Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Zoro ile Luffy güç olarak baya yakınlar, bu inkar edilemez bir gerçek bence.
Ve irade, inat, Dayanıklılık, potansiyel gani gani adamlarda. İkisi de kas kafalı ama dövüşte çok zekiler.
Oda ikisi'ni yakın görüyor ki adamlara aynı özellikleri dayamış. Yani ne yapıp edip, dövüşü kazanırlar. Yeni bir teknik ya da başka bir şey.
Bakın aynı şartlar diyoruz. Yani daha kolay alırdı falan diyen yok. Aynı şartlar oluşsun Zoro da hepsini alırdı.
Luffy, çoğunu nasıl aldı hepimiz biliyoruz. Ray,Roger, Wb, Shiki bu adamlar efsaneymiş. Kk tayfasını zaten söylemiyorum bile, Daha neler çıkacak kim bilir. Yani Zoro'yu güç olarak Luffy den aşağıda beklersen tabi ki alamaz dersin ama Zoro hemen ensesinde. Hele 2y önce adamlar dövüşüyor, hemde gayet ölümüne, kimse şaka falan demesin o olaya. Ve açık bir biçimde söyledikleri bir söz var; Bir kılıç ustası mı yoksa bir dövüşçü mü daha güçlü görelim diyorlar. Bu merak bile gayet yeterli bence seviyeleri için.
Al, aynı şartlar altında Zoro'nun halleri :D

Şaka yaptığını varsayıyorum çörekçi'ciğim :D Çünkü aynı şartlar olmadığı kabak gibi ortada lütfen lütfen artık :D
Yav aynı şartlar nasıl olacak anlatsana biraz. :D Bak, yazındaki tezatlıkları söylüyorum. Diyorsun ki Luffy ile Zoro yakın, Luffy vs Zoro olayında meyve kullanıcısı ile kılıç ustası muhabbeti (yani yine yakın olabilecekleri imasında bulunuyon) falan.

Şimdi gelelim Zoro vs Enel dövüşüne; Luffy bu dövüşte herhangi ekstra bir şey almadı. Adam seri başından beri hangi meyveyi kullandıysa onu kullandı. Yani o zamana kadar tel meyvesini kullanıp o dövüşte lastik meyvesine geçip sonra yine tele falan dönmedi yani. Sizler öyle bir anlatıyorsunuz ki sanki sadece o dövüşe özel bu meyveyi kullandı.

Şimdi sen ne diyorsun onu anlamıyorum ben. Biri kılıç ustası, biri meyve kullanıcısı. Ve de diyorsun ki bu adamların gücü birbirine yakın. Ama bir yandan da istiyorsun ki kılıç ustası olan Zoro, Luffy'nin seri başından beri gücü olan lastiği alsın ve onunla Enel'i yensin. La madem arada o kadar fark yok, neden Luffy'nin gücüne ihtiyaç duyuyor.:oleyo: Yoksa arada fark var ama Zoro, Luffy'nin gücünü alınca mı o yakınlık oluşacak falan. :D Daha ne istediğinizi anlayamıyorz kardeşim be. Korkmayın, açık açık söyleyin işte :D

Yav aynı şartlar nasıl olacak anlatsana biraz. :D Bak, yazındaki tezatlıkları söylüyorum. Diyorsun ki Luffy ile Zoro yakın, Luffy vs Zoro olayında meyve kullanıcısı ile kılıç ustası muhabbeti (yani yine yakın olabilecekleri imasında bulunuyon) falan.

Şimdi gelelim Zoro vs Enel dövüşüne; Luffy bu dövüşte herhangi ekstra bir şey almadı. Adam seri başından beri hangi meyveyi kullandıysa onu kullandı. Yani o zamana kadar tel meyvesini kullanıp o dövüşte lastik meyvesine geçip sonra yine tele falan dönmedi yani. Sizler öyle bir anlatıyorsunuz ki sanki sadece o dövüşe özel bu meyveyi kullandı.

Şimdi sen ne diyorsun onu anlamıyorum ben. Biri kılıç ustası, biri meyve kullanıcısı. Ve de diyorsun ki bu adamların gücü birbirine yakın. Ama bir yandan da istiyorsun ki kılıç ustası olan Zoro, Luffy'nin seri başından beri gücü olan lastiği alsın ve onunla Enel'i yensin. La madem arada o kadar fark yok, neden Luffy'nin gücüne ihtiyaç duyuyor.:oleyo: Yoksa arada fark var ama Zoro, Luffy'nin gücünü alınca mı o yakınlık oluşacak falan. :D Daha ne istediğinizi anlayamıyorz kardeşim be. Korkmayın, açık açık söyleyin işte :D
Bro ben bunları demedim ki hahaha :D Bak hemen çarptırdın heee sen var ya sennn :D
Kimse Zoro, Luffy'nin meyvesini alsaydı demiyor. Aynı şartlar dediğimiz; alınan yardımlar. Zaten Enel için ne demiştim ben? O apayrı bir olay Luffy, Lastik olduğu için alabildi o yüzden onu geçiyorum demiştim :D Biz her zaman gerçekçiyiz broooo :a:

Bro ben bunları demedim ki hahaha :D Bak hemen çarptırdın heee sen var ya sennn :D
Kimse Zoro, Luffy'nin meyvesini alsaydı demiyor. Aynı şartlar dediğimiz; alınan yardımlar. Zaten Enel için ne demiştim ben? O apayrı bir olay Luffy, Lastik olduğu için alabildi o yüzden onu geçiyorum demiştim :D Biz her zaman gerçekçiyiz broooo :a:
Valla ben de şans vermek istiyorum Zoro'ya ama kendimi zorlasam pardon Zoro-lasam bile içim elvermiyor Zoro alır demeye. :( Hadi, rakibine ulaştı diyelim. Daha bunun saldırı gücü falan filan var. Misal Croco'ya ulaştı diyelim. Zoro'nun o ark saldırı gücü ne kadar? Çeliği kesebilecek kadar. Luffy bunu 50'nci bölümlerde falan yapıyordu. Hadi diyelim birisi çelikken, diğeri bunun meyvesini yemiş birisi. İkisi arasında fark olacaktır. Ama olur mu, ya da ne kadar olur kestirmek zor. O yüzden bilemiyorum ya. Ama seviyoruz sizleri. :D

Valla ben de şans vermek istiyorum Zoro'ya ama kendimi zorlasam pardon Zoro-lasam bile içim elvermiyor Zoro alır demeye. :( Hadi, rakibine ulaştı diyelim. Daha bunun saldırı gücü falan filan var. Misal Croco'ya ulaştı diyelim. Zoro'nun o ark saldırı gücü ne kadar? Çeliği kesebilecek kadar. Luffy bunu 50'nci bölümlerde falan yapıyordu. Hadi diyelim birisi çelikken, diğeri bunun meyvesini yemiş birisi. İkisi arasında fark olacaktır. Ama olur mu, ya da ne kadar olur kestirmek zor. O yüzden bilemiyorum ya. Ama seviyoruz sizleri. :D
Zoro'nun saldırı gücü'nün ne kadar sağlam olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek bence :D Dediğim gibi senin Zoro saatlerin bunlar artık alıştım o yüzden bir şey demiyorum bak :D
Duygularımız karşılıklı :D

“Aynı şartlar” derken aynı güçleri mi vercez yani?:D

Zoro birden lastik adam mı olacak? Kılıçları lastik gücü sayesinde zarar mı verecek enele? O kılıçlar lastik oldukları için enel eritemeyecek mi?

Lucciyle dövüşürken zoroya yumruk ve tekme işlemeyecek mi? 2200’le anca denk dövüşen adamın seviyesi 4000’e mi çıkacak “eşit şartlar” dendiği için?

Normal çeliği kesemeyen haliyle don krieg’in zırhını mı kıracak?

Sadece luffy’nin yapabileceği “water luffy” tekniğini mi kullanacak zoro? Lastik midesi olmadan yapabilecek mi bunu? Hadi diyelim yaptı. Croco da sinirlenince luffy’e yaptığı gibi bikaç saniyede yendi. Orda sadece zoro’nun vücudu yerine kılıçları da kurutursa ne olacak? Zoro’ya gökten su düşse bile kılıçsız kazanabilecek mi?

Saçmalamışsınız bence iyice. Aynı şartlar deyince luffy saçını yeşile boyayıp dövüşecek sanmış bazıları. Bu mantıkla aynı şartlar altında usopp da yener hepsini.

Kuro, Krieg, Hody ve CC’ye vermiştim oy olabilecek en iyimser şekilde. Katakuri’yi, Doff’u vs alırdı diyenleri görünce iyimserliğimi kaybettim. Zoro Kuro’nun hızına yetişemezdi, Krieg’in zırhını parçalayamaz ve silahlarından kaçamazdı, Hody bol steroidli haliyle sudayken Jaws’ı yeniden çekerdi, CC kullanabildiği muazzam gaz meyvesiyle Zoro ona erişemeden bitirirdi işini. Arttırıyorum Zoro Luffy’nin ısınma niyetine kapıştığı rakiplerinden ne Chinjao’yu ne de Cracker yenebilirdi. Ha bu arada olur da kapışırlarsa Hakuba Cavendish de Zoro’ya gerçek şeytan nasıl olurmuş onu gösterirdi.

Bak hala:)
Lastik olsun diyen yok ki.
Aynı şartlar; yani şans faktörü. Tabi ki de Zoro'nun kendi dövüş tarzı üzerinden halledilecek olay.
Mesela Croco, bunu öldürürken Robin'in kurtarması, mesela kururken üstüne düşen su damlası.
Mesela Kata'nın ne hikmetse sürekli boş boğazlık yapıp sonra verdiği çay molası.
Dof dövüşünde, Law'ın aşırı önemli yardımları.

Diğerlerine gelince, o pes etmeme ve yerden kalkıp inat edip bir şekilde Savaş kazanma olayı Zoro da var merak etmesin kimse.

Bir de 2200 lik adama nerede denk dövüşmüş çok merak ediyorum? Lucci de, Luffy yerde kıvranıp ölürken, Zoro, Kaku'yu alıp rahat rahat yürüyüp gitmişti. On numara da algı çekiliyor he.

O zaman şuan Luffy'e denk ya da yakın denilen Kid falan da alamazdı bu adamları öyle mi? Lastik değil ya hani. Sadece lastiği olan kazanıyor ya. Diğerleri kendi dövüş tarzlarında yol bulamıyor ama sadece lastik işte.

“Aynı şartlar” derken aynı güçleri mi vercez yani?:D

Zoro birden lastik adam mı olacak? Kılıçları lastik gücü sayesinde zarar mı verecek enele? O kılıçlar lastik oldukları için enel eritemeyecek mi?

Lucciyle dövüşürken zoroya yumruk ve tekme işlemeyecek mi? 2200’le anca denk dövüşen adamın seviyesi 4000’e mi çıkacak “eşit şartlar” dendiği için?

Normal çeliği kesemeyen haliyle don krieg’in zırhını mı kıracak?

Sadece luffy’nin yapabileceği “water luffy” tekniğini mi kullanacak zoro? Lastik midesi olmadan yapabilecek mi bunu? Hadi diyelim yaptı. Croco da sinirlenince luffy’e yaptığı gibi bikaç saniyede yendi. Orda sadece zoro’nun vücudu yerine kılıçları da kurutursa ne olacak? Zoro’ya gökten su düşse bile kılıçsız kazanabilecek mi?

Saçmalamışsınız bence iyice. Aynı şartlar deyince luffy saçını yeşile boyayıp dövüşecek sanmış bazıları. Bu mantıkla aynı şartlar altında usopp da yener hepsini.
Zoro 2200lük adam ANCA dövüşmedi. Üstüne 1 kaku daha gelse onu da alacak şekilde dövüşten ayrıldı. Kaku 2200 douriki diye, Zoro da 2200 olmuyor. Kakunun meyvesiz hali 2200 douruki. Zoan hali 2ye katlasa 4000 douriki yapar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık