garip olmuş.Luffy Kata ya göre çok daha fazla zorlandı Doff ile olan dövüşünde.

Dof gibi muazzam bir meyveye ve güce sahip kişiyi devre dışı bırakmak garip olmuş.Luffy Kata ya göre çok daha fazla zorlandı Doff ile olan dövüşünde.
Yoo, Katada daha çok zorlandığı net.
Dofun özelliklerini artık biliyor bizimkiler. Ona hasar vermek kolay sadece dayanıklılığı fazla biraz onunla uğraşırlar ama Kata sonucu belirleyecek olan adam burada. Zoroya fazladan kol ve özel kılıç veriyorsun Sanjiye de bomba gücü. Wano sonrasındaki hallerine bir de bunlar eklenince Dof çok önem taşımaz ama Kata yine zorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık