Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Bırak Zoro'yu çölde tayfanın hepsi gelse alamazdilar Crocodile'i.
Zoro Luffy gibi zehirlenmeyeceği için dövüş daha uzun sürerdi ki Zoro daha dayanıklı zaten. Bomba patlayınca da göklerden gelen karar ile yağmur yağardı ve Croco-boy'u kabza ile döverek yenerdi.
Zaten Mihawk'ın rakibiyse doğrudan Shanks ın rakibi de olmuş oluyor. :hmm:
Mihawk Shanks'ı rakibi olarak görmüyor. Tek kollu bi adamla niye kapışsın ki... Mangayı bi daha oku istersen.

Zoro Luffy gibi zehirlenmeyeceği için dövüş daha uzun sürerdi ki Zoro daha dayanıklı zaten. Bomba patlayınca da göklerden gelen karar ile yağmur yağardı ve Croco-boy'u kabza ile döverek yenerdi.
Mihawk Shanks'ı rakibi olarak görmüyor. Tek kollu bi adamla niye kapışsın ki... Mangayı bi daha oku istersen.
aHAHAHAHA hiç güleceğim yoktu :D Demek istediğim o değildi ama. Mihawk'ı yenmesi için önce Shanks'ı geçmesi lazım. :oops:

Sen öyle diyorsan.
Öyle diyorum. Tüm Grandline'in denizini getirip çöle dökerlerse alabilirler.
Zoro'yu öpüp geçerdi Crocodile. Dediğim gibi Tayfaca Grandline'in tüm suyunu hortumla çöle bağlasalar bir ihtimal işte.

Öyle diyorum. Tüm Grandline'in denizini getirip çöle dökerlerse alabilirler.

Zoro'yu öpüp geçerdi Crocodile. Dediğim gibi Tayfaca Grandline'in tüm suyunu hortumla çöle bağlasalar bir ihtimal işte.
Ahahah o kadar suya gerek yok abartmaya bak... Elindeki silik kan ile Luffy'nin yumrukları inliyordu suratında Croco'nun... Aç oku bi daha, ne biçim fansın arkadaş.

Ahahah o kadar suya gerek yok abartmaya bak... Elindeki silik kan ile Luffy'nin yumrukları inliyordu suratında Croco'nun... Aç oku bi daha, ne biçim fansın arkadaş.
Sen öyle diyorsan öyledir kardeşim. Sen daha iyisini biliyorsun...

Havadan milyonlarca su damlar ve alırlar çölde ki Crocodile'i sende haklisin.

Herkesi kendi arcindaki gücü ve seviyesi ile yenecekse eğer - ki konunun başını okumadim-
Buggy cok muallak, nami gene bedenini paket ederse yener. Kuro, krieg kolay arlong zorla yener, croco ve enelde haki bilgisi yoktu ölür. Lucci zaten luffyle ikisini uçurmustu bunları o da imkansız. Hody gözü tek gözü kapalı yener, cc yi orta zorluk derecesinde doffyi alamaz. Katayi da keza aynı imkansız. Yorumlamam böyle. İyi tartışmalar, iyi forumlar.

Buggy'yi alamazdı, meyvesinden ötürü, (Buggy'den güçsüz demiyorum, 2 side eşit güçte 2 rakibe karşı savaşsalar Zoro'nun şansı daha yüksek olur bence ama 1v1'de olmaz o iş :d)

Crocodile'i alamazdı, alırsada Luffy gibi hikaye gereği zorlama olurdu bu.

Enel'i alamazdı Enel 3-4 gömlek üstdü bizimkilerden Luffy elektirikten etkilenmediği için aldı.

Rob Lucci'yide alabileceğini düşünmüyorum,

Ceaser Clown'da da Enel'e benzer bir durum var Luffy'nin Magellandan ötürü zehire karşı direnç kastığını unutmamak lazım :d, kararsızım bunda.

Dof ile Katakuri'yide alamaz.

Kuro, Don Krieg, Arlong, Hody Jones bastım gitti.

Son düzenleme:
Sen öyle diyorsan öyledir kardeşim. Sen daha iyisini biliyorsun...

Havadan milyonlarca su damlar ve alırlar çölde ki Crocodile'i sende haklisin.
Ben iyi bildiğimden bahsetmiyorum ki, sen yağmuru hafife alıyorsun ama yağmurdan önce Croco'yu etkileyecek neler var gördük. Bütün çölü ıslatan bi yağmur Croco'nun gücünü nasıl düşürür bi düşün. Neyse yine anlaşılmak için yazmaya başladım bak, ben de diyorum niye sıkıldım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık