Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Kuro, Don Krieg, Hody Jones ve Ceasar dörtlüsünden birini alamaz diyen net hater'dır. Hatta Zoro'yu geçtim, Hody ve Ceasar'ı power up'sız Sanji bile alırdı.

Bunlar haricinde Dof ve Buggy tartışmaya açık. Arlong, Enel, Lucci ve Katakuri imkansız.

Kuro, Don Krieg, Hody Jones ve Ceasar dörtlüsünden birini alamaz diyen net hater'dır. Hatta Zoro'yu geçtim, Hody ve Ceasar'ı power up'sız Sanji bile alırdı.

Bunlar haricinde Dof ve Buggy tartışmaya açık. Arlong, Enel, Lucci ve Katakuri imkansız.
Ne alaka yav? :S

Kuro'nun hızına ayak uydurabilecek miydi o zaman?
Hody Jones'un haplı haline su da ne yapabileceği tartışılır.
Ceaser'ın ise meyvesi sebebiyle sıkıntılı.
Don Krieg'in ise o zaman zırh olayı vardı.

Yani o zaman ki seviyelerle hepsi de her şekilde düşünülebilir. Bu da yeni moda oldu heralde ''Şunu diyen varsa haterdir'' ''Bunu kabul etmeyen haterdir'' falan :D

Dof tartışmaya açık mı? Yuh.

Enel Zoro'nun kılıçlarını kurdale yapıp eline verirdi, neyse o kısmı geçersem cidden şu planlama olayı çok kötü ya bu mangakanın. Hayır logia meyve gücü, gerçek beden, kairoseki, haki, uyanış, gibi şeylere gireceksen adam gibi bi gelişim çizelgesi hazırlasaydın ya gavurun oğlu. Hiç olmadı karakterlere yumruklarımdaki kanla dövdüm romantizminden fazlasını verseydin. Ne bileyim o arcın önemli karakterlerinden Vivi mesela, onun kolyesini alsaydı Luffy, meğersem o da aile yadigarıymış ve kairosekiymiş öyle vursaydı mesela Crocodile a :S Nedir yani zor mu. Veya sonrasında Enel, lastik adamlığı mutlak savunmaya çevirmek yerine adam gibi bir anti bulsaydın. La anti bulamadıysan da logiaların bedenlerine hakim olamadığı bişeyler uydursaydın mesela. Ne bileyim bi alet varmış jammer gibi antik bi alet çıkarsaydın, yaydığı frekans yüzünden elektrik bedenine hakim olamasaydı Enel ve darbe alsaydı falan zor mu lan bunu düşünmek. La hiç olmadı kairoseki yine işlerdi mesela orda da. Bu sefer de kairosekili muşta kullansaydı nedir lan bunları araya koysaydın şrfsz. Neysem bu konunun bana hatırlattıklarını kustum rahatladım iyi geceler.
Kairosekiyi Smoker ile gösterdi. Sonra Alabasta'da Ace ve Smoker'da " sen dumansın ben ateş " muhabbeti. Sonra Skypeia da hiç kairoseki görmemiş biri bunu Enel'e karşı silah olarak kullanıyor. Demezler mi sen nerden biliyorsun diye. Sonra Mf'de Akainu, Ace'e " sen ateşsin ben ateşi yakan magma " diyor. İşin içine haki girmiş bu ne muhabbet? Ama aile yadigarı işini sevdim. :D :sapkali:

Demek forumda şuan 35 tane Zoro haterı var :) Aşırı Zoro fanları ne kadar bazen kantarın topuzunu kaçırıyorsa haterlarda onlardan geri kalmıyor burun buruna yarışır bu iki grup :D

Enel'i alır demek ne kadar tuhafsa, Buggy'yi alamaz demek de o kadar tuhaf mesela. Hayır, Zoro yumrukla döve döve gene alır Buggy'yi. Birilerini eleştirirken aynı şeyi yapmak da ne bileyim... İkiyüzlülük.
Savaştılar ve bıçağı sırtından yedi ama. :( Alır demek daha mantıklı bile olsa alamaz demek de saçma değil. Çünkü savaştılar ve sırtından bıçağı yedi. :(

2200 douriki+meyveye tek atan adam Lucci'ye neler yapmaz.

Douriki üzerinden tayin edilmeye çalışılan sonuçlar tamamiyle hatalıdır. Karakterlere verilen douriki ere bakanlar karakterlerin nasıl kazandıklarına bakmayı unutuyor ya da İngiltere gibi safa yatıyor.
Sanji'nin Diable'li hali 2800-3000 douriki, Zoro'nun Ashura'lı hali 4000-4200 dourikiye kadar rahatlıkla giderdi.

Dofi meselesi... Zoro da Luffy gibi Law'dan yardım alsa Ashura ile Dof'u alabilirdi.

Katakuri keza öyle. Zoro'nun gözlem hakisi zaten iyi. Gelişime açık olan bu gücü sadece Luffy geliştirir diye bir muhabbet olmadığına göre, Zoro Luffy'den daha dayanıklı olduğuna göre, silahlanma su Luffy'den daha iyi olduğuna göre Katakuri'yi alamaması için hiçbir sebebi yok.

Bir tek Enel soru işareti. Onda da Luffy'nin hakisi olmadığı halde Enel'e dokunabilme saçmalığı Zoro'ya uyarlansa Zoro da keser atar Enel'i. Zaten görünürde Luffy gömer Luffy öldürür falan ama bu çocuğa uyarlanan rakip aldırma hastalığı ve saçmalığı Sanji'ye uyarlansa Luffy'nin aldığı rakiplerin yarısını Sanji de alır. Değil ki Zoro.... Pabucumun kk'sı Luffy. Yersen :artiz: :oops:

2200 douriki+meyveye tek atan adam Lucci'ye neler yapmaz.

Douriki üzerinden tayin edilmeye çalışılan sonuçlar tamamiyle hatalıdır. Karakterlere verilen douriki ere bakanlar karakterlerin nasıl kazandıklarına bakmayı unutuyor ya da İngiltere gibi safa yatıyor.
Sanji'nin Diable'li hali 2800-3000 douriki, Zoro'nun Ashura'lı hali 4000-4200 dourikiye kadar rahatlıkla giderdi.

Dofi meselesi... Zoro da Luffy gibi Law'dan yardım alsa Ashura ile Dof'u alabilirdi.

Katakuri keza öyle. Zoro'nun gözlem hakisi zaten iyi. Gelişime açık olan bu gücü sadece Luffy geliştirir diye bir muhabbet olmadığına göre, Zoro Luffy'den daha dayanıklı olduğuna göre, silahlanma su Luffy'den daha iyi olduğuna göre Katakuri'yi alamaması için hiçbir sebebi yok.

Bir tek Enel soru işareti. Onda da Luffy'nin hakisi olmadığı halde Enel'e dokunabilme saçmalığı Zoro'ya uyarlansa Zoro da keser atar Enel'i. Zaten görünürde Luffy gömer Luffy öldürür falan ama bu çocuğa uyarlanan rakip aldırma hastalığı ve saçmalığı Sanji'ye uyarlansa Luffy'nin aldığı rakiplerin yarısını Sanji de alır. Değil ki Zoro.... Pabucumun kk'sı Luffy. Yersen :artiz: :oops:
Yav he he diyesim geliyor zoroyu seviyom ama fazla abarttın gibi :D

Seçeneklere bakarsak güncel halindeki gücünden mi bahsediyor bu konu yoksa o arclarda alırdı almazdı ?
Güncel değilse
buggy alamadı-Arlong alamadı -croco alamazdı -enel alamadı -lucci almazdı -dof ve katakuriyide alamazdı bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık