Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger ve Luffy'nin Bahsettiği Hayal Ne Olabilir?

Roger'ın ve Luffy'nin bana göre söylediği şey:
''Tanrıları devirecek güçte olacağım!!''
Ne kadar çocukça değil mi? Luffy'nin ağzına tam uyuyor. Oden'in şaşkınlığı ise Wano'daki dinsel sebeplerden ötürü , Wano halkı dinlerine bağlı bir halk. Oden FB'sindeki domuz olayını hatırlayın.
Keza Roger'ın bunu demesi de WB'nin buna gülmesi acayip derecede tutuyor.Ayrıyetten Ace'in ''ben çok güçlü olacağım herkes ismimi bilecek.'' demesinden sonra Luffy'nin olayı abartıp ''O zaman ben de tanrıları yenecek güçte olacağım!!.'' demiş olması çok muhtemel. Yani Ace'in arkasında kalan bir hayali yok o panelde. Luffy FB'sinde hatırlarsanız Ace ne diyorsa Luffy de bir üstüne koyuyor.
Ben de buna benzer bir şey çıkacak diye düşünüyorum.
Tanrıları yenecek güçte olacağım demesi mantıklı.
Sınıf farkını ortadan kaldıracağım gibi bir şey de olabilir. Grey terminalde fazlasıyla gördü yozlaşmışlığı.
Söylediği şeyin ne kadar zor bir şey olacağını ne kadar kavrayarak söyledi bilmiyorum fakat bu tarz bir şeydir diye düşünüyorum.
Bu cümle, Oden'in küçük dilini yutmasına sebep olur mu? Ace ve Sabo'yu güldürür mü? Beyaz sakal çocukda diye nitelendirir mi emin olamadım. Bu sebeple "Tanrıları yenecek güçte olacağım" demiş olması, mantıklı geliyor.

Hayalleri op dünyasının uydularından birine gitmek. Uzayı gezecem demişlerdir kabaca.
Tanrılardan güçlü olacam lafına bu kadar takılacaksa; Zoro da "adımı cennet bile duyacak" demişti. Benzer işler.

Konu biraz hortlamış olacak ve daha önce söylendi mi bilmiyorum ama bence "mutsuz olacağım" demiştir. Sonuçta Luffy ve Roger maceraperest kişiler ve eğer dünyada artık keşfedeceği yer kalmazsa haliyle büyük üzüntü duyarlar. Bir çocuk gibi, merakı gidince mutsuz olur insan, haliyle Roger'a WB o yüzden "çocuk musun Roger" demiştir.

Bence böyle bir mutsuzluk Luffy ve Roger'ın kişiliğine uyuyor. O yüzden bence mutsuz olacaklarını söylemişlerdir.

Şey gibi biraz;

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık