Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Moria'yı şu an bile alamaz. Kaido ile denk dövüşmüş birisi zirve halinde, TB'deki hali de epey OP birisi. MF'deki halini alabilir. Mihowk'dan sonraki en güçlü shichibukai olduğu açıklandı. Diğerlerini alabilir.

Bir de mangadan hatırladığım kadarıyla Hody "kılıç ustasının açtığı yara hala sızlıyor hapları almasaydım..." gibi birşey demişti diye hatırlıyorum ama tam emin değilim

Luffy croc dövüşünde yenilmedi, öldü. Biri kurtarmazsa zoro'ya da olacak olan o. Buggy yi vura vura öldürürdü kılıç lazım değil. Arlong, cc, kuro, hody bence alabileceği karakterler. Krieg'i dövüş içinde güçlenip yenebilir. Diğerleri imkansız.

Buggy, Kuro, Don Krieg, Arlong bunlar çerezlik. Doğu mavi karakterleri yani Grand Lıne öncesi karakterlerin bir önemi yok seride. Bunları alırdı yani zor birşey değil o an için. İçlerinde bir Buggy'nin rolü devam ediyor, onuda işte malumunuz sayfa dolsunda gereksiz komediler çizeyim ve daha fazla para kazanırım hesabı çiziyor işte.

Daz'ı kestiği hakili tekniği bassa Enel mefta olurdu. Enel , grand lıne döneminde Luffy dışında yani ana karakter dışında bir yan karakter tarafından yamulan tek kişi. Yani ondan daha başka aciz durumlara düşen yok. Croco karizmasıyla dayak yedi, Lucci karizmasıyla dayak yedi öyle Pell'den Chaka'dan Franky'den falan ayar yemediler. Moria'yı tayfa+ Moria'a ait 100 gölge yendi sayılır zaten ona hiç girmiyorum.

Ben Enel'in akıllandığını hiç bir zaman düşünmedim, hep aynı egoyla takılır o ve ayarı yer. Zoro'yu 50 kere çarpsa boş, Skypia'da Enel'e yapılan ilk hareket normal insanlardan biraz daha fazlasına etki eden dandik '' Ret kadranı '' yerine hakili ve odaklanılmış bir '' Shishi Sonson '' olsaydı bu sefer yerde baygın yatan Enel olurdu, emin olabilirsiniz.

Crocodile'ın Enel'dan daha tedbirli ve savaş tecrübesi olan bir karakter olması Zoro'ya yenilmeyeceğini gösterirdi bence. Zoro yenemeyebilirdi o an için. Luffy'e verilen imkanlarla belki bir ihtimal.

Douriki hesabıyla Lucci'ye güç biçiyor bu forum ama çok yanılıyorsunuz. Mangakanın verdiği sayıların bir önemi yok, fanları oyalamak ve bir arc için tasarlı o sayılar. Kaldıki Chapapa tüm cp9'dan darbe yedikten sonra o güç seviyelerini ölçüyor ya benim ordan çıkardığım anlam şu oluyor. Yani '' En az '' 4000 douriki. Yoksa o sümüklü Chapapa Lucci'den darbe yiyip güç seviyesi mi ölçecekmiş? Normal bir vuruş yaptılar fazlası değil. Lucci'nin o arctaki maximum dourikisini kimse tam tahmin edemez. Bunun zoanla harmanlanması var, Lucci'nin meyvesinin daha yırtıcı ve güçlü olması var. Tekniklerin ustalığının diğerlerinden çok daha kaliteli olması var. Yani basit bir vuruşla oyalama amaçlı verilen rakamlara bakıp güç seviyesi belirlemek boş diyorum. İşin özü Enies Lobby'deki Zoro'nun , Alabasta'daki Croco'yu alma ihtimali epeyce yüksek ama Lucci'yi orada yenemezdi.

Moria listede yok, olmamasıda mantıklı zaten, hiç şansı yoktu Zoro'nun. Moria o arc'a göre değerlendirirsek Kuma ile kapışabilecek düzeyde resmedildi adam. Adam açıkça '' Tuzağına düşmem dedi Kuma'ya ve yeteneğini biliyordu Kuma'nın, tedbirliydi yani, onunla bile orta zorluklu bir mücadeleye girebilecek gibi görünüyordu. Ona karşı çaresiz kalacak gibi görünmüyordu, kaldıki 1000 gölge yemiş halini saymıyorum bile. Zoro'nun hiç şansı yok.

Hody balondu geçelim.
Caesar balon değil, tehlikeli bir yeteneği var, ama ortalama bir karakter, biraz tecrübeyle yenerdi bunuda.
Dof ve Katakuri'yi yenemezdi diye düşünüyorum bulundukları arclardayken.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık