Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro - Kral Haki

Konuyu Nasıl Buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    98
  • Anket kapatılmış .
Hahahaha yok be onlar her zaman benim gözümde birbirlerine yakınlar :D Ama Zoro'ya gerçekten yakışır, karakter olarak hak ediyor bence, yani o gücü taşımak için olan tanıma uyuyor :D
Yakışır valla. Yaşlanınca Rayleigh laubaliliğinde rahat rahat takılır. Arada da üç beş kral haki patlatıp show yapar. Çok sıkılırsa da bir velet bulup eğitir falan snsnns

Roger - Rayleigh - Shanks - Oden

@Mr.Bushido killerde h.haki çıkarsa o zaman Zoro'da kesin çıkar bence.
Harbi 4 tane elemana sahipler şimdi fark ettim.Gerçi biri miço biride geçici ama olsun 4 tane.
Killer'de olacağını sanmıyorum ama makam olarak Zoro'dan farkı yok.Zaten seride nereden çıkacağı belli değil.Kaido'nun headlinerları içerisinde mi öncü şef mi yoksa Kaido Kid tayfasını öldürdü mü?
Bi düşük ihtimal Atayama hırsızlarına da katılmış olabilir.

Killer'da kral haki çıkması çok çok düşük bir ihtimal. Ek olarak benim bu konuda şiddetle karşı çıktığım şey "onda varsa bunda da çıkmalı" mantığı. Bakınız. Zoro'nun dedesi olsa gram sırıtmayacak Rayleigv için bile ben bu bağdaştırmayı doğru bulmuyorum. Çoğu insan Ray'de var Zoro da kk sağ kolu onda da ola ak mantığı ile yaklaşıyor. Oysa ki kriter olarak değerlendirilmesi gereken şey o kişinin kral hakiyi hak edip hak etmediği olmalı.

Zoro'nun kral haki sahibi olması neden X kişiye bağlı olsun ki ? Bu adam hak ediyor mu, ediyor. O iradeye sahip mi, sahip. Bitti.

Killer'da kral haki çıkması çok çok düşük bir ihtimal. Ek olarak benim bu konuda şiddetle karşı çıktığım şey "onda varsa bunda da çıkmalı" mantığı. Bakınız. Zoro'nun dedesi olsa gram sırıtmayacak Rayleigv için bile ben bu bağdaştırmayı doğru bulmuyorum. Çoğu insan Ray'de var Zoro da kk sağ kolu onda da ola ak mantığı ile yaklaşıyor. Oysa ki kriter olarak değerlendirilmesi gereken şey o kişinin kral hakiyi hak edip hak etmediği olmalı.

Zoro'nun kral haki sahibi olması neden X kişiye bağlı olsun ki ? Bu adam hak ediyor mu, ediyor. O iradeye sahip mi, sahip. Bitti.
Doğru dedin fandaş. Arada öyle söylüyorum ama her zaman diyorum, bu adam kral haki'yi hak ediyor, Zoro da ki irade gerçekten çok çok çok sağlam.

Doğru dedin fandaş. Arada öyle söylüyorum ama her zaman diyorum, bu adam kral haki'yi hak ediyor, Zoro da ki irade gerçekten çok çok çok sağlam.
Ölüme bir defa kucak açıp(Mihawk olayı) bir defa kafalama dalan(Kuma olayı) tereddüt etmeden uzuvlarını kesmek için birden fazla kez teşebbüste bulunan bir adam bu. Ölümden kıl payı kurtulmuşken tayfasını düşünen onlar için endişelenen adam bu. Azim ve kararlılığın sembolü olan bir adam bu. Çok sağlam demek de yetersiz. Bir eşi benzeri daha yok :a:

Ölüme bir defa kucak açıp(Mihawk olayı) bir defa kafalama dalan(Kuma olayı) tereddüt etmeden uzuvlarını kesmek için birden fazla kez teşebbüste bulunan bir adam bu. Ölümden kıl payı kurtulmuşken tayfasını düşünen onlar için endişelenen adam bu. Azim ve kararlılığın sembolü olan bir adam bu. Çok sağlam demek de yetersiz. Bir eşi benzeri daha yok :a:
Haahaha doğru fandaş :D Adamın zaafı yok. En çok içki sever onu bile yeri geldiğinde sarhoş olacak kadar içmez :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık