Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro Kralın sağ kolu!

Hisler yeniden ortaya çıktı. Zoro Reyiz'dir reyiz.. Serinin en güzel sahnelerinden biri Luffy ve Zoro'nun birlikte dayak yediği sahne. Luffy'nin Zoro'ya sorgusuz güveni ve Zoro'nun da Luffy'i yanitlmayip tek bir soru bile sormadan dayak yemesi...

Bu arada Luffy'nin Zoro'ya verdiği tepkiyi bir de sadece Sabo'ya verdiğini gördük. Baya baya seviyor Zoro'yu.

Güzel konu olmuş emeğine sağlık...
Lufy'ye sorunsuz tek biat eden adam. Lufy'nin şansı da Zoro işte.

Valla eline koluna sağlık,okurken acayip duygulandım,istemsizce gülümsedim,zoru gerçekten ayrı,ikilide bir başka zaten,aralarında bağ çok başka,yazan olmuşta saboyu yıllardır görmüyor ona sarıldığı gibi sarılmış,Gol D Roger nasıl korsan kralken rayleigh de kendine kara kral lakabını almışsa,ayrı bir efsane olarak kalmışsa,zoronun da gücüne vurgu yapılıp, bu nasıl kaptan olmaz lafları felan gelecekde olacak başka bir kralın alt yapısıdır bana göre,zoroda ayrı bir efsane olacak.
Teşekkür ederim :sapkali: Bence de Zoro gibi bir adamın efsane olması lazım :D
Bu sefer bastan sonra okudum. Muazzam konu olmus, emegine saglik. Zoro bi baska be. :a:
Teşekkür ederim :sapkali: Zoro adam adam :D
Konu başlığının muazzamlığına bak be :D Henüz okumadım ama pcye geçince okuyacağım.
Teşekkür ederim :sapkali:
Eline sağlık dostum bir zoro fanı olarak gayet güzel olmuş
Ellerine sağlık çok güzel toparlamışsın.
Zoro neden özel bir kez daha görüp duygulandık.
Oy açığımız olan Zoro konularını gündeme getirmek lazım hemen.
Eline sağlık güzel konu olmuş:sapkali:
Eline sağlık.Çok güzel olmuş.
Çok güzel konu olmuş tebrik ederim birgün herkes Zoro fanı olcak :fool::fool::fool:
Teşekkür ederim :sapkali: Aynen öyle:fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık