Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Roronoa Zoro Gerçekleri

Zoro, Enma'yı kullanmakta kısa zamanda o kadar ustalaşmıştır ki istenmeyen bölgelerindeki fazlalıklarından kurtulmak için kılıcını o bölgeye tutturarak formunu koruyabilmektedir.

Zoro " 5 nokta avuç patlatan kalp tekniği " ile karşısına çıkan seraphimlere hakisiz içeriden hasar verebilir.

Roronoa Zoro'nun hürmetine dönüyor şu seri. :hhh:

"Roronoa Zoro tarih olmaz Roronoa Zoro tarihte olur tarihin üstünde Roronoa Zoro Roronoa Zoro devri başladı Roronoa Zoro ben Roronoa Zoro hissediyorum Roronoa Zoro vermeyeceğim adamdır ben Zoro abi çok seviyorum Mihawk abi görmeseydim adamdan One Piece Zoro'nun Yolu 74 Roronoa Zoro'nun Roronoa Zoro olmak kolay olmuyor Roronoa Zoro almak onun için Roronoa Zoro devam etti onun için Roronoa Zoro devam etti 25 yıl Roronoa Zoro daveti 25 onu Mihawk abi devam ettin One Piece yirmi beşinci yılına girecek Fuji Tv'de yirmi beşinci yılına görecek yirmi beşinci yılına gıcıktır Zoro abi 25 yıllara gıcıktır kola takılan yirmi beşinci yıllarca çektim One Piece Zoro'nun Yolu Fuji Tv'de devam edecektir artık Zoro abi nin yeni kanalı Fuji Tv "

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık